امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نسخه 463

(16-11-2021، 13:31)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2021، 22:01)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ما پزشکی دوس داریم تا خدا چی بخواد امیدوارم خدا هم بخواد ک بشه  Big Grin
+
میگم ی سوال چرا آپلود عکس من کلا کار نمیکنه نه آهنگ ن عکس کلا هیچی آپلود نمیکنه:/

اگه بدن سالمی داشته باشی و همیشه پرانرژی باشی و احساس خستگی نکنی
حتی اگه زیادم باهوش نباشی میتونی وقت زیاد واسه درس خوندنت بذاری و موفق شی
لینک یه سایت رو واست میفرستم از اونجا اپلود کن

(15-11-2021، 22:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه خوبي بودهههههههههههه
اره خیلی ^^

چ خوببب*-*
-خوبي؟خوشي؟^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط DarkLight ، βάરãɲ
آگهی
(10-11-2021، 14:24)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاوو چقد همه چی مرتب و منظمه ، موفق باشی عزیزدلم

اینم مثلا مرتب منه ( با افتخار ، ایح :| Telegh_01)
خواهر فک کردی همیشع اینجوری بهت توی واتساپ عکس میفرستم بیبنی خود واقعیم چیه Big Grin
عه از کتاب های من داری توهم روانشانسی مشاوران
مگه تو تجربی نمیخوندی ؟
نکنه من قاطی کردم
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط βάરãɲ ، Ɗєя_Mσηɗ
(16-11-2021، 15:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2021، 13:31)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خیلی ^^

چ خوببب*-*
-خوبي؟خوشي؟^^

بد نیستم تو چی
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، βάરãɲ
(16-11-2021، 16:06)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2021، 15:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ خوببب*-*
-خوبي؟خوشي؟^^

بد نیستم تو چی

من كه عاليممممم
چرا بد نيستي؟عالي نيسي؟
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، DarkLight
(15-11-2021، 23:18)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی گاوی?
البت گوسفندم هستی?

نظر لطفتونه @βάરãɲ

حقیقت تلخه گلم dit
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط DarkLight ، THEDARKNESS
(16-11-2021، 16:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2021، 16:06)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بد نیستم تو چی

من كه عاليممممم
چرا بد نيستي؟عالي نيسي؟

خداروشکر
خوابم میاد کلاسم دارم هیچی نخوندم
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
(16-11-2021، 16:48)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2021، 16:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من كه عاليممممم
چرا بد نيستي؟عالي نيسي؟

خداروشکر

منممم:>
فقط من تنها شانس خوبم اينه ك يه هفته از هفت دولت ازادم تا معلما درسارو شروع كنن:>
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط DarkLight
(16-11-2021، 16:50)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2021، 16:48)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر

فقط من تنها شانس خوبم اينه ك يه هفته از هفت دولت ازادم تا معلما درسارو شروع كنن:>
(:
منم کلاس زبان دارم
فقط یک کلاسه ولی وقت ادم رو خیلی میگیره
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
سلاملکم
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(16-11-2021، 16:52)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2021، 16:50)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
منم کلاس زبان دارم
فقط یک کلاسه ولی وقت ادم رو خیلی میگیره

اخ كلاس زبان خيي خوبه ها اما سر كلاسي انگار يه قرنه:>
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط DarkLight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان