امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿

#1
Smile 
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش + رازهای زیبایی و اینستاگرام
در اینبخش بیوگرافی آدریانا لیما مدل مشهور برزیلی را مرور میکنیم. آدریانا لیما یکی از بهترین و تاثیرگذارترین مدلهای زن جهان اسـت، او ازدواج کرده، صاحب دو دختر اسـت و یکی از فرشتگان ویکتوریا سکرت می باشد. آدریانا لیما برعکس شغل و حرفه اي کـه دارد، فوق العاده مذهبی اسـت. امروز از 0 تا 100 با این مدل زیبای برزیلی و سبک زندگی اش آشنا میشویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
آدریانا لیما متولد 22 / خرداد / 1360 می باشد
بیوگرافی آدریانا لیما
آدریانا لیما متولد ۱۲ ژوئن ۱۹۸۱ در باهایای برزیل می باشد. او در ۱۳ سالگی وارد مسابقه سوپر مدلهای برتر جهان کـه “فورد” برگزار میکرد شد و توانست در آن مسابقه بـه واسطه ي زیبایی منحصر بـه فردش کـه محصول نژاد برزیلی، آفریقایی، پرتغالی، فرانسوی و کارائیبی بود، بـه مقام دوم دست پیدا کند.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
پس ازآن در 16سالگی، در شهر نیویورک بـه کمپانی مدیریت مدلینگ “الیت” پیوست و حرفه مدلینگ را در پیش گرفت ودر تبلیغ محصولات خط تولید آنا مولیناری شرکت کرد. اما حضور او در کمپین هاي مختلف “گس” بود کـه باعث معروفیت او و تبدیل شدنش بـه یکی از مدلهای برتر دنیای مد شد.

بعد ازآن، آدریانا لیما در کمپین هاي دیگری از جمله آنا سویی، بـه بـه، گاسولین، ماسیمو، ویکتوریا سکرت، بی.سی.بی.جی، و ایکس.او.ایکس.او شرکت کرده و روی جلد مجلاتی چون “ووگ” و “ماری کلر” ظاهر شده اسـت. آدریانا لیما اصالتاً پرتغالی اسـت و پدرش نلسون تورس و مادرش ماریا داس گراکاس لیما نام دارند.

◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
پدرش زمانی کـه تنها شش ماه داشت خانواده را ترک کرد و مادرش آدریانا را بزرگ کرده اسـت. او بـه چهار زبان اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و انگلیسی تسلط کامل دارد. باوجود این کـه آدریانا در دوران مدرسه برنده تعدادی از مسابقات زیبایی شده بود اما مدل شدن هیچوقت از خواسته هاي قلبی او نبوده اسـت.

◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
او بیشتر تمایل داشته تحصیلاتش را در رشته دکتری ادامه دهد و پزشک شود.بـه گزارش پارس ناز اما در ۱۵ سالگی بعنوان یکی از کاندیداهای مسابقه سوپر مدل برتر برزیل انتخاب شد. لیما در سن ۱۶ سالگی بـه کشور آمریکا رفت تا حرفه مدلینگ را ادامه دهد. این دختر زیبای چشم آبی را بیشتر بعنوان یکی از فرشتگان خاص و محبوب ویکتوریا سکرت می شناسند.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
آدریانا پیش از ازدواجش، با لنی کراویتس، هنرپیشه راک مشهور آمریکایی و خواننده محبوبش، دوست بود. آنها از سال ۲۰۰۱ باهم دوست شدند و بعد از یکسال دوستی شان رابه صورت هم خانگی ادامه دادند. آدریانا حتی در ویدئوی “کراویتس” با نام “دیروز گذشته” هم ظاهر شد. رابطه آنها ادامه پیدا نکرد و آن دو از هم جدا شدند.

◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
آدریانا لیما در ۲۷ سالگی با بهترین دوستش “مارکو جاریک” ازدواج کرد. او از همان ابتدا بطور آشکار راجع بـه ازدواجش صحبت میکرد. یکی از حقایق جالب در مورد لیما این اسـت کـه او فردی بسیار مذهبی اسـت و برخلاف تعداد زیادی از مدل ها، تا زمان ازدواجش باکره مانده بود. حاصل ازدواج آدریانا و مارکو، دو دختر بنام هاي سیینا و ولنتینا می‌باشد.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
آدریانا بسیار مراقب سلامتی خودش اسـت و از سنین پایین بدن خوش فرمی داشته اسـت. زیبایی یقیناً در او ارثی اسـت. شایان ذکر اسـت کـه تا پیش از تولد نخستین فرزندش، هرگز پایش رابه باشگاه نگذاشته بوده اسـت. او هفته اي دو جلسه بوکس تمرین می کند کـه کمک می کند بدنش را روی فرم نگه دارد. آدریانا لیما بسیار مهربان اسـت و بـه این خاطر مشهور اسـت.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1


او در فعالیت هاي خیریه اش بـه نفع کودکان یتیم بسیار فعال اسـت و برای کودکان فقیر و نیازمند لباس و غذا تهیه می کند. او هم چنین در تعدادی خیریه دیگر هم شرکت می کند و پول گرد آوری کرده و آنرا صرف التیام جامعه می کند. آدریانا بـه شدت بـه تعطیلات علاقمند اسـت. یکی از چیزهایی کـه این مدل سخت بـه آن پایبند اسـت تعطیلاتش اسـت.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
او هم مثل هر اروپایی اصیلی «هرچند برزیلی اسـت» هر سال در ماه آگوست بـه تعطیلات می‌رود. سلبریتی هاي بسیاری در مورد تمرینات ورزشی و رژیم غذایی شان دچار افراط می‌شوند تا بدنی خوش فرم داشته باشند و آدریانا هم از این مسئله مستثنی نیست.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
تعداد زیادی از متخصصان تغذیه و کارشناسان، وی را مورد انتقاد قرار میدهند کـه یک رژیم غذایی متعادل ندارد ودر وعده هاي غذایی خود از غذای جامد استفاده نمیکند. او از گریه کردن متنفر اسـت. وقتی آدریانا کم سن و سال تر بود از گریه کردن بدش می آمد. در واقع تنها چیزی کـه باعث می شد گریه کند نگرانی از گریه کردن بود!
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
او مدل پرمشغله اي نیست کـه هرروز را در کشور هـای مختلف بگذراند؛ بلکه بـه خانواده متعهد اسـت و توانسته خانواده و دو خواهرش را هم در مسیرش با خود همراه کند. آدریانا دوست دارد از خواهرانش عکس بگیرد و آنها را در صفحه اینستاگرامش منتشر کند. او یک مسیحی مقید اسـت و بـه کلیسا می‌رود. آدریانا هم مثل هر فرد مذهبی دیگری مرتب بـه کلیسا میرود.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
هر یکشنبه بـه کلیسا رفته و دعا می کند و بـه خطبه ها گوش می دهد. او عاشق فرهنگ ژاپنی اسـت و مخصوصاً غذا هاي ژاپنی. رفتن بـه رستوران هاي ژاپنی و خوردن سوشی با دوستانش یکی از تفریحات اوست. او قبلاً خیلی خجالتی بوده؛ اگرچه بارها آدریانا را بعنوان یکی از زیباترین زنان جهان شناخته اند اما او در گذشته از مردان خجالت می کشیده.

آدریانا سگ خودرا درسال ۲۰۱۲ گم کرد. او حتی از طرفدارانش خواست کمک کنند وی را پیدا کند اما هیچوقت نتوانست چنین کاری کند. مجله “ماری کلر” برزیل، نخستین مجله اي بود کـه عکس آدریانا لیما روی آن چاپ شد. این اتفاق در سپتامبر ۱۹۹۸ افتاد. دو سال بعد، تصویر او روی مجله ایتالیایی ووگ جویِلو «Vogue Gioiello» ودر بیستمین سالگرد این مجله ظاهر شد.

◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
او از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ یکی از موفق ترین مدلهای برند آرایشی “میبلین” بود. شهرت او علاوه بر ویکتوریا سکرت، بدلیل حضور در تبلیغات “کیا موتورز” و مسابقات قهرمانی لیگ فوتبال ایالات امریکا “سوپر بول” نیز می باشد. برخی دیگر از برندهای معروفی کـه آدریانا با آنها فعالیت داشته عبارتند از ورساچه، بولگاری، میومیو، سواچ، لویی ویتون، اچ اند ام، ژیوانشی.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
اگر فکر می‌کنید آدریانا لیما فقط در ایالات امریکا سوپر مدل اسـت اشتباه میکنید. عکس او روی مجلات متعدد مد و زیبایی در ایتالیا چاپ شده ودر اروپا هم بسیار مشهور اسـت. شهرت او در ایتالیا بـه قدری اسـت کـه بـه او لقب “کاترین زتا جونز” ایتالیا را داده اند. او سفیر برند پوشاک “دسیگوال” در بارسلونا و برند “کالزدونیا” اسـت کـه برند ایتالیایی تولید مایو و لباس شنا اسـت.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
صفحه اینستاگرام آدریانا لیما adrianalima@

علاوه بر بحث مدلینگ، لیما در چند فیلم سینمایی ایفای نقش کرده اسـت. ویکتوریا سکرت خانواده دوم اوست. چراکه او زمان زیادی رابا فرشتگان ویکتوریا سکرت سپری کرده اسـت؛ پس عجیب نیست کـه این برند لباس زیر زنانه را خانواده دوم خودش بداند. او بطور مداوم در شوهای مد ویکتوریا سکرت حضور داشته و خودرا بعنوان یکی از ۱۰ مدل برتر این برند مطرح کرده اسـت.
رازهای زیبایی و برنامه غذایی آدریانا لیما
قد او ۱۷۸ سانتی متر و وزن وی ۵۱ کیلو گرم اسـت. این مدل برزیلی مانند تعداد زیادی از مدل‌هاي مشهور جهان برنامه ورزشی بسیار دقیقی را دنبال میکند. چرا کـه حفظ تناسب اندام برای او از اولویت برخوردار اسـت. برنامه بدنسازی آدریانا لیما طی این سالها تغییرات زیادی کرده اسـت در گذشته بـه بوکس کار می‌کرده اسـت اما اینروزها بیشتر فعالیت کاردیو را انجام می دهد.
آدریانا لیما گرم کردن را با طناب زدن آغاز می‌کند
ریدن از طناب، عضلات پشت ساق پا، چهار سر و باسن را هدف میگیرد. هم چنین قفسه سینه، پشت، شانه‌ها و سه سر را درگیر می کند. در هر دقیقه‌اي کـه طناب می زنید، ۱۲ تا ۱۵ کیلوکالری می‌سوزد.
آدریانا لیما و انجام حرکت پلانک برای حفظ سیکس پک
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1


او برای این کـه بتواند فرم شکم شش تکه یا همان سیکس پک خودرا حفظ کند بـه صورت منظم حرکت پلانک را انجام می دهد. این حرکت بسیار ساده انجام میشود.
آدریانا لیما و انجام حرکت اسکات را برای تقویت عضلات پا
اسکات حرکتی اسـت چند مفصلی کـه عضلات چهار سر ران را هدف گرفته اما بخاطر ماهیتی کـه دارد، عضلات پشت، عضلات باسن، عضلات شکم و عضلات پشت پا را هم درگیر میکند.

آدریانا لیما و انجام شنای سوئدی برای تقویت عضلات بالاتنه

شنا سوئدی تمام گروه‌هاي عضلانی اصلی در بالا تنه را هدف قرار میدهد. این حرکت، قفسه سینه، شانه‌ها و عضلات پشت بازو «سه سر بازویی» را هدف می گیرد، در نتیجه بالا تنه‌اي قوی تر و محکم‌تر خواهید داشت.
رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟
لیما بـه خوردن غذا هاي متنوع و جدید علاقه زیادی دارد، او ترجیح میدهد کـه دائما غذا هاي ملل مختلف را امتحان کند و از نظر او اصلا مهم نیست کـه آن غذا سالم باشد! اما آدریانا لیما چـه غذاهایی را در رژیم غذایی خود دنبال می کند؟ اسموتی را دوست دارد و بـه صورت منظم آنرا میل می کند. میوه تازه و سبزیجات در رژیم غذایی او جای دارد.
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
دمنوش هاي گیاهی رابه صورت روزانه مصرف میکند. آدریانا لیما عاشق خوردن کیک شکلاتی اسـت و نمیتواند هیچ گاه بـه اندازه آنرا میل کند. او هر ۲ تا ۳ ساعت یک وعده غذایی کوچک دارد. برای این کـه پوست خودرا شاداب نگه دارد، در طی روز حداقل ۸ لیوان آب میخورد.
نکاتی در مورد آرایش صورت و موی آدریانا لیما
◡‿◡✿بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش◡‿◡✿ 1
آدریانا لیما طبق معمول از سایه چشم تیره استفاده میکند. او همیشه از خط چشم مشکی استفاده میکند. طبق معمول رنگ ابروهای خودرا قهوه‌اي می کند. برای این کـه مژه‌هاي خودرا پرتر نشان دهد، همیشه ریمل می زند. طبق معمول از رژ لب صورتی و یا برق لب استفاده می کند. آدریانا لیما از رنگ مو نسکافه اي استفاده می کند. آدریانا لیما طبق معمول از اتو مو استفاده می کند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های جدید نازنین بیاتی از بازیگران جوان سینما +بیوگرافی کوتاه
Photo بیوگرافی ترلان پروانه و عکس مادرش
  بیوگرافی سلنا مری گومز+عکس فول اچ دی جدید FULL HD نبینی نصف عمرت بر باده
  شاهرخ استخری +همسرش و فرزندش
  فوتوشات های جدید کریستین استوارت + بیوگرافی کوتاه
  3 عکس جدید لیندا کیانی در کنسرت موسیقی ! + بیوگرافی کوتاه
  بیوگرافی بوفون براب طرفداران یونتوس
  جرج کلونی و همسرش در ژاپن
Star تصاویر جدید جواد رضویان به همراه بیوگرافی جـــواد رضـویان
  عکس های جدید شیلا خداداد , فرزند و همسرش

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان