امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اظهارات کوجیما در مورد Play Station4

اظهارات کوجیما در مورد Play Station4 1
آقای Hideo Kojima در همایش Play Station که هفته قبل برگزار شد حضور نداشت؛ او حتی این نمایش را مشاهده هم نکرد. با تمامی این تفاسیر، همچنان سازنده Metal Gear Solid بی شک به PlayStation 4 علاقه‌مند است و امیدوار است که در آینده، المان های اجتماعی و ارتباطی بیشتری در بازی های پیش رو ببیند.
وی در مورد این کنسول می‌گوید: "می‌توانم بگویم که در هر نسل جدید، شاهد بالا رفتن توانایی های سخت افزاری هستیم؛ اما تا به حال فقط شاهد انقلاب سخت افزاری بوده ایم که صد البته شامل مواردی مانند فریم ریت، جلوه های بصری، موزیک و قابلیت های جدیدی مانند تصاویر سه بعدی و... می‌شود. تمامی این نیاز ها در نسل جدید برآورده شده اند؛ اما چیزی که من بیشتر به آن علاقه مند هستم راه های ارتباطی و توسعه ای بیشتر است. موارد رو به رشدی مانند قابلیت های آنلاین که ارتباط شما را بیشتر می‌کند. حال مردم می‌توانند از راه های مختلفی مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها به فعل و انفعال به بازی ها برسند و به بازی کردن بپردازند."
کوجیما همین طور اعلام نمود که امکان دارد از برخی از این راه های ارتباطی در نسخه های Metal Gear نیز استفاده شود؛ وی در این باره می‌گوید: "من فکر می‌کنم این ها نوع جدیدی از فعل و انفعلات باشند؛ فعل و انفعالاتی جدید بر روی دنیای بازی ها که این مورد واقعا برای من جذاب است. من واقعا تمایل دارم تا سری Metal Gear را نیز وارد این دنیای جدید اثرات متقابل کنم."
منبع
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Valhalla اعلام شد
  سیستم مورد نیاز بازی Cyberpunk 2077 اعلام شد
  فروشگاه مایکروسافت جزئیاتی را در مورد نسخه‌ی بعدی سری eFootball PES را لو داد
  سیستم مورد نیاز بازی Death Stranding اعلام شد
  شایعات جدیدی در مورد بازی Far Cry 6 منتشر شد
  گزارش: کوجیما و کونامی دوباره بر سر ساخت Silent Hills به توافق رسیده‌اند
  شایعه: اطلاعات جدیدی در مورد بازی Elden Ring فاش شد
  حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Microsoft Flight Simulator مشخص شد
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Desperados III اعلام شد
  توسعه‌دهندگان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در مورد برنامه‌های خود در سال ۲۰۲۰ ت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان