امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کی‌روش: دوست دارم به ایران سر بزنم

کی‌روش: دوست دارم به ایران سر بزنم 1

کارلوس کیروش در تماس تلفنی به ترابیان گفت: دلم برای ایران تنگ شده. آنجا مثل خانه‌ام است، چون ۸ سال در ایران زندگی کرده‌ام.

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کی‌روش سرمربی پیشین تیم ملی ایران به مشکلات خود با عباس ترابیان سرپرست اسبق تیم ملی پایان داد. این دو که رابطه نزدیکی داشتند، خیلی زود کارشان به قهر و دعوا کشید. ترابیان نقش بسزایی در حضور کی‌روش در تیم ملی داشت و در همان ابتدای کار هم سرپرست تیم شد، اما در یکی از سفر‌ها آن‌ها به مشکل خوردند و بعد کارد و پنیر شدند.

این دو تا مدت‌ها با هم ارتباطی نداشتند ولی اخیراً کی‌روش با یک تماس تلفنی، به مشکلات خود با ترابیان پایان داد. رئیس سابق کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال هم با تأیید این خبر می‌گوید: «دوست ندارم درباره اش صحبت کنم. چیزی بود بین خودمان. مشکلات‌مان به طور کامل حل شد.»

در این تماس تلفنی کی‌روش به ترابیان گفت عده‌ای پشت سرش چیز‌هایی گفته بودند که عامل بروز اختلافات شد. در نهایت هم دو طرف از این گفتند که کینه‌ای از هم ندارند و حتی دلشان برای هم تنگ شده است!

کی‌روش در این تماس تلفنی حتی گفت: «دلم تنگ شده و دوست دارم به ایران سر بزنم. آنجا مثل خانه‌ام است، چون ۸ سال در ایران زندگی کرده‌ام.»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  محرز: مندی از خدا خواسته بود که گل بزنم
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی
  دوست ندارم جای دختر یا همسر آنتونیو کونته باشم
  هم محله ای های ایسكو کالدرون : او توپ را بیشتر از نان دوست داشت !
  کاظمی: لیگ بسکتبال با ۱۰ تیم خوب نیست/ دوست دارم در مهرام بمانم
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  ستین: دوست ندارم بارسلونا را قهرمان لالیگا اعلام کنند
  پدرو: پیشنهادات زیادی دارم اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام
  ماتیچ: دوست دارم فوتبال از سر گرفته شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان