امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمایت از حقوق زنان !!!!! (ضد فمینیست)

(03-11-2020، 13:46)سارا علیخانی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه مادختراا نبودیم پسراا چ غلطی می کردن

این حرف شما اشتباهه و گزارش میشه
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی
من به فمینیست نیاز دارم چون وقتی در آینده کارای خونرو انجام میدم بهم لقب زن ذلیل ندن!

من به فمنیسم نیاز دارم چون مردم هنوز یاد نگرفته اند هر آدمی با هر جنسیتی گاهی نیاز به حمایت دارد

فقط کافیه یه بار خودتو جای زنا بزاری!
دوس داری باهات مثل یه کالا رفتار بشه؟
دوس داری تو کوچه و خیابون و... همیشه مورد آزار و اذیت قرار بگیری؟
دوس داری به عنوان یه انسان همه ی حق و حقوقتو ازت بگیرن؟
پس تویی که دوس نداری تو این شرایط قرار بگیری حق نداری اونو به دیگران تحمیل کنی!

چرا زن ها همیشه مقصر هستند؟
تجاوزی صورت بگیرد زن مقصر است!
فرزنده خانواده خوب به بار نیاید زن مقصر است!
مزاحمت برایش ایجاد کنند زن مقصر است!
نگاه های کثیف به اندامش دوخته شود زن مقصر است!
زوجی طلاق بگیرند زن مقصر است!
شوهر خیانت کند زن مقصر است!
زن دوم بگیرد زن مقصر است!
چرا نمیگوییم
مغزمان مقصر است؟
افکارمان مقصر است؟
جامعه مان مقصر است؟
فرهنگمان مقصر است؟
اگر شما آزادیتان را در مقصر نامیدن زن ها میدانید باید بگم سخت در اشتباهید روزی خواهد رسید که بابت تک تک قضاوت ها و تهمت هایتان تقاص سنگینی پس خواهید داد به عبارت دیگر دنیا گرد است خیلی به این آزادی صوری و گذرا اعتماد نکنید همه ی ما بابت اعمالمان مجازات خواهیم شد...

[b-]دختر خجالت نمیکشه بلند بخنده؟
-پسر خجالت نمیکشه گریه کنه؟
-دختر خجالت نمیکشه موهای بدنش رو اصلاح نکنه؟
-پسر خجالت نمیکشه موهای بدنش را اصلاح بکنه؟

+شما خجالت نمی‌کشی تو مسائل شخصی دیگران دخالت می‌کنی؟[/b]

دخترانمان را طوری تربیت کنیم که برای رسیدن به آرزوها و اهدافشان منتظر شاهزاده ای با اسب سفید نباشند!
برای غرور و شخصیتشان ارزش قائل باشند و خود را از نظر مالی محتاج هیچ مردی نبینند!
اگر روزی مزدوج شدند بدانند زن و مرد در زندگی مشترک هردو به یک اندازه مسئولیت دارند چه در امور مالی خانواده چه در بقیه ی امور!
به انها بگویید سقف آرزهایشان را بلند و مرتفع بسازند و از تلاش برای به تحقق رساندنشان دست برندارند!
و در آخر دخترانتان را انقدر قوی و محکم بار بیارید تا به دختر بودنشان افتخار کنند(:

تو به فمینیسم نیاز داری چون:
وقتی گفتی "منم میخوام موتور سواری یاد بگیرم"
گفتن "تو ظریفی کار پسرونه اس!"

چون وقتی گفتی :

میخوام " فوتبال بازی کنم"

گفتن ورزش پسرونست!

تو به فمینیسم نیاز داری تا دیگه هیچکس بخاطر اینکه سنت بالا رفته و ازدواج نکردی بهت لقب ترشیده نده

من به فمینیسم نیاز دارم
تا دیگه این جمله رو نشنوم که اون دختره فرق داره ولی من پسرم عیبی نداره هرکاری خواستم بکنم

اگاه باشید هر زنی فمینیست نیست!
هر زنی موافق فمنیسم نیست!
اگر توهینی علیه مردان از سوی زنان میشود تقصیر را گردن فمینیسم و فمینیست ها نیندازید!
کسی که خود را فمینیست میخواند نیز اگر توهین و ظلمی علیه مردان کند و به دنبال برتری باشد یک فمینیست واقعی نیست!
فمینیست واقعی تنها به دنبال برابری جنسیتی است و بس!
همین که این را بدانید میتوانید یک فمینیست واقعی را تشخیص دهید و هدف فمینیسم را درک کنید!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Emmɑ ، _sehun_
وقتی مشغول کار های خونه هستی و شوهرت میخواد تو انجام کارها شرکت کنه هرگز جلوشو نگیر!
وقتی زنت برای بر طرف کردن نیاز های مالی خانواده داوطلب میشه هرگز جلوش رو نگیر!
این میتونه جرقه ی کوچیکی باشه برای ایجاد برابری تو خانواده!
------
"دخترونه مرد باش!
هرچقد تاسف بخورم برای کسانی که از این جمله استفاده میکنند باز هم کمه

-----

من به فمینیسم نیاز دارم تا همه یاد بگیرند رنگ‌ها جنسیت ندارند‌.
-----
پیام هایی با محتوای این که
زن بودن یعنی: ...
مرد بودن یعنی: ....

واقعا اذیت کننده هستن....یکم فکر کنین ببینین نوشتن و ‌نشر دادن این پیام ها چ معنی ای میدن؟
کاملا تفکیک جنسیتی میکنین...حتی در زمینه های خیلی معمولی و روزانه...
درستش اینه که هر دو انسان هستن و هیچ فرقی در نوع عواطف میتونن نداشته باشن...هردو میتونن عاطفی یا غیر این باشن...هردو میتونن عاقل و دانا باشن....
تموم کنید حرفای جنسیت زده رو...
اموزش جنسیت زدگی رو تمومش کنید...

--------
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، سهَ‌ند ، Emmɑ
تا وقتی که دخترا به هم رحم نمیکنن تو نمیخواد حامیشون باشی
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، لــــــــــⓘلی ، _sehun_ ، Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ ، امیررضا*
خوبه بعضی وقتا هم ی قوانینی برای مردای هول باشه ک این افکار مریضو سرکوب و درمان کنن نه اینکه ما بدبختا رو منزوی کنن و اقایون رو ازاد بزارن هر غلطی دلشون خواست بکنن
درمورد تماشای فوتبالم باید میزان فرهنگ هر انسان رو در نظر گرفت چون جدا از جنسیت هر کسی ک توی فضای عمومی فحاشی کنه باید تنبیه بشه اینجوری خانوما هم میتونن بیان به هیچکسم بی احترامی نشه
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ ، Prometheus
ممنون!اما فقط تو ایران زنا حق ندارن کاری کنن Dodgy

اگ هم کاری کنن دستگیر میشن
پاسخ
 سپاس شده توسط ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ ، _Strawberry_ ، ѕααяeη
آگهی
نه یه دختر باید بخاطر دختر بودنش مورد ازار قرار بگیره، نه یه پسر بخاطر پسر بودنش. اینو داشته باشید که ریپلای نزنید و کل خاندانمو بخاطر زن ستیز یا مرد پرست بودنم فحش بارون کنید؛ ولی....
متاسفانه اگه فمینیستارو زیر ذره بین قرار بدیم میبینیم بعضی چیزارو بخاطر منافع خودشون میطلبن یا واسه لذتای جنسی بعضی چیزارو جزء حقوق ذاتیشون برمیشمرن.
اون روز یه پستی رو از یه پیج فمنیست دیدم که واقعا روی اعصابم یورتمه زد. جریان از این قرار بود که حقوق سربازارو یکم افزایش داده بودن. خانم فمنیست داستان ما بهش برخورد که چرا سربازای بدبخت بخاطر سخت ترین روزهای عمرشون و نگهبانی تو سردی زمستون و گرمی تابستون توی مناطق صفر مرزی که به حدی خطرش بالاست که حق تیراندازیم بهشون میدن باید حقوق بگیرن ! (چند مدت پیشم یه سرباز مرزبانو تو اذربایجان از دست دادیم، جوونی که ارزوهایی برای دوران بعد خدمتش تو ذهنش میپروروند  Sad   )
خب؟ به این میگن فمنیسم ! به این میگن برابری بین زن و مرد ! چند روز پیش یه فمنیست علنا اعلام کرد که نوزدای پسرو باید بکشید ! (البته به حدی به عنوان یک انسان ناراحت شدم که حتی پی خبرم نگرفتم، ولی منبع خبر تا حدی معتبر بود که بیام اینجا بنویسم جریانو) چرا؟ چطوری میتونن اینقدر سنگ دل باشن؟
دقیقا بخاطر همین چیزاس که سقط جنین رو هم حق پایمال نشدنی میدونن ! تعجب که نکردی؟ بله درسته ! تو قانون فمنیست اومده که هرکسی که خواست میتونه جنینشو سقط کنه ! چرا ؟ چون بتونه به راحتی همه پسرارو امتحان بکنه و به قول خودشون هر سایزی رو تست کنه بدون اینکه از مسئولیت مادر شدن هراسی داشته باشه (اگه اتفاقیم افتاد که نباید میافتاد به راحتی بچه رو سقط میکنه) اینا شعارشون اینه که بدن خودمون به خودمون ربط داره ! خب ؟ جنین ۹ ماهه که انسان شدنش کاملا تکمیل شده رو میشین و میگین بدن خودمون به خودمون ربط داره؟ مگه بدن خودته؟
این عکسم به عنوان یه مثال کوچیک میتونید نگاه کنید.
دوباره میگم که من نه ضد دخترم و نه هیج چیز دیگه ای. بجای فمنیستم میتونیم انسان باشیم. کمک کردن به همسر زن ذلیلی نیست. نتیجه عشق و محبته ! اگه طرف انسان باشه اینارو درک میکنه خودش، لازم نیست فمینیست باشه.
امیدوارم سوء تفاهمی پیش نیاد.
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Prometheus ، _Strawberry_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، Mohlek
همش که تقصیر مرداس Telegh_01

بدبخت ما دخترا که بهمون میگن: وقتی شوهر کردی باهاش برو
وقتی شوهرت دادیم
وقتی شوهرت دادیم

قبلشم میگن:این همه برای چی درس میخونی؟تهش میخوای شوهر کنی خونه دری کنی دیگه

Telegh_59
از ذهنیت جامعمون خلی نا امیدم
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
دختر-زن
تک فرزندم و اجازه ندارم دوست صمیمی داشته باشم!
سر همین موضوع با بابام دعوا کردم
توخونه پدریش زیاد نمیتونه ازاد باشه
مستقل باشه میگن انگار ننه باباش دوست نداشتن با این باشه اما از لحاظ آزاد بودن خوبه
شوهر هم که نگم!اگه اعتماد نداشته باشه دیگ تموم شد عزیز تموممممم نمیتونی هیچ غلطی کنی
به ما آموزش میدن اما کاش به مردا هم اموزش میدادن!
نه دختر تنهایی بیرون نمیره!دختر بلند نمیخنده!دختر شبو هیچ جا نمیمونه!
خب چرا به اون پسر ها نمیگین ک مزاحم دختر نشه؟!
علاقه خاصی به کشور سوئد دارم. چون غریبه ها حق ندارن به هم نزدیک شن چ برسه تیکه بندازن و مورد آزار قرار بدن
من اگ بچم پسر باشه اینارو بهش یاد میدم.-.اگه دست از پا خطایی کرد بجای تهدید و ازارش باهاش صمیمانه حرف میزنم و سعی میکنم حلش کنم!
دختر بودن جرم نیست!
و اون اقاپسری که به دختر میگه ضعیف!خاستم بگم کاملا اشتباه میکنی!ما زور نداشته باشیم کلی درد تحمل کردیم و خاهیم کرد
هیچوقت هم کاری نکنید ک یک دختر از جنسیتی ک داره متنفر بشه و ارزو کنه کاش پسر بود
اموزش هردو طرفه هم خوبه!
یعنی هم پسر و هم دختر رعایتش کنن
هردختری ک دوست داره پسر بشه بهم بگه._.
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، ѕααяeη
هعی...
نابراربری خیلی زیاده
همون استادیوم و...
ک واقعا هم دلیل منطقی ای پشتش نیست و بر میگرده ب افکار ما ک غلط و راستشم معلومه
ولی هیچوقت حرف فمینیست و اینا رو نزنین
منطقی فکر کنین
اگه میگین زنا باید برن ورزشگاه چون اونا هم انسانن ؛ خب این یه حرف منطقیه
اگه میگین نباید به زن تعرض کرد ؛ این یه حرف منطقیه
فمینیسم یجوری عجیبه 
میشه اینجوری گفت که زن زنه ؛ مرد هم مرده
اینا ترتیبی ندارن
اینجوری نیست ک بگیم اول مرد بعدش زن یا بر عکس
بلکه فقط با هم تفاوت دارن همین
حتی تو ریاضی هم به این مورد میگن متغیر تصادفی کیفی اسمی
ینی فقط هر کدومشون یه اسم خاص دارن و هیچکدومشون از دیگری برتری ندارن
تو همین دو صفحه ای ک حرف زدیم همش گفتیم مردا فلانن و با دخترا بازی میکنن و...
در حالیکه این مورد منطقی نیست ؛ این بر میگرده به خود شخص ن به جنسیتش ک پسره یا دختر
با تشکر از همگی 
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، моои

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زنان فروشی در پشت ویترین های آزاد راه + عکس
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  زیباترین زنان جهان در کدان کشور ها هستند+عکس
  زیباترین زنان جهان درکدام کشورها هستند (+عکس)
  قد بلند ترین زنان جهان
  موارد معاف از مالیات حقوق و بیمه
  کمرباریک ترین و سنگین ترین زنان زنده جهان (عکس)
  نقش ویژه و محسوس زنان در زندگی!! (طنز تصویری)
  کج کردن دندان، عمل زیبایی عجیب زنان ژاپنی! +تصاویر
  چرا زنان گریه می‌کنند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان