امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیباترین لحظه راشفورد در منچستریونایتد

زیباترین لحظه راشفورد در منچستریونایتد 1

مهاجم جوان منچستریونایتد شروع رویایی در این تیم را زیباترین لحظه خود در شیاطین سرخ دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، لوییس فان خال، سرمربی هلندی اولین کسی بود که به مارکوس راشفورد میدان داد و توانست این بازیکن را به عنوان مهاجم آینده‌دار منچستریونایتد معرفی کند. راشفورد نیز قدر این موقعیت را دانست و توانست در بازی برابر میتیلند در لیگ اروپا دو گل به ثمر برساند. او در بازی بعدی خود برابر آرسنال که ۳ روز بعد برگزار شد نیز درخشید و دو گل دیگر به ثمر رساند.

مارکوس راشفورد درباره زیباترین لحظه حضور در این تیم گفت: شروع خیلی خوبی در منچستریونایتد داشتم و هیچ چیز مثل اولین گلی که به ثمر می‌رسانید نیست. حس فوق‌العاده‌ای بود. من توانستم در دو بازی نخست برای منچستریونایتد ۴ گل به ثمر برسانم و خودم را اثبات کردم. این شروع خوب بهترین لحظه حضور من در تیم بوده است.

او در بخش دیگری از سخنانش گفت : قهرمانی در جام حذفی در اولین روزهای حضورم در منچستریونایتد یکی از بهترین اتفاقات فوتبالی من بود چون توانستم اولین جام قهرمانی خود را تجربه کنم. ما توانستیم کریستال پالاس را شکست دهیم و عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.

مارکوس راشفورد که به سبب درخشش در لیگ برتر انگلیس به تیم ملی فوتبال این کشور نیز دعوت شده است توانسته است ۶۴ گل برای تیمش به ثمر برساند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین شادی گل: بوسه بر دست مادر (عکس)
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود
  خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  لحظه به لحظه با مراسم بهترین های فیفا در سال2016(امشب)رونالدو بهترین بازیکن شد
  لحظه به لحظه با جنجالی ترین انتقال سال
  خبر بزرگ: بازشدن درهای زیباترین استادیوم ایران
  همه می دانند رونالدو عاشق منچستریونایتد است
  مینو رایولا: هیچ توافقی میان پوگبا و منچستریونایتد صورت نگرفته است
  لحظه به لحظه با بازار نقل و انتقالات اروپا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان