امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد

ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد 1

سرمربی السد قطر تاکید کرد که با پیشنهاد باشگاه بارسلونا برای جایگزینی والورده مواجه شد اما آنها را رد کرد. او ابراز امیدواری کرد که نیمار به آبی اناری ها برگردد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، ژاوی یکی از اسطوره‌های باشگاه بارسلونا به شمار می‌آید که به دنیای مربیگری روی آورده و ابراز امیدواری می‌کند که روزی هدایت بارسلونا را بر عهده گیرد.

او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در ماه ژانویه قبل با پیشنهاد باشگاه بارسلونا مواجه شد. صحبت‌های با اریک آبیدال و اوسکار گراو داشتم. پیشنهاد بزرگی به من داده شد اما هنوز زود بود که هدایت بارسلونا را بر عهده گیرم چرا که من نیاز به کسب تجربه بیشتری داشتم. من بارها گفته‌ام که بر عهده گرفتن هدایت بارسلونا یک رویا برای من است و امیداورم که روزی به آن برسم.

ژاوی ادامه داد: من بارسلونا کیکه استین را دوست دارم اما مدت‌هاست که عاشق سبک کار گواردیولا هستم. سبک بازی تیم‌های گواردیولا را بیشتر از دیگر تیم‌ها دوست دارم.

او درباره مسی گفت: مسی هنوز می‌تواند ۵ تا ۷ سال دیگر بازی کند. او به خوبی مراقب خودش است و می‌تواند تا سن ۳۷، ۳۸ یا ۳۹ سالگی در سطح اول بازی کند. قطعا مسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور خواهد داشت.

سرمربی السد درباره نیمار گفت: قطعا او یکی از ۳ یا ۵ بازیکن برتر جهان است. نیمار می‌تواند در هر دیداری سرنوشت‌ساز ظاهر شود. امیدوارم که او به بارسلونا برگردد.

او در پایان گفت: من هوادار بارسلونا هستم و دوست دارم که بهترین بازیکنان در این تیم بازی کنند. نیمار با من در بارسلونا هم‌بازی بوده است. او انسانی مثبت است و می‌تواند کمک زیادی به تیم کند. نیمار خریدی استثنایی خواهد بود و می‌تواند کمک زیادی به تیم کند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان