امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم)

دَریاب مَرا جانم دَر بی خبری هایَم،
این دل نگرانت شد،
خود هیچ نمیدانی...!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، ѕααяeη ، _Strawberry_ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
آگهی
بزرگترین مشکل این روزام اینه که...

همه رو دارم جز تو ):
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، єη∂ℓєѕѕღ ، Волшебник ، _Strawberry_ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
_من میترسم !
+کاملا حق داری بترسی چون تو بینه انسان هایی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط _Strawberry_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ
آن روزهایی که گفتن "دوستت دارم" حُرمت داشت مردها به دنبال زنی بودند که چشم هایشان بوی نجابت بدهد و زن ها به دنبال مردی که ته مایه بازوانشان امنیت داشته باشد...
آن روز هایی که "دوستت دارم" حُرمت داشت آدم ها در قِبال وابسته کردن دل ها احساس مسئولیت داشتندو بیخود و بی جهت صرفاً برای فرار از تنهایی شب هایشان کسی را وارد زندگی مجهول خود نمی کردند...
آن روز هایی که "دوستت دارم" حُرمت داشت هیچ کس نقابِ عشق بر صورت نمی زد، جنس دوست داشتنشان هم آن قدر پاک بود که اگر حرف از مردانگی یا نجابت می شد آدم را به خنده وا نمی داشت و پایه های عشقشان آن قدر سُست نبود که سر بحث های کوچک عشقِ شان را تعویض بکنند...
 اما این روزهای دُنیای امروزی ها خبر از وفاداری و مردانگی و نجابت نیست و یا شاید هم نسل ما سواد رابطه ها را فراموش کرده ایم که این چنین به بَشریت لَطمه می زنیم...
اما شما...
لطفاً حُرمت واژه ها هارا نگه دارید...
به بشریت خدمت کنید...!
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Волшебник ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، єη∂ℓєѕѕღ ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، _Strawberry_ ، ραяα∂ιѕe
آدمای موقتی، درس‌های دائمی میدن؛
حواست باشه!

• n
Vibe
 سپاس شده توسط Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ѕααяeη ، _Strawberry_
از اهمیت دادن زیاد
بی اهمیت میشید!
از خوبی کردن زیاد بدی میبینید...
از مهربونی کردن زیادم,احمق به حساب میاید
خلاصه ک اگه تو احساساست با ادما تعادل نداشته باشی!
حتی اگ دریایی از خوبی و مهربونی باشی,یا ازت زده میشن یا سو استفاده میکنن!
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، єη∂ℓєѕѕღ ، Волшебник
آگهی
Rainbow 
نه/؛
هرگز شب را باور نکردم -_-
 چرا که در فراسوهای دهلیزش 
به امید دریچه ای،دل بسته بودم
#_احمد شاملو
The truth of love is living in heaven with you
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ ، Волшебник ، _Strawberry_
...
My edit
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Emmɑ ، ѕααяeη ، _Strawberry_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
وَ
مــَـرگ پــایــان خـُـوش
هَمــه ناخــُـوشی هــــاست
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) 135
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss
ببخشید
+ ﯾﻪ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺑﺮﺩﺍﺭ ﺑﺰﻥ ﺑﻪ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﺷﮑﺴﺖ؟
- ﺍﺭﻩ?
+ ﺗﺎ ﺻﺐ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺩﺭﺱ ﻣﯿﺸﻪ؟?
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، єη∂ℓєѕѕღ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان