امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(شوخی دکتر)

مردی جوان در راهروي بيمارستان ايستاده ، نگران و مضطرب در انتهای کادر در بزرگي ديده مي شود با تابلوی اتاق عمل . چند لحظه بعد در اتاق باز و دکتر جراح با لباس سبز رنگ از آن خارج مي شود . مرد نفسش را در سينه حبس مي کند . دکتر به سمت او مي رود مرد با چهره ای آشفته به او نگاه می کند . دکتر: واقعاً متاسفم، ما تمام تلاش خودمون رو کرديم تا همسرتون رو نجات بديم . اما به علت شدت ضربه نخاع قطع شده و همسرتون براي هميشه فلج شده . ما ناچار شديم هر دو پا رو قطع کنيم، چشم چپ رو هم تخليه کرديم . بايد تا آخر عمر ازش پرستاري کنی، با لوله مخصوص بهش غذا بدی . روي تخت جابجاش کنی، حمومش کنی، زيرش رو تميز کنی و باهاش صحبت کنی . اون حتی نمی تونه حرف بزنه، چون حنجره اش رو برداشتیم ؛ مرد سرش گيج می رود و چشمانش سياهی می رود . با ديدن اين عکس العمل، دکتر لبخندی می زند و دستش را روی شانه مرد می گذارد و ...
دکتر: هه !! شوخی کردم ، زنت همون اولش مرد ؟ !!!
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE KING ، aLiReZaZ-iM ، vania11 ، ღSηow Princessღ ، maynaz90 ، azary ، maede_y2 ، NASIM.BH ، zahra! ، arbab1376 ، beatrice ، reza40 ، saba75 ، red eye ، مهرداد137 ، zahra770 ، ALA ، eagle2 ، جوجه طلاz ، ارش خان ، ♪neGar♪ ، ☺Mig Mig☺ ، BIG-DARK
آگهی
در ادامه:

پزشک :هه شوخی کردم زنت نمرده همون اولش از اتاق عمل در رفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لابد دیگه!
اگه من جای مرده بودم یه چک به پزشکه میزدم!Big Grin
یک سلامم را اگر پاسخ بگویی میروم ، لذتش را با تمام شهر قسمت میکنم
دانی که چیست موزون میکند شعر مرا ؟ در قدم برداشتن های تو دقت میکنم  
کاظم بهمنی 
پاسخ
 سپاس شده توسط maynaz90
چه دکتر عوضی بودهBig Grin
بمیردروزگارباخاطراتش
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM
چه دکتریBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE KING ، ғдф!ทд ^ــ^
فکر کنم تکراری باشــــــــــه.............
پاسخ
فک کنم همین کرمکی هست تو ترولا می گنا به نظرم این دکتره داداشش بوده.Big GrinBig GrinBig Grin
در زندگی به 3 چیز تکیه نکن : غرور - دروغ - عشق .ادم با غرور می تازد با دروغ می بازد باعشق می میرد.(دکتر علی شریعتی)
مهران مديري ديالوگ:   تا ديروز جلوي اسانسور واي ميستاد ميگفت دربست  حالا براي من فرهنگ اپارتمان نشيني ياد ميده
فيلم "دايره زنگي"
پاسخ
 سپاس شده توسط maynaz90
آگهی
(26-03-2013، 15:13)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم تکراری باشــــــــــه.............

حتی یه بارم توسایت نزاشتن .......شعر میگی
پاسخ
قاطي داشته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(شوخی دکتر) 1
پاسخ
خیلی باحال بودBlush
پاسخ
Undecidedبد نبود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شباهت عجیب حمید لولایی با دکتر روحانی!!!!!! با حاله
Heart جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید!
  خاطرات یه دکتر باحال...
Wink شوخی باحاله این دختر دانشجو با استادش + عکس
  8 شوخی ساده و بامزه کامپیوتری برای فریب دوستانتان
Wink شوخی بد دوستم و دختر خالش با یک دختر غریبه(به خدا جالبه بیا میترکی از خنده)
  عکس هایی از شوخی خرکی با کودکان توسط پدرشان !!!!!!!!!!!!! (خطرناک ترین کار ممکن )
  عاقبت شوخی با جوجه تیغی ..!
  عکسی از شوخی رمانتیک صدام حسین با همسرش (بیا ببین خیلی جالبه)
  شوخی این مرد با زنان در کوچه خلوت + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان