امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فلپس: مبارزه برای زندگی مهم‌تر از کسب مدال طلاست

فلپس: مبارزه برای زندگی مهم‌تر از کسب مدال طلاست 1

ورزشکار مطرح آمریکایی می‌گوید امیدوار است کرونا باعث نشود ورزشکاران به فکر خودکشی بیفتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، هر ورزشکاری تعویق بازی‌های المپیک را به روش خودش سپری می‌کند. ما قطعاً هیچ یک از آنها را درک نمی‌کنیم. مایکل فلپس قهرمان ۲۳ طلای المپیک خود چنین شرایطی پیدا نکرد اما تصور کرد که ممکن بود چنین شرایطی برای او رخ دهد. او حتی به کسانی که خبر لغو بازی‌های المپیک برایشان خبر بسیار تلخی بوده است توصیه‌هایی داشت.

فلپس گفت: زندگی ما همین است. اگر این اتفاق برای من رخ داده بود سعی می‌کردم یکسری اقدام را انجام دهم. شما چهار سال تمرین مداوم می‌کنید و وقت می‌گذارید. ما دقیقاً می‌دانیم این اتفاق چه زمانی خواهد افتاد و بدن ما برای این کار آماده است و پس از آن باید صبر کنیم. من فکر می‌کنم مهمترین چیز در حال حاضر این است که از این تعویق به عنوان فرصتی برای بهبود برخی از موارد کوچک که به شما کمک می‌کند تا تغییر کنید نگاه شود.

با وجود جنبه‌های مثبت، فلپس هنوز نگران سلامت روانی ورزشکاران است.

او گفت: امیدوارم به دلیل این وضعیت شاهد افزایش تعداد خودکشی‌ها در بین ورزشکاران نباشیم. مؤلفه سلامت روان تا کنون مهمترین چیز است. به تعویق انداختن بازی‌ها اتفاق منحصر به فردی است. قبلاً هرگز با این مساله روبرو نشده بودیم. این تصمیم درست بود اما قلب ورزشکاران را می‌شکند.

فلپس نگران دیگران است زیرا او خود افسردگی، اضطراب و فکر کردن به خودکشی را تجربه کرده است. او هنوز با یک روانشناس همکاری می‌کند. همسر و سه فرزند وی به او کمک می‌کنند تا در روزهای سختی که به طور دوره‌ای اتفاق می‌افتد، خود را کنترل کند. اکنون فلپس در مورد مشکلات خود صحبت می‌کند تا به دیگران کمک کند. قهرمان ۲۳ طلای المپیک در مورد مبارزه با افسردگی صحبت کرد. یک سال پیش او به خودکشی فکر کرده بود. مبارزه برای زندگی مهم‌تر از کسب مدال طلاست. اگر احساس ناخوشایندی ندارید، به این نتیجه برسید و کمک بخواهید.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود
  سرخیو راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  گام کوتاه وزارت ورزش برای مبارزه با دلالی/ فوتبال را به اتاق شیشه‌ای ببرید
  توصیه جدید علی کریمی؛در زندگی مثل کله‌پاچه باشید/عکس
  سرقت ۴ مدال طلای جهان ابراهیم جوادی
  فروش پیراهن مارادونا برای مبارزه با کرونا /عکس
  طلوع‌کیان: با مربی ایرانی هم به مدال المپیک می‌رسیم
  اظهارات رونالدو نازاریو درباره سخت‌ترین روزهای زندگی‌
  کشتی قهرمانی آسیا؛ 4 مدال طلا، نقره و برنز حاصل کار فرنگی‌کاران در روز اول

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان