امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطره ترسناک و تلخی که برای کاسیاس زنده شد

خاطره ترسناک و تلخی که برای کاسیاس زنده شد 1

دروازه‌بان اسپانیایی یک سال پیش دچار حمله قلبی شد و پس از آن هرگز در میادین فوتبال حاضر نشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، یک سال پیش ایکر کاسیاس دوباره متولد شد. نامزد کنونی ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا در یکم می سال گذشته درد شدیدی را در قفسه خود احساس کرد. نلسون پوگا، پزشک تیم پورتو اعلام کرد که یک حمله قلبی بوده است و دروازه‌بان اسپانیایی به بیمارستان منتقل شد.

کاسیاس یک سال بعد این اتفاق را یادآوری کرد و در صفحه شخصی‌اش نوشت: بدون این که متوجه شوم یک سال گذشت. من کسی نیستم که مسیر طی شده را مرور کنم. عادت ندارم درباره اتفاق‌هایی که پایان خوبی دارند مبالغه کنم اما در این مورد خیلی خوشحال هستم که از بزرگترین سد زندگی‌ام عبور کردم. در واقع هیجان انگیز بود. من ترس، تلخی و البته خنده را تجربه کردم.

زندگی دروازه‌بان اسپانیایی از یکم می ۲۰۱۹ خیلی تغییر کرد. او چه در بیمارستان و چه زمانی که مرخص شد با حمایت فراوان جهان ورزش روبرو شد. پس از این اتفاق کاسیاس برای مدتی بازنشسته شد اما همیشه احتمال بازگشت وجود داشت. اکنون با وجود این که به صورت رسمی دستکش‌هایش را نیاویخته اما خود را به عنوان نامزد ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا معرفی کرده است؛ فرآیندی که به خاطر بحران کرونا متوقف شده است.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زنده؛ جهان فوتبال در شوک درگذشت مارادونا
  تجدید خاطره لمس بدن رونالدو با مهران مدیری!
  بازگشت ایکر کاسیاس در شب قهرمانی پورتو (عکس)
  پیش بینی شو راو تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۲۰ + لینک پخش زنده
  لینک تماشای زنده بکلش ۲۰۲۰
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  خاطره بانک بلاژویچ از برخورد هواپیما با برج‌های دوقلو!
  دراگان اسکوچیچ روبروی دوربین زنده خبرآنلاین/سوالات خود را بنویسید
  خاطره جالب هنکه از حضور در استقلال و ایران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان