امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه شوهر خودرا روانی کنید(متاهلا که هیچی مجردا واسه اینده تون خوبه)

1. غذای شور و سوخته جلوی شوهرتان بگذارید و قبل از اینکه به غذا لب بزند بگویید : اینقدر بدم میاد از مردایی که از غذای زنشون ایراد می گیرن !

2. هروقت شوهرتان برای شما دسته گل خرید ، بگویید : اِ ، باغچه همسایه چه گلهای قشنگی داره ! چرا کندیشون ؟!

3. هر وقت شوهرتان برای شما حرفای عشقولانه زد ، به طرز فجیعی از ته حلق بگویید : هوووووووووووووووووق !

4. هر وقت مادر شوهرتان منزل شما دعوت بود ، به او محل نگذارید و بروید توی اتاقتان روزنامه بخوانید !

5.هر وقت دیدید شوهرتان مشغول تماشای مسابقه فوتبال می باشد ، به بهانه تماشای عمو پورنگ ، سریع کانال را عوض نمایید !

6.دائماً در حضور شوهرتان ، از عرضه و توانایی های مردان دیگر تعریف کنید !

7.برای تولد شوهرتان ، مسواک وخمیر دندان کادو بگیرید و بگویید که عزیزم امیدوارم صد سال زنده باشی و دیگه هیچوقت دهنت بوی گند نده !

8.اگه شوهرتان با کلی قرض و قوله و وام گرفتن ، برای کادوی تولدتان یک عدد پژو 206 آلبالویی خرید ، با دلخوری بگویید: اگه با 9.خواستگار قبلیم ازدواج می کردم حتما برام یه ماکسیما می خرید !

10.هروقت دیدید که شوهرتان با خیال راحت خوابیده است ، برای ضد حال زدن به او بگویید : عزیزم میدونی اگه الان مهریم رو مطالبه کنم باید بری گوشه زندان بخوابی ؟!

11.هر 5 دقیقه یکبار به محل کار شوهرتان زنگ بزنید و بگویید : عزیزم فقط می خواستم مطمئن بشم که تلفنت مشغول نیست و حواست جمع کارته !

12.هر سال در سالگرد ازدواجتان به همسرتان بگویید : عزیزم ، انگار همین چند سال پیش بود که در یک لحظه خر شدم و بله رو گفتم !

13.از همسرتان معنای عشق را بپرسید و بعد از اینکه 2 ساعت عشق را تفسیر کرد و برایتان داستان های عشقی تعریف کرد ، به او بگویید : ابله ! عشق یه چیزی مثل کشک و دوغه ، دروغه خُله ، دروغه !

14.هر وقت ، شوهرتان رازی را برایتان گفت و از شما خواست که پیش خودتان بماند و به کسی نگویید ، سعی کنید ، کسی از دوستان ، فامیل و همسایه ها نماند که این راز به گوشش نرسد !

15. دائما به شوهرتان بگویید : ولی خودمونیم ها ، تو بیریخت ترین خواستگارم بودی !

و . . .

16. هر وقت به دلیل عمل به توصیه های بالا ، شوهرتان تصمیم به طلاق دادن شما گرفت ، با توجه به قحطی شوهر در جامعه ، با چشمانی پر از اشک به او بگویید : منو ببخش عزیزم. و بعد از اینکه کاملا خر شد ، عمل به توصیه های بالا را از نو تکرار نمایید

امیدوارم خوشتون اومده باشه . . .
خدایا این روزا خیلی ها دلم رو شکستن دیگه طاقت ندارم بیا باهم بریم سراغشون من نشونت بدم تو ببخششونcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر اتش ، street girl ، gisoo.6 ، سیما سارا ، sara1112 ، reza bahrami ، fat.k ، koko007 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ~Mahnaz~ ، saas ، دیانا2 ، sandi ، narges nbk ، -atena- ، عاشق الکترونیک ، جوجه طلاz ، بی کس2 ، حقوقدان انجمن ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Modern Thinking ، mohsen30man ، zahra HA
آگهی
مر30 عزیزم خیلی جالب بودHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو​وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو​وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو​وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو​ووووووووووووووووووووووووووووووون
پرسپوليس در خواب بيند پنبه دانه گهي 4 تا 4 تا خورد گه دانه دانهBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون
سلام خوب مجردید و از این حرفا میزنید بذارید شوهر گیرتون بیاد بعد با یه غرغر ساده و ممتد پدرش رو در میارید این همه سختی هم لازم نیست
در ضمن خانم هایی که خوششون میاد در آرزوی شوهرند و هرروز دعا میکنند خواستگار از در بیاد تو که دو دستی بچسبند (انشاالله مستجاب میشه دستت رو نیار پایین)
آیا به اندازه ای که انتظار داری همسر آینده ات چشم و دل پاک باشد، خودت هستی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون
مرسی خیلی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی جالب بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چگونه شوهر خودرا روانی کنید(متاهلا که هیچی مجردا واسه اینده تون خوبه) 1

پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون
من دلم نمياد با عشقم اينجوري رفتار كنمBig Grin
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون ، zahra HA
آگهی
اگه خر نشد چی کار کنیم استادHuhTongue
بارون نبار لعنتی!Angry
عشقم اون بیرون با یکی دیگه داره قدم می زنه
نبار،سرما می خورهcrying

پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون ، 246
گناه داره بیچارهBlush

چگونه شوهر خودرا روانی کنید(متاهلا که هیچی مجردا واسه اینده تون خوبه) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra HA
اینا که فقط مال دخترا بودDodgyBig Grin
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
چگونه شوهر خودرا روانی کنید(متاهلا که هیچی مجردا واسه اینده تون خوبه) 1چگونه شوهر خودرا روانی کنید(متاهلا که هیچی مجردا واسه اینده تون خوبه) 1
پاسخ
Big GrinBig GrinBig Grin خیییلی جالب بود...ممنون.....بابا خب شوهرهامون گناه دارن....Undecided
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چگونه بهترین استایل را با کتونی کانورس داشته باشیم؟
  مراقبت های بعد از عمل بینی چگونه است؟
  متولدین هر ماه چگونه ناراحت میشوند ؟
  پای راست شما احمق است، باور نمی کنید؟ پس این تست را انجام دهید!!؟
  نام خودرا بنویسید و منتظر سوپرایز شوید
  نه من هیچی نمیدونم
  سیستم کروز کنترل تطبیق پذیر چگونه کار می کند؟
  ادم ها چگونه به گرگينه تبديل ميششوند همراه با عكس
  یه بازی جالب (امتحان کنید)
  چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان