امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بغض قلم ❥ .. (نسخه نهم)

هر چي تعداد آدمايي كه دوسشون دارى بيشتر باشه ضعيف تري. كارايي واسشون مي كني كه نبايد بكني. نقش يه احمق و واسشون بازى مي كني تا اونارو خوشحال كني. تا اونارو اَمن نگه داري!
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، شـــقآیــق ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Ɗєя_Mσηɗ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ραтяιcια
آگهی
هیچ پسری یه خانوم مجلسی پوش و رسمی و جلسه ای که مستقله و خیلی قویه رو به دختر تو کافه که درگیر رنگ لاک ناخن و ماسک موشه ترجیح نمیده...،پسرا هرچقد هول باشن،این مدلو ببین میگن واااو ، کاش این به ما یه نگاهی مینداخت Telegh_53
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ραтяιcια
ما از عروسک کمتریم. آنها مرده بودند و زندگی می‌کردند، ما زندگی می‌کنیم و مرده‌ایم(:

My Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку ، єη∂ℓєѕѕღ ، ραтяιcια
هر کسی رو همونقدر دوست دارم که دوستم داره و همونقدر دلم تنگ میشه که دلش واسم تنگ میشه ؛ شاید به نظرتون شبیه معامله‌ست ولی من یاد گرفتم واسه هرکسی همونقدر ارزش قائل بشم که واسم ارزش قائله !
شما هم اگه یاد نگیرید باختید ...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ραтяιcια
بدترین درد اینه که ،
مخاطب های گوشیتو چک کنی
و بخوای با یکی درد و دل کنی
ولی . . .
هیچکس و پیدا نکنی . . .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بغض قلم ❥ .. (نسخه نهم) 8
 سپاس شده توسط ραтяιcια
دوست دارم برگردیم به اون دوره که با چوب شور فاز سیگار میگرفتیم !((:

+
و میدونم خیلیامون اینکارو میکنیم هنو ._.
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، omidkaqaz ، Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку ، ραтяιcια
آگهی
هر کسی رو همونقدر دوست دارم که دوستم داره و همونقدر دلم تنگ میشه که دلش واسم تنگ میشه ؛ شاید به نظرتون شبیه معامله‌ست ولی من یاد گرفتم واسه هرکسی همونقدر ارزش قائل بشم که واسم ارزش قائله !
شما هم اگه یاد نگیرید باختید ...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ραтяιcια
تهديد عاديه
حمله کن پشمک/=
 سپاس شده توسط ραтяιcια
ما گذشتیم از آنچه که در گذرمان بود
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، ραтяιcια
برای مردم زندگی نکن!
تباه میشوی...
غمگین ترین آدم ها کسانی هستند
که برداشتِ دیگران برايشان زیادی مهم است.

#گابریل_گارسیا_مارکز
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، شـــقآیــق ، єη∂ℓєѕѕღ ، ραтяιcια

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان