امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فقط استقلالیا بیان نه 4 تایی ها

فقط استقلالیا بیان نه 4 تایی ها 1

قلب ابی:heart:

سپاس شده توسط mohammad r ghomi ، aLiReZaZ-iM ، LOVE KING ، ...asall... ، نوید 2013 ، یگانه 777 ، fcb ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، SANY ، amir space ، elnaz-s ، šhεïdα ، M0HSEN2 ، arslan001 ، faeze0171 ، ♥h@di$♥ ، ♥♥AMIR♥♥ ، لی مین هو 2 ، arman 17 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، لی مین هو3
آگهی
خیلی بامزهاید شما شش تایی ها لکه وننگ شش تایی بودنا تا ابد دارید بدبخت ها حالا تقی به توقی هم خورد و شما شدین صدر نشین یکم جنبه هم خوبه عقده ایا
 سپاس شده توسط amir space ، ♣♠ متین ♠♣
چرا بهت برخورد نگران نباش انشاله شما هم میان بالا اگه بتونین آبی آبی آبی لونگی مسترابی
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، یگانه 777 ، amir space
(10-03-2013، 11:10)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بامزهاید شما شش تایی ها لکه وننگ شش تایی بودنا تا ابد دارید بدبخت ها حالا تقی به توقی هم خورد و شما شدین صدر نشین یکم جنبه هم خوبه عقده ایا

موافقم.یه ضرب المثل هست که فکر میکنم برای همچین جایی خوبه:دیگ به دیگ میگه روت سیاه.نمی خواهم توهین کنم ولی فکر میکنم اونایی که طرفدار استققلالن یکم مشکل دارن بهتره سر به سرشون نزاریمTongue
دَلقــَــک بـازیـــآت

دیــــــــوُوُنــَم کـــَـرد
فقط استقلال
ممنون ولی بعضی هاش تکراری بود
بمیردروزگارباخاطراتش
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، یگانه 777 ، amir space
(10-03-2013، 11:10)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو بدونین پرسپولیس به پای استقلال نمیکشه

(10-03-2013، 19:34)niloofarf80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم.یه ضرب المثل هست که فکر میکنم برای همچین جایی خوبه:دیگ به دیگ میگه روت سیاه.نمی خواهم توهین کنم ولی فکر میکنم اونایی که طرفدار استققلالن یکم مشکل دارن بهتره سر به سرشون نزاریمTongue

اگه پرسپولیس تیم بود نصرتیو شیس این کار هارو نمی کردندن اگه تیم بود 6 جدول نبود اگه تیم بود میرفت اسیا بازم بگم منکه خسته شدم انقدر دلیل قانع کننده اوردم
 سپاس شده توسط یگانه 777 ، aLiReZaZ-iM ، LOVE KING
آگهی
اس اس اس اس اس اس اس اس اس اس اس اس اس اس اس
 سپاس شده توسط tohid bozorgi ، LOVE KING ، یگانه 777
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart:hea:Heart:hea
استقلال سرور هرچی دل
 سپاس شده توسط LOVE KING ، یگانه 777

مگه نگفت نیایAngryAngryAngryAngryAngryAngry
استقلال عشق منهHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
دوستت دارم حسام داداشییییییییییییییی:Laie_23::Laie_23:
 سپاس شده توسط یگانه 777 ، LOVE KING ، aLiReZaZ-iM
ول کن ته جولیارو

ازچی بگم برات...
 سپاس شده توسط یگانه 777

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیونل مسی؛ یک قدم تا 1000 تایی شدن!
Shocked مقابل پرسپولیس ؛ همسر مرحوم پورحیدری: تا صبح گریه کردم روایتی تازه از باخت شش تایی ا
  فیلم مسابقه کشتی کج(رسلینگ فن ها بیان) قسمت ۲
  فیلم مسابقه کشتی کج(رسلینگ فن ها بیان) قسمت ۱
  بازی ۶ تایی پرسپولیس و استقلال به علاوه تصاویر
  استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا)
  پرسپولیسیا همه بیان تو.یه عالمه عکس ضد استقلالی
  طرفدارای نیمار و مسی و رونالدو بیان تو
Thumbs Up طرفدارای داش فرهاد بیان تو(ورود لنگیا ممنوع)
  استقلالی ها بیان داخل ........... مخصوص استقلال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان