امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ورنر: راهی بایرن مونیخ نمی‌شوم

ورنر: راهی بایرن مونیخ نمی‌شوم 1

مهاجم لایپزیگ که مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است، به خبر حضورش در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، تیمو ورنر بعد از درخشش در لایپزیگ مورد توجه چند تیم بزرگ اروپایی از جمله بایرن مونیخ قرار گرفته است. این مهاجم باتجربه تاکید کرد که نمی خواهد راهی بایرن مونیخ شود و همین باعث شده تا شانس دیگر تیم ها برای جذب او بیشتر شود.

ورنر گفت: بایرن باشگاه بزرگی است و اصلا نیاز به صحبت در این زمینه نیست؛ همچنان که هانس فلیک هم ثابت کرده است که شایستگی نشستن روی نیمکت بایرن را داشته است اما من اگر به دنبال تغییر باشم بهتر است که در باشگاهی غیر از بایرن مونیخ بازی کنم.

او ادامه داد: بازی کردن در یک لیگ دیگر یک چالش جذاب برای من خواهد بود و من را به خود جلب می کند. ترجیح می دهم که در صورت جدایی از لایپزیگ راهی لیگ دیگری شوم و به نظرم این گونه هم به باشگاه کنونی ام احترام گذاشته ام.

تیمو ورنر مدت‌هاست که مورد توجه تیم های بزرگ قرار دارد. او قراردادش را با لاپیزیگ تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرده است و رقم فسخ قرارداد او ۶۰ میلیون یورو اعلام شده است. ورنر در فصل جاری از بهترین‌های بوندسلیگا و لایپزیگ بوده و توانسته است با این تیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم راه پیدا کند.

از لیورپول به عنوان دیگر مشتری جدی ورنر سخن به میان می آید و خود این بازیکن هم اعلام کرده که دوست دارد زیر نظر یورگن کلوپ بازی کند. با این حال او تاکید کرد که نیمکت نشینی را دوست ندارد و می خواهد راهی تیمی شود که فرصت حضور در ترکیب اصلی را داشته باشد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  صید بزرگ سپاهان؛ غفور راهی اصفهان شد
  پوچتینو: اعتماد به نفس بایرن طبیعی بود
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  مرگ مشکوک نامزد ستاره بایرن یک هفته بعد از جدایی! (عکس)
  پرسپولیس و بایرن‌مونیخ، بهمن‌ماه در قطر؟
  نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان