نظرسنجی: هولوکاس
این نظرسنجی بسته شده است.
هولوکاس وجود خارجی ندارد
30.43%
7 30.43%
هولوکاس وجود خارجی دارد
69.57%
16 69.57%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظر شما هولوکاس واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای

اقا من میګم ۵ میلیون یهودی نمردن ولی قبول دارم که چند هزار نفری مردن.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط coralin
آگهی
فرید جان شما با پست اولی که دادید رو تفکر بقیه دوستان تاثیر گزاشتید و باعث شد که بقیه هم رای بدن هلوکاست واقعیه.
اولا که برادر چرا شما میگین 5 میلیون تا اونجایی که ما میدونیم گفته شده شش میلیون.
آخه برادر وقتی تعداد یهودیان اروپا قبلف از جنگ 5 میلیونو ششصد هزار نفر بوده چطوری شش میلیون نفر در هلوکاست مردن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
بعدشم مگه میشه سربازان اس اس برن تک تک خونه های اروپا رو بگردن همرو جمع کنن بیارن تو یک سری اردوگاه بد قتل عام کنن.
تازه اونجوری که صهیونیسمای کثافت میگن تا قبل از اشغال آلمان کسی از هلوکاست خبر نداشته.آخه مگه میشه دوست عزیز سربازان اس اس تو کل اروپا برن تفتیش راه بندازن و 6 میلیون یهودی رو انتقال بدن به اردوگاهها بد کسی متوجه نشه؟؟؟؟؟؟؟ اصلا چجوری شش میلیون نفر رو نگهداری میکردن؟
در ضمن امروزه در اروپا و آمریکا هر گونه تحقیق علیه هلوکاست جرم خیلی سنگینی محسوب میشه و هرکسی بخواد تحقیق کنه به حبس ابد یا حتی به اعدام محکوم میشه.
چند هزار نفر که هیچی 10 نفر هم نمردن برادر.
اون اردوگاه آشویتس هم ساخته ی خود روسها برای خراب کردن جلوه ی نازیها بوده.
برای بدس آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هلوکاست به این مقاله خبرگزاری فارس مراجعه کنید:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8809020803
هلوکاست دروغ محضه که با عقل یک الاق هم جور درنمیاد چه برسه به انسان.
افسانه هلوکاست برای سرپوش گزاشتن بر تشکیل اسرائیل و جنایات اسرائیل در فلسطین هست.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
نقل قول: فرید جان شما با پست اولی که دادید رو تفکر بقیه دوستان تاثیر گزاشتید و باعث شد که بقیه هم رای بدن هلوکاست واقعیه.
داداش می دونی این تاپیک ماله کی هست؟؟؟ این تاپیک رو اصلا من یادم رفته بود که وجود داره!
نقل قول: اولا که برادر چرا شما میگین 5 میلیون تا اونجایی که ما میدونیم گفته شده شش میلیون.
شاید شما راست بګی!
چرا این ها رو به من میګی؟؟؟ من که این ها رو می دونم!! قبلا هم ګفتم که من هم میګم هولوکاست رو قبول ندارم. پست نخست رو هم ویرایش کردم.

سپاس شده توسط SABER ، coralin
يك نكته فراموش شد
فرض كنيم هولو كاست واقعي بوده خب انجام چنين كاري طبيعتا خيلي مهم است
اينطور نيست؟
آيا تصور مي كنيد مي توان كار به اين اهميت با اين وسعت را بدون دستور حتي يك نفر انجام داد؟
حتي يك سند مربوط به اين كه يكي از مقامات دستور چنين چيزي را داده باشد وجود ندارد

براي بدست آوردن اطلاعات كافي و كامل در اين باره به اين كتاب نوشته حميدرضا نيك بخش مراجعه كنيد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=771
در صفحه باز شده روي Download كليك كنيد
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط آریوبرزن ، FARID.SHOMPET ، 1939 ، coralin
سینا جان کاش این قسمت دانلود کتاب رو واسش یک تاپيک جدا هم باز می کردی!

سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
(21-01-2012، 15:02)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینا جان کاش این قسمت دانلود کتاب رو واسش یک تاپيک جدا هم باز می کردی!

چشم!
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
(20-01-2012، 22:57)p_boy22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعیه
دلیلی نداره الکی باشه 1001مدرک هست
اقا 1000 مدرکش برای خودتون فقط یه دونه مدرک برای ما رو کن....
البته بغییر عکس چون می تونه مال هر حادثه و هر جای باشه و خیلی از اون ها فتوشاپ

(19-01-2012، 22:33)coralin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااااااااااااااااااااااااااااای چه راحت راجب هولوکاست اظهار نظر میکنینHuh.شنیده بودم تو ایران راحت ادما حرفشونو میزنن ولی دیگه تا این حدConfused؟؟؟؟؟اگه تو امریکا باشین و مجازات حرف زدن معمولی راجب این موضوع رو بدونین هیچوقت به زبونش نمیارینConfusedConfusedConfused
چون راست هست و خیلی هم مدارک محکمی ارائه دادن می ترسن درموردش حرف بزنن؟؟

(06-09-2011، 15:34)bardia001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هولوکاس واقعیه حتی اگه نباشه نمیشه انکار کرد که اونا به اردوگاه ها می بردن و با گاز سمی میکشتنشون
واقعا کشته مرده این همه تفکر و اندیشه شما هستم ....
هولوکاس واقعه حتی اگه نباشه؟؟؟؟؟؟ نمی شه انکارش کرد ......
معنی کلی حرف شما این واقعی حتی اگر اتفاق نیفتاده باشه اینجوری می رید رای می دید واقعی؟؟؟؟؟

(06-09-2011، 16:53)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان من رفتم به ویکیپدیا و فهمیدم که لهستان بیشترین یهودی رو داشته و طبق مدارک یافت شده 3 میلیون نفر یهودی در اون کشور قتل عام شدن و فهمیدم که بعضی از کشور های دیگه که به تصرف المان در اومدن مثل فرانسه بعضی از مقامات دست نشانده توسط المان ها شروع به کشتن یهودی ها می کردن ولی امار رسمی و دقیقی منتشر نشده.
تا جای که من ویکی پدیا رو خوندم هیچ مدرکی در این باره ارائه نکرد جز چند تا عکس...
اما شاید من درست نخوندم شما لطف کنید مدرکی که ویکی پدیا نشون داده رو به ما نشون بدید که جمعیت 3 میلیون یهودی در لهستان بود و اون 3 میلیون هم توسط المان کشته شده....

ویرایش شد.
تبلیغ انجمن های دیگر برخلاف قوانین است.
 سپاس شده توسط ps3000 ، در جستجوی حقیقت ، 1939 ، آریوبرزن ، coralin
حالا بعد از اینهمه مدرک کنجکاوم بدونم چند نفر از رایشون بازگشتن و عقیده پیدا کردن هلوکاست ممکنه دروغ باشه؟
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

به نظر شما هولوکاس  واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای 4
عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط swastika ، coralin
(26-01-2012، 11:41)1939 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا بعد از اینهمه مدرک کنجکاوم بدونم چند نفر از رایشون بازگشتن و عقیده پیدا کردن هلوکاست ممکنه دروغ باشه؟

برای ملتی که اینجوری فکر می کنه(هولوکاس واقعیه حتی اگه نباشه نمیشه انکار کرد که اونا به اردوگاه ها می بردن و با گاز سمی میکشتنشون)وجود مدرک اصلا مهم نیست

ویرایش شد.
تبلیغ انجمن های دیگر برخلاف قوانین است.
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، آریوبرزن ، ps3000
اي خدا اينارو شفا بده كه ديگه فكر نكنن هولوكاست واقعيهAngel
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط آریوبرزن ، swastika ، coralin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگ ترین دروغ های بامزه تاریخ
  شكست ايران در ماراتن/يك دروغ بزرگ!
  واقعیت هایی درباره باستان شناسان
  بزرگ ترين دروغ هاي تاريخ ايران
  فلاحی در فیلم «چ»؛ واقعیت تاریخی یک تصویر سینمایی
  اسکندر دروغ یا واقعیت
  زیباکلام: کمک آمریکا به صدام برای حمله به ایران دروغ است
  صادق خرازی: خرمشهر یک واقعیت تاریخی است/ باید تاریخ را بازخوانی کنیم
  مسعود کیمیایی: تاریخ را تحریف نکردم/ سپانلو: روایت غسل فروغ واقعیت ندارد
  آرگو؛ دروغ‌های هالیوودی با تغییر تاریخ

پرش به انجمن: