امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان واقعی از ارتباط با ارواح

به نام خدا

داستان واقعی از ارتباط با ارواح 1

سلام امین هستم میخوام براتون یه داستان واقعی که هیچ گونه ساختگی نیست تعریف کنم

داستان از جایی شوروع شد که من پدر بزرگم جن گیر بود با اجنه ها در ارتباط بود تو کار احضار اینا بود من یه روز زد به سرم رفتم به پدر بزرگم گفتم بهم یاد بده چطوری احضار کنم پدر بزرگم بهم هشدار داد که هیچوقت سمت جن برای تفریح یا خوشگذرونی نرم سمتشون من به حرفش گوش ندادم گفتم اینا الکین بعد روز بعد رفتم رو مخش هی روز به روز میگذشت من رو مخش بودم اخر سر راه روشش رو بهم یاد دادتمام کارایی که باید میکردم گفت ولی بهم هشدار داد بهت یاد دادم هیچوقت این کارو نکن من گفتم باشه ولی چند شب گذشت من هی تو فکر جن بودم زد به سرم گفتم یه شب احضار کنم از جام بلند شدم دیدم همه خوابیدن من هم رفتم توی انباری انباری مون خیلی بزرگه حدود 20متر بود من رفتم ترسیدم هیچ کاری نکردم ولی شب بعدش پشیمون شدم گفتم تا انباری رفتم اون وقت احضار نکردم اخر شکل قیافه جن ندیدم همون شب هی پشیمون بودم که چرا احضار نکردم برای بار دوم رفتم توی انباری همه خوابیدن اما پدر بزرگم بیدار بود من حواسم نبود این میخواد منو بپاد رفتم توی انباری تمام کارایی که پدر بزرگم بهم یاد داده بود کردم چشمام بستم حدود پنج ثانیه بعد باز کردمو روبه روی خودم چیزی و دیدم که تاحالا تو عمرم ندیدم دیدم یه مرد سیاه انقدر سیاه بود قدش سه برابر من بود جلوم وایساده بود انقدر چهره اش سیاه بود معلوم نبود ازش دود سیاه میداد بیرون منم گفتم باهام کاری نداره ازش سوال پرسیدم بعد از اینکه سوال هام تموم شد بهم یه چیز گفت.گفت منو ببر من تعجب کردم گفتم چی دوباره گفت منو ببر من گفتم کجا ببرمت همین که اینو بهش گفتم یه دونه محکم کشیده زد زیر گوشم من حدود هشت متر نیم روی هوا بودم شانس اوردم پدر بزرگم اومد یه لحضه پدر بزگم دیدم دیگه هیچی ندیدم بعد از اینکه بهوش اومدم توی بیمارستان بودموگردن دست پام شکسته بود از شدت درد نمیتونستم دست پام تکون بدم خدارو شکر که پدر بزرگم رسید وگرنه یا من مرده بودم یا تسخیر میشدم.
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی
وقتی کلمه ارتباط رو میبینم ذهنم میره حاهای بد بد.
یعنی به جنم؟
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان