امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا یه خاطره خنده دار تعریف کن.

دوستان بیاین اینجا یه خاطره خنده دار تعریف کنید تا همه فیض ببرن.
یه بار کلاس نهم تو محرم بچه ها میرفتن برای مداحی بعد یکی از بچه های کلاس هفتمی رفت و شروع کرد به مداحی بنده خدا صدای خوبیم نداشت و همه داشتن زیر زیرکی میخندیدن تا اینکه یه دفعه شیشه یکی از کلاسا بوم صدا داد و شکست دیگه هیچ کس نتونست جلو خندشو بگیره و همه زدن زیر خنده کلا صف و مدرسه رفت رو هوا‌.
سپاس بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، βάરãɲ ، Prometheus ، دلارام1383 ، Emmɑ ، Mutemit
آگهی
یادمه تو مدرسه ی معلم ریاضی بود ک اعصاب نداشت اصلا
ی روز ک رفته بود دشویی؛ رفیقم رفت در دشویی رو روش قفل کرده
بنده خدا ی ۲۰ مین تو دشویی هی در میزد هی صدا میزد کسی نمیشنید،تا آخر خودمون رفتیم در روش باز کردیم؛اون روز خیلی خندیدم Big Grin
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، єη∂ℓєѕѕღ ، THEDARKNESS ، Emmɑ ، محمد حسین قادری
کلاس هشتم بودم...دبیر زبانمون خیلی ساده بود و اذیتش میکردیم
بعد تازه موس بی سیم اورده بودن برا کامپیوتر کلاس ...
بعد موس رو دادم به یکی از بچه ها ته کلاس...
بعد خودم رفتم جلو دیتاشو و به دبیر زبانمون گفتم
من یه چیزی اختراع کردم وصل میکنی به کیس کامپیوتر بعد دیگه موس نمیخواد
هرچی بگی کامپیوتر انجان میده D:
بعد فاز گرفته بود حرف میزد مثلا مای کامپیوتر رو بازکن..
بعد رفیقم از ته کلا باز میکرد D:
یه بیستم بم داد D:
یعنی من با خنده باش حرف میزدم...
خلاصه یه چند وقت ایسگاه بود تا اینکه فهمید و....
خودتون تاتهش برید دیگه =|
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، βάરãɲ ، єη∂ℓєѕѕღ ، دلارام1383 ، ѕααяeη ، ραтяιcια ، BIG-DARK
امم چ بگم؟؟؟
لبخند بزن? ، نشون بده که قویتر از دیروزی??
پاسخ
(08-01-2021، 21:22)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بیستم بم داد D:

طفلکی. من معلم زبانمون خیلی خوب بود از اونجایی که من و دوستام تو دو تا میز پیش هم میشستیم و درس خون بودیم . میرفت کتاب کار همه کلاس رو تک تک نگاه میکرد به ما که میرسید میگفت نوشتید. مام میگفتیم اره ولی خب ننوشته بودیم. هیچوقتم از ما نمیپرسید

بزار یکی دیگم بگم.کمدی تلخ.
یه معلم ریاضی داشتیم به کتاب ریاضی داشت داخلش همه تمرینارو نوشته بود هر وقت میخواستیم تمرین حل کنیم از رو اون حل میکرو و توضیح میداد. یه جلسه امتحان زیست داشتین هیچ کی تمرینارو حل نکرده بود. این کتاب رو گذاشت رو میز گفت خب بچه ها دفترارک بزارید تمرینا رو ببینم بعد حل کنیم. بعد از کلاس رفت بیرون. ماهم ورداشتیم جای کتابشو با یه کتاب دیگه عوض کردیم که سفید بود. بعد اومد تو کلاس کتابشو وا کرد دید سفیده فکر کرد اشتباه اورده. در کمال ناباوری برگشت گفتSad بچه ها امروز نمیخواد تمرین حل کنیم امروز درس میدیم فردا حل تمرین)!!!!!!.
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، βάરãɲ ، єη∂ℓєѕѕღ ، ραтяιcια
(08-01-2021، 21:51)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 21:22)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بیستم بم داد D:

طفلکی. من معلم زبانمون خیلی خوب بود از اونجایی که من و دوستام تو دو تا میز پیش هم میشستیم و درس خون بودیم . میرفت کتاب کار همه کلاس رو تک تک نگاه میکرد به ما که میرسید میگفت نوشتید. مام میگفتیم اره ولی خب ننوشته بودیم. هیچوقتم از ما نمیپرسید

بزار یکی دیگم بگم.کمدی تلخ.
یه معلم ریاضی داشتیم به کتاب ریاضی داشت داخلش همه تمرینارو نوشته بود هر وقت میخواستیم تمرین حل کنیم از رو اون حل میکرو و توضیح میداد. یه جلسه امتحان زیست داشتین هیچ کی تمرینارو حل نکرده بود. این کتاب رو گذاشت رو میز گفت خب بچه ها دفترارک بزارید تمرینا رو ببینم بعد حل کنیم. بعد از کلاس رفت بیرون. ماهم ورداشتیم جای کتابشو با یه کتاب دیگه عوض کردیم که سفید بود. بعد اومد تو کلاس کتابشو وا کرد دید سفیده فکر کرد اشتباه اورده. در کمال ناباوری برگشت گفتSad بچه ها امروز نمیخواد تمرین حل کنیم امروز درس میدیم فردا حل تمرین)!!!!!!.
فک کنم معلم خودتون بلد نبود تمرینا رو حل کنه؛خودش پیچوندهTelegh_01
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، THEDARKNESS ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
یکی از خاطرات خنده دارم:کلاس پنجم بودیم بعد از کلاس من و هستیو زهرا یه چن نفر دیگه وایستاده بودیم تو کلاس یکوچولو صحبت کنیم زهرا هنش یه کیف شنگین میاورو اونروز کیف شنگین رو پشتش بود روی میز اول نشسته بود مشغول صحبت شدیم یهو دیدیم زهرا نیس نگو یهو کیفش گیر کرده لای میز و نیمکت
لبخند بزن? ، نشون بده که قویتر از دیروزی??
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
کلاس شیشم بودم فکر کنم...خیلی تو فاز اجنه و اینا بودم...بعد یه حموم عمومی قدیمی تو روستامونه میگن توش جنه
با دوستام هماهنگ کردیم رفتیم اونجا احضار جن =|
بعد یکی از دوستام فندک باباشو اورده بود..میگفت اوردم از خومون دفاع کنیم .__. منم خر گفتم قبول
اقا شروع کردم به خوندن یه سری چرت و پرت که صداها زیاد شد D:
بعد یه دفعه یه چیزی به طرفم پرت شد از ترس داشتیم میمردیم دویدیم بیرون دیدم علی و محمد که قرار بود بیان وایستادن دم در دارن مارو میترسونن._.
بعد رفتیم توی زمین که پره علف خشک بود...
رفیقم با فندکش یه تیکشو روشن کرد گفت عوعوعو مثلا ماشین اتیش نشانیه =|
اره ماشین اتش نشانی کل زمینو اتیش زد =|

مهدی خاطره خاک برسریم دارم بگم؟ D:
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، THEDARKNESS ، ραтяιcια ، BIG-DARK ، DarkLight
(09-01-2021، 11:57)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس شیشم بودم فکر کنم...خیلی تو فاز اجنه و اینا بودم...بعد یه حموم عمومی قدیمی تو روستامونه میگن توش جنه
با دوستام هماهنگ کردیم رفتیم اونجا احضار جن =|
بعد یکی از دوستام فندک باباشو اورده بود..میگفت اوردم از خومون دفاع کنیم .__. منم خر گفتم قبول
اقا شروع کردم به خوندن یه سری چرت و پرت که صداها زیاد شد   D:
بعد یه دفعه یه چیزی به طرفم پرت شد از ترس داشتیم میمردیم دویدیم بیرون دیدم علی و محمد که قرار بود بیان وایستادن دم در دارن مارو میترسونن._.
بعد رفتیم توی زمین که پره علف خشک بود...
رفیقم با فندکش یه تیکشو روشن کرد گفت عوعوعو مثلا ماشین اتیش نشانیه =|
اره ماشین اتش نشانی کل زمینو اتیش زد =|

مهدی خاطره خاک برسریم دارم بگم؟ D:

خصوصی بگو

گفتی جن منم یکی بگم. کلاس ۷ ام تو منو ۷ نفر دیگه تو کلاس نشسته بودیم داشتیم فیلم ترسناک نگاه میکردیم تو گوشی یکی از بچه ها اسمشو یادم رفته ولی خیلی ترسناک بود همه تو فاز بودیم و کل تمرکزمون تو فیلم بود که یهو یه جاش روحه در اتاقو باز کرد همون موقع یکی از هم کلاسی های خرمون با لگد در اتاقو باز کرد یعنی ریدیم به خودمون تا جایی که میخورد گرفتیم زدیمش بد بختو‌.
طفلک ما جیغ کشیدیم هنگ گرده بود نمیدونست ماجرا چی هست
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، єη∂ℓєѕѕღ ، βάરãɲ
دوسال پیش دوستامو دعوت کرده بودم مهمون من  باشن قرار بود بریم پارک بانوان از اونجایی که من  دوست داشتم بهم خیلی خوش بگذره  به بچه ها گفتم همه چی با من اوناهم که از خداشون بود کلی خوشحال شدن 

منم از اونا خوشحاالتر رفتم همه چی رو تدارک دیدم ؛بعد رفتم تو چیپس رو یک نمکدون نمک توش خالی کردم تو پفکاهم بی نهایت فلفل ریختم  چایی هم درست کردم ریختم تو فلاکس و بعد توشون نصف لیوان سرکه ریختم Big Grin  

بعد تو فلشم رو پر از اهنگایی کردم که اونا دوست نداشتن با اینکه خودمم دوست نداشتم ولی مجبور بودم دیگه Big Grin بسته  مداد شمعی هم برداشتم وسایلارو گذاشتم تو ی ماشین و بعد بابام منو رسوند دم پارک وقتی بقییه اومدن

اسپیکر رو برداشتم و اهنگارو پلی کردم که کلی از دستم شاکی شدن وقتی هم چایی براشون ریختم که فقط میخواستن بکشنم تا دوساعت فرت وفرت اب میخوردن تا طعم سرکه بره بعد  برداشتم خوراکیا رو تو یک ظرف بزرگ خالی کردم

اونا هم دیدن قیافش سالمه یکیشون دوسه تا پفک یکشون چند تا چیپس کردن تو دهنشون بدبختا یکیشون که هی دهنش داشت اتیش میگرفت اون یکی هم از شوری داشت حالت تهوع میگرفت منم برا خودم یک دل سیر خندیدم که تلافیشو کردن و موهامو انقدر

کشیدن که داشت کنده میشد باز به بهونه گفتم من میرم دستشویی و به جاش رفتم سراغ لباس هاشون و یکم با مداد شمعی روش گل و بلبل کشیدم خلاصه بگم که وقتی فهمیدن با لباساشون چی کار کردم دمار از روزگارم در اوردن همه پولامو گرفتن تا عین اون لباسا برن بخرن ولی خیلی بهم خوش گذشت خاطره شد  Big Grin
==================

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ …

===================
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، єη∂ℓєѕѕღ ، THEDARKNESS ، ѕααяeη ، @ساحل@

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  طنز خنده دار و باحال انواع داداش ایرونی مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز خنده دار و
  آخر خنده (اس ام اس های خنده دار مخصوص خانه تکانی)
  خنده بازار-پست هاي فيسبوك(خيلي خنده دار)
  صحنه هایی پر خاطره از زندگی دانشجویی پسران :|
  طنز باحال تعریف شوهر از زنش
Thumbs Up ترول خنده دار ضد حال مخصوص پسرای باجنبه انجمن فقط خنده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان