امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار و چارت های Taylor Swift و خوانندگان خارجی

TAY

Taylor Swift™:
- تیلور در مصاحبه با مجله‌ی رولینگ استون در رابطه با آلبوم ”#RED“ گفت:

”من طوری به این آلبوم نگاه میکنم که انگار این آلبوم تنها آلبوم واقعی من درباره‌ی دل شکستگی است. فرآیند ساخت هر آلبوم من، همیشه برگرفته از عوامل مختلفی بوده اما آلبوم RED تنها آلبومیه که من اون رو به طور خاصی نوشتم، از اعماق قلبی که دل شکستگی رو تجربه کرده.“

-|

- تیلور در مصاحبه با مجله‌ی V در مورد اینکه چرا به جو بایدن رای می دهد:

«بیشترین تغییری‌ که ما بهش نیازی داریم اینه که رییس جمهوری رو انتخاب کنیم که متوجه باشه افراد سیاه پوست شایسته‌ی داشتن امنیت و قدرت انتخاب هستند؛ زنان باید حق داشته باشن درباره‌ی بدن خودشون تصمیم گیری کنن و جامعه LGBTQ سزاوار شناخته شدن هستن و باید دارای حق اشتراک در مسائل کشور و مردم باشن.
همه مردم شایسته ی داشتن دولتی هستن که خطرات سلامت و بهداشت جهانی رو جدی بگیره و سلامتی مردم کشور برای اون دولت در اولویت باشه. تنها راهی که ما برای بهتر کردن اوضاع داریم اینه که رهبرانی رو انتخاب کنیم که بتونن با مشکلات مواجه بشن و روش هایی رو برای حل مشکلات پیدا کنن. من با افتخار میگم که در انتخابات ریاست جمهوری امسال به جو بایدن و کامالا هریس رای میدم. من باور دارم که در ریاست جمهوری اونها، آمریکا شانس دوباره برای پیشرفت و بهتر کردن اوضاع خودش رو داره، این موضوع خیلی مهمه.»

-|

- تیلور سوییفت این ماه (اکتبر) بیش از 415 میلیون استریم دریافت کرد و پر استریم ترین خواننده‌ی زن این ماه، در پلتفرم اسپاتیفای بود!

-|

- به گفته‌ی بیلبورد، تیلور سوییفت تاثیرگذارترین زن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده‌ی آمریکاست!

”13 درصد از رای دهندگان امسال گفتند که تیلور سوییفت بیشترین تلاش را برای آگاه و تشویق کردن مردم به رای دادن انجام داده. او از قدرتش در فضای‌ مجازی (با 87.3 میلیون دنبال کننده در پلتفرم توییتر) برای صحبت کردن در مورد مسائل سیاسی استفاده می کند.“

-
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اخبار و چارت های Taylor swift & Dua lipa - DarkLight - 30-10-2020، 1:00

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خوانندگان سرشناسی که از مشهورترین آثارشان متنفر هستند! + تصاویر
  بهترین اهنگ خارجی (از نظر شما) ♫♫ ^____^
  عاشقانه های پاپ اسفند ماه کنسرت برگزار می کند/ دوست دارم رابطه خوانندگان را با هم بهت
Music بهترین خواننده ی خارجی کدام است ؟
Music خوانندگان گمنامی که با کنسرت ارکستر ملی می‌درخشند
Music تولید یک آلبوم موسیقی با خوانندگان خاص
  خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو
Music محسن کرامتی: شهرام ناظری شاگرد شجریان نبود/ همایون شجریان تاج سر خوانندگان نسل جدید ا
  «رستاک» و یک اجرای تکراری پرطرفدار/ خارجی‌ها به وجد آمدند
  خواننده‌ای که پیشنهاد اقامت خارجی را رد کرد تا برای شهدا بخواند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان