امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هنری کاویل : با توجه به جنبش MeToo می ترسم به زنی نزدیک شوم چراکه احتمالا زندانی خواه

هنری کاویل : با توجه به جنبش MeToo می ترسم به زنی نزدیک شوم چراکه احتمالا زندانی خواه 1
«هنری کویل» بازیگر نقش سوپرمن در فیلم «مرد پولادین» و «لیگ عدالت» در مصاحبه جدیدی با مجله GQ استرالیا ادعا کرده یک مرد سنتی است که دوست دارد برای به دست آوردن دل یک زن به آب و آتش بزند. اما از سوی دیگر مطمئن نیست که جنبش MeToo از این پس این کار را جایز و قابل قبول بشمارد. کویل به رغم اینکه توضیح می‌دهد «اوضاع هالیوود باید تغییر کند» می‌گوید سنت‌های خوب باید حفظ شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30 نما، «اینکه مردی بخواهد زنی را به دست آورد شگفت‌انگیز است. یک نگاه سنتی هم در مورد آن وجود دارد که چیز خوبی است. به نظر من باید بتوان به یک زن اظهار عشق کرد و برای به دست آوردنش تلاش کرد، اما شاید سنتی فکر می‌کنم. اگر قوانین مشخصی وجود داشته باشد این کار سخت می‌شود.»

کویل در ادامه مصاحبه از خطرات جنبش MeToo برای مردانی می‌گوید که در نهایت با خو می‌گویند، «نمی‌روم با آن زن حرف بزنم، برای اینکه نمی‌خواهم بگویند تجاوز جنسی یا چنین چیزی مرتکب شده‌ام. بنابراین می‌گویید فراموشش کن، در عوض با نامزد سابقم تماس می‌گیرم و به سراغ رابطه‌ای می‌روم که به هیچ جا نرسید. بهرحال از انداختن خودم در آتش سوزان جهنم امن‌تر خواهد بود. چرا که مدام جلوی چشم مردم هستم. این است که اگر بروم و با زنی لوندی کنم خدا می‌داند چه اتفاقی ممکن است رخ دهد.» کویل می‌گوید در عصر جنبش MeToo اگر زنی به مردی «نه» گفت، کار تمام است و مرد خق ندارد اصرار کند و وقتی از او بپرسند که چرا تسلیم شدی چاره‌ای ندارد که بگوید «نمی‌خواستم کارم به زندان بکشد.»

اظهارات جنجالی کویل در مورد MeToo، مطابق انتظار اعتراضات گسترده‌ای را در پی داشت و این بازیگر ۳۵ ساله روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای مجبور به عذرخواهی شد. کویل فیلم «مأموریت غیرممکن: فال‌اوت» را در تاریخ ۲۷ جولای روی پرده دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دیوید لینچ احتمالا سریالی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت
  اولین تریلر فیلم The Suicide Squad احتمالا به‌زودی منتشر خواهد شد
  فیلمبرداری Guardians of the Galaxy 3 احتمالا در سال ۲۰۲۱ آغاز شود
  جیک جیلنهال احتمالا ستاره اصلی فیلم Ambulance مایکل بی خواهد بود
  تبلیغ تلویزیونی سریال The Mandalorian نزدیک بودن به زمان شروع پخش فصل دوم خبر میدهد
  «جمشید هاشم‌پور» نشان درجه یک هنری گرفت
  سریال قورباغه هومن سیدی احتمالا از آبان پخش شود
  تام هاردی احتمالا جیمز باند جدید سینما خواهد بود
  بخشی از فیلم Fast and Furious 9 احتمالا در فضا جریان خواهد داشت
  بردلی کوپر درباره ماهیت «کاملاً بی‌معنی» و «خالی از خلاقیت هنری» اسکار صحبت می‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان