امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن بودن اشتباه بزرگیست که هرروز مجبوری به انجامش!البته استثناهم هست!

من زنم... باید باکره باشى، باید پاک باشى! براى آسایش خاطر مردانى که پیش از تو پرده ها دریده اند ! چرایش را نمیدانى فقط میدانى قانون است، سنت است ، دین است قانون و سنت را میدانى مردان ساخته اند اما در خلوت مى اندیشى به مرد بودن خدا و گاهى فکر میکنى شاید خدا را نیز مردان ساخته اند!! من زنم ... با دست هایی که دیگر دلخوش به النگو هایی نیست که زرق و برقش شخصیتم باشد من زنم .... و به همان اندازه از هوا سهم میبرم که ریه های تو میدانی ؟ درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم دردم می آید ژست روشنفکریت تنها برای دختران غریبه است به خواهر و مادرت که میرسی قیصر می شوی دردم می آید در تختخواب با تمام عقیده هایم موافقی و صبح ها از دنده دیگری از خواب پا میشوی تمام حرف هایت عوض میشود دردم می آید نمی فهمی تفکر فروشی بدتر از تن فروشی است حیف که ناموس برای تو .... است نه تفکر حیف که فاحشه ی مغزی بودن بی اهمیت تر از فاحشه تنی است من محتاج درک شدن نیستم / دردم می آید خر فرض شوم دردم می آید آنقدر خوب سر وجدانت کلاه میگذاری و هر بار که آزادیم را محدود میکنی میگویی من به تو اطمینان دارم اما اجتماع خراب است نسل تو هم که اصلا مسول خرابی هایش نبود میدانی ؟ دلم از مادر هایمان میگیرد بدبخت هایی بودند که حتی میترسیدند باور کنند حقشان پایمال شده خیانت نمیکردند .. نه برای اینکه از زندگی راضی بودند نه ...خیانت هم شهامت میخواست ... نسل تو از مادر هایمان همه چیز را گرفت جایش النگو داد ... مادرم از خدا میترسد ... ا ز لقمه ی حرام میترسد ... از همه چیز میترسد تو هم که خوب میدانی ترساندن بهترین ابزار کنترل است دردم می آید ... این را هم بخوانی میگویی اغراق است ببینم فردا که دختر مردم زیر پاهای گشت ارشاد به جرم موی بازش کتک میخورد باز هم همین را میگویی ببینم آنجا هم اندازه ی درون خانه ، غیرت داری ؟؟ دردم می آید که به قول شما تمام زن های اطرافتان خرابند ... و آنهایی هم که نیستند همه فامیل های خودتانند .... بیچاره سرخ می شود ... و جوابش را ... باور کن به خودش هم نمی دهد ........... دردم می آید از این همه بی کسی دردم می آید "سیمین دانشور"

*بیاین نظرتونو راجع به این پست بگین!خلی واسم مهمه!مرسی!Smile

چقدشمااينجابهم احترام ميذارينوبراي هم ارزش قائليد

*بیاین نظرتونو راجع به این پست بگین!خلی واسم مهمه!مرسی!
چقـدر اشتبــاه میکننـد آنهـایے کــﮧ میگوینـد:
مــرد بـــاید قـد بلنــد بـاشد...
چشمــ و ابـرو مشکـے بـاشد...
تــﮧ ریشـ داشتــﮧ بـاشد...
پـیـراهن مـردانـﮧ بـپـوشد ......
آستینشــ را کمے تـا بزنــد...موهـا ے دو سانتے داشتـﮧ باشد و ...!!
مــטּ کـﮧ میگویمــ :
مـرد بــاید بـاوجود تمـامــ غرورشـ ، مهربـاטּ بــاشد...
بـاوجود تمامـ لجبـازیهـــایشـ ، وفـادار بـاشد
بــاوجود تمامــ خستگے هایشــ ، صبــور بــاشد...
بـاوجود تمامــ سختے هایشـ ، عاشقـ بـاشد
مرد بـاید محکمــ بـــاشد
پاسخ
 سپاس شده توسط شئهقشسانشدرا ، LOVE KING ، bi kas ، سایه 72 ، šhεïdα ، ... R.m ... ، glembert girl ، ^BaR○○n^ ، maha. ، arooos ، قاتل ، سایه2 ، هاناجون ، شکوفه2 ، مهشید.ب ، سورنا فاول ، street girl ، ~Bad girl~ ، .maryam. ، ...آریا... ، AyDiN.S ، shaki ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، parisa16 ، ƝeGaЯ ، hamed_Jon ، Anahita.N ، sohrabe khaste ، حسين شعباني ، Alijah-1994 ، ALA ، ღSηow Princessღ ، پینه دوز ، Elpadrino ، hadise del ، هاکان ، arbab1376 ، "SoLmAz RaD" ، صحرا 2 ، FARID.SHOMPET ، مهوش ، *هوش سیاه* ، Sieiry ، *Armila* ، maynaz90 ، armit ، W O L F ، ...asall... ، ^gĥàŻáĽ^ ، m.abdollahi ، khanomekhone ، ☣VALMMO☣ ، سپیده جون ، tanha_n19 ، F A R ! N ، *Nafas* ، niloofar kh ، Snow-Girl ، fafa23 ، L²evi ، saba 3 ، دریای بی موج ، †cυяɪøυs†
آگهی
عالی بود عزیزم.حقیقتی رو بیان کردی که 34 ساله تو گلوی همه ی زن ها گیر کرده و به لطف اجتماع مرد سالار ما بیرون اومدنش تاوان سنگینی داره.

امید وارم بیشتر آقایون این طرز تفکر احمقانه راجع به سلطنت زورکی شون رو کنار بگذارن ولی در مورد بعضی ها که تو همین سایت هم نمونه های بارزشون پیدا میشه باید با کمال تاسف بگم :

نرود میخ آهنین در سنگ........................
پاسخ
 سپاس شده توسط parnia tajik ، قاتل
ببین عزیز :باید واقع بین باشین.اینا همش درست اما مردا هم گناهی ندارن.این دینی که الان حرفشو میزنیم نسل به نسل چرخیده و رسیده به ما.دین و اسلام اگر به معنایه اصلیش اجرا بشه از کاملترین ادیانه.اما خوب چه کنیم که نمیشه.منو امساله من هیچ دخل و تصرفی توش نداریم.به دنیا که اومدیم گفتن شما مسلمون هستیو دینت دین محمد والسلام.عرج وقرب زن تو دین اسلام خیلی بالا تر از مرداست.بازم میگم این یک نظر شخصیه
گر چه دوری ز برم همسفر جان منی

قطره ی اشکی و در دیده ی گریان منی

در دل شب منم و یاد تو و گوهر اشک

همره اشک تو هم بر سر مژگان منی

دست هجران تو سامان مرا بر هم ریخت

باز گرد ای که امید من وسامان منی

این مپندار که نقش تو رود از نظرم

خاطرت جمع که در خواب پریشان منی

در شب بی کسی ام یاد تو مهتاب منست

خود چراغی تو و در شام غریبان منی
پاسخ
 سپاس شده توسط parnia tajik
(06-04-2013، 13:56)... R.m ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همیشه به این چیزایی که گفته فکر میکنم به حقوق پایمال شده دخترا...

واقعا که همین طوره.......
زن بودن اشتباه بزرگیست که هرروز مجبوری به انجامش!البته استثناهم هست! 1
پاسخ
پرنيا با اين مطلبت ديونم كردي واقعأ از خودم بدم اومد حالم از خودم بهم خورد خدايا آيا راه برگشتي هست بهت قول ميدم كه سيم كارتم رو عوض كنم ديگه با هيچ دختري نميخوام رابطه داشته باشم واي واي واي بر ما نميگم تنها پسر ها همه و همه دختر پسر زن مرد واي بر همه مون
پاسخ
به سلامتی تمام زنانی که بدون عشق ازدواج کردندودرتمام سالهای زندگیشان مثل ارواح خسته و سرگردان زندگی کردند
بدون هدف
بدوعشق
چقـدر اشتبــاه میکننـد آنهـایے کــﮧ میگوینـد:
مــرد بـــاید قـد بلنــد بـاشد...
چشمــ و ابـرو مشکـے بـاشد...
تــﮧ ریشـ داشتــﮧ بـاشد...
پـیـراهن مـردانـﮧ بـپـوشد ......
آستینشــ را کمے تـا بزنــد...موهـا ے دو سانتے داشتـﮧ باشد و ...!!
مــטּ کـﮧ میگویمــ :
مـرد بــاید بـاوجود تمـامــ غرورشـ ، مهربـاטּ بــاشد...
بـاوجود تمامـ لجبـازیهـــایشـ ، وفـادار بـاشد
بــاوجود تمامــ خستگے هایشــ ، صبــور بــاشد...
بـاوجود تمامــ سختے هایشـ ، عاشقـ بـاشد
مرد بـاید محکمــ بـــاشد
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
عزیزم جالب بود اما خودمون مقصریم خودمون اجازه دادیم با ما مثه برده های جنسی رفتار بشهAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط parnia tajik ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(23-05-2013، 1:06)شئهقشسانشدرا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بود!باور کن 2.3 بار خوندمش نه واسه اینکه نمیفهمیدم معنیشو واسه اینکه معنیش خعلی بزرگتر از ختسه های دخترای امروزی بود!دخترایی که واسه خوش امد دیگران یا هر چیز که خودشون اسمشو میزارن خودشونو به 7 قلم آرایش در میارنو اگه بزارن لخت میان بیرون!چرا چون دنبال تنوع ان! این تیکشو نگاه(درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم)
من سیمینو خعلی قبول دارم اما شاید اون موقع هنوز اینترنت نبود که تو گوگل یه چیزارو سرچ کنه!
این جمله بحث ایران یا خارج نیست بحث جنسیتیه! مردا با دیدن بدن زن 70% تحریک میشن در حالی که زنها نهایتن 30%! این یه تفاوت که خدا تو وجود این دوتا موجود گذاشته و باش نمیشه مخالفت کرد چون ذاتیه!پس الکی ننالید که ما آزادی میخایم چون آزادی به ساپرت پوشیدنو مانتو تا بال باسن پوشیدن نیست!
تمام جملاتو قبول دارم به جز همین یه قلم که کپی کردم!
هرچی سرمون بیاد حقمونه سواحل آمریکا مردم لختن ولی هیچ مردی تحریک نمیشه چرا چون فرهنگشو دارن تو ایران مردم خیلی هیزن چون ما این چیزا رو خیلی پنهانی گرفتیم در صورتی که اینم بخشی از زندگییه که باید باز بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط parnia tajik ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(23-05-2013، 11:56)!erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2013، 1:06)شئهقشسانشدرا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بود!باور کن 2.3 بار خوندمش نه واسه اینکه نمیفهمیدم معنیشو واسه اینکه معنیش خعلی بزرگتر از ختسه های دخترای امروزی بود!دخترایی که واسه خوش امد دیگران یا هر چیز که خودشون اسمشو میزارن خودشونو به 7 قلم آرایش در میارنو اگه بزارن لخت میان بیرون!چرا چون دنبال تنوع ان! این تیکشو نگاه(درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم)
من سیمینو خعلی قبول دارم اما شاید اون موقع هنوز اینترنت نبود که تو گوگل یه چیزارو سرچ کنه!
این جمله بحث ایران یا خارج نیست بحث جنسیتیه! مردا با دیدن بدن زن 70% تحریک میشن در حالی که زنها نهایتن 30%! این یه تفاوت که خدا تو وجود این دوتا موجود گذاشته و باش نمیشه مخالفت کرد چون ذاتیه!پس الکی ننالید که ما آزادی میخایم چون آزادی به ساپرت پوشیدنو مانتو تا بال باسن پوشیدن نیست!
هرچی سرمون بیاد حقمونه سواحل آمریکا مردم لختن ولی هیچ مردی تحریک نمیشه چرا چون فرهنگشو دارن تو ایران مردم خیلی هیزن چون ما این چیزا رو خیلی پنهانی گرفتیم در صورتی که اینم بخشی از زندگییه که باید باز بشه
[/quot
تو از کجا میدونی تحریک نمیشن؟

خواهشا اول چندتا کتابو مطلب بخونید بعد موضه گیری کنید!

(23-05-2013، 20:43){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يك عمره كه دارم اين حرفارو ميزنم اما كو كسي كه به حرفام گوش كنهDodgy

[quote='شئهقشسانشدرا' pid='695197' dateline='1369260392']

اگه تو دنيا همه ي مردم لخت ميگشتن بعد مثلا فكر كردي منه مرد با ديدن اندام زن تحريك ميشم يا بلعكس؟

آره دقیقا تحریک میشی!
الان چند وقته ساپورتو این چرتو پرتا رواج پیدا کرده؟
آیا واقعا واست یه چیز عادی شده؟ یه دخترو که با ساپورت میبینی واست با اونی که شلوار لی پوشیده یکین؟

البته این سوالا به سنو شخصیتتم بستگی داره.من ادعام نمیشه که پیغمبر زاده ام اما تو زندگیم سعی کردم کاذا بیهوده نکنم مثل نگاه کردن به یه دختر ولی به هر حال وقتی یه تیپ غیر عادی از کنارم رد میشه توجهم بهش جلب میشه!
اما بد دیدی توییو کمی مایه تو جیب به جایی نمیرسی با قدمای کوچیک ای زندگی گف یه  چیزو یاد پس بگیر!امید بده به جاش بیلاخ پس بگیر!
پاسخ
من میدونم تحریک نمیشن چون تو عکسا حتی شورت هم نپوشیدن و معلومه که تحریک نشدن دیگه خودت باید منظورمو بگیری
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان