امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رسوایی اخلاقی فوتبالیست سرشناس با دختر21ساله

رسوایی اخلاقی فوتبالیست سرشناس با دختر21ساله  1

قبل و بعد از جام جهانی، بازیکنان تیم ملی فوتبال انگلیس، رسوایی‌های اخلاقی بسیار زیاد بوجود آوردند. از ارتباط جان تری (کاپیتان تیم ملی انگلیس) با نامزد هم تیمی‌اش گرفته تا ارتباط اشلی کول با یک خدمتکار و جدایی همسرش از وی و همین دو هفته پیش ارتباط پیتر کراوچ با چندین زن!
اما این بار نوبت به ستاره تیم ملی انگلستان رسید: وین رونی! وین رونی که هفته‌ای 100هزار پوند از تیم منچستریونایتد دریافت می‌کند، به تازگی رسوایی اخلاقی‌اش فاش شد و حاشیه‌های زیادی بوجود آورد. همه چیز از ارتباط با یک دختر 21ساله که در کلوب شبانه کار می‌کند آغاز می‌شود. گویا یکی از دوستان وین رونی، جنیفر تامپسون را به او معرفی می‌کند و ارتباط آنها شروع می‌شود.
جنیفر تامپسون می‌گوید: ابتدا نمی‌دانستم با چه کسی قرار دارم، چون وین رونی با یک اسم دروغین با من قرار گذاشته بود اما وقتی او را دیدم، شناختمش، او فوتبالیست مشهوری است. جنیفر تامسون وین رونی بیش از 4ماه با جنیفر تامپسون در ارتباط بوده که در این مدت 7ملاقات خصوصی با یکدیگر داشته‌اند و برای هر ملاقات 1000پوند پرداخت می‌کرده است.
اولین قرار آنها در ماه ژوئن سال گذشته بود، یعنی زمانی که کالین (همسر وین رونی) 5ماهه باردار بوده و منتظر تولد پسرشان بوده است. رونی و همسرش کالین از این اتفاق بسیار ناراحت است و گفته می‌شود که اقدامات اولیه برای جدایی از وین رونی را انجام داده است.
وین رونی در مصاحبه‌ای گفته است: زندگی من درحال ویرانی است، من بسیار احمق هستم. کالین قصد ندارد مرا ببخشد و مرا ترک خواهد کرد. گفته می‌شود که وین رونی با دختران بیشتری در ارتباط بوده و دیروز دو دختر از همسر رونی بخاطر ارتباط با رونی از کالین عذرخواهی کرده‌اند!

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط deymon1 ، در جستجوی حقیقت ، خانوم گل ، j0oj0o ، istanbul ، fat.k ، سعید994 ، LIGHT ، king hearts ، johnny ، mandi ، شکوفه م ، parmis78 ، LOVE KING ، **R.H** ، aLiReZaZ-iM ، hely boy ، عاطفه70 ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥
آگهی
اين وين روني بار چندمشهDodgyDodgyDodgy
اون دفعه هم كه حساب يه پسر بچه رو رسيده بودBig GrinBig Grin
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، سینا2000 ، aLiReZaZ-iM
خودش خيلي آشغاله اون وقت په په دست مسي لگد كرده بود چيزه اضافه خورده بود و زر زر ميكرد
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، aLiReZaZ-iM
(26-01-2012، 19:49)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودش خيلي آشغاله اون وقت په په دست مسي لگد كرده بود چيزه اضافه خورده بود و زر زر ميكرد

HuhHuhHuh
كي ميتونه به من يگه اين عبارت يعني چي؟؟؟؟HuhHuhHuh
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، badgirl ، M.K.N ، aLiReZaZ-iM
(26-01-2012، 21:44)در جستجوی حقیقت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-01-2012، 19:49)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

HuhHuhHuh
كي ميتونه به من يگه اين عبارت يعني چي؟؟؟؟HuhHuhHuh

بابا اين روني برگشت گفت چون په په مدافع رئال دست مسي رو لگد كرده احمقه بيشعوره
افتاد الان؟
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، در جستجوی حقیقت ، aLiReZaZ-iM
آها من خبر نداشتم
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، ps3000 ، aLiReZaZ-iM
آگهی
عجب ادم اشغالی هست یکم حیا نداره؛یکی نیست بهش بگه زن داری دیگه چه مرگته میری دختر بازی بی حیا
هر وقت احساس تنهایی و سرما میکنم فکر به تو لبخند را به لب هایم بر میگرداند.دلم واقعا برات تنگ میشود دوستت دارم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط M.K.N ، در جستجوی حقیقت ، s love m ، istanbul ، aLiReZaZ-iM ، hely boy
زنش هم بازیگره....بچه هم داره
روزگاری شده است که شیطان فریاد میزند : آدم بیاورید سجده خواهم کرد!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط M.K.N ، s love m ، aLiReZaZ-iM
(27-01-2012، 0:54)badgirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب ادم اشغالی هست یکم حیا نداره؛یکی نیست بهش بگه زن داری دیگه چه مرگته میری دختر بازی بی حیا

سير نميشهBig GrinBig GrinBig Grin
همسر
دختر بازي
همجنس بازي
بچه بازي
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، istanbul ، aLiReZaZ-iM
رونی یک اشغاله.AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
دوست دارم فقط میخوام بدونی حرف بقیه برام مهم نیست امید وارم اینو دیده باشی.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط johnny ، aLiReZaZ-iM

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درخواست گل‌محمدی برای واکسیناسیون فوتبالیست‌ها
  بیوگرافی وین رونی فوتبالیست + عکس های وین رونی و همسر و پسرش
  ادامه شیوع ویروس کرونا در میان فوتبالیست‌های اسپانیایی/ ۲ عضو والنسیا هم مبتلا شدند
  4 پسر فوتبالیست؛ دردسر بزرگ سرمربی رئال!
  بودجه پژوهشی سالانه ورزش ایران؛ معادل قرارداد یک فوتبالیست!
  خصوصیت اخلاقی جالب محبوب‌ترین بازیکن این روزهای استقلال
  ۲۵ فوتبالیست برتر ۲۵ سال گذشته به انتخاب فورفورتو
  حمایت جهانبخش از خانم فوتبالیست/عکس
  ترین‌های ایران بعد از کاهش قیمت فوتبالیست در روزهای کرونایی
  توافق با ایران تنها راه عقد قرارداد ویلموتس با باشگاه سرشناس ترکیه ای

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان