امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انواع بله گفتن عروس خانم ها + طنز باحال

انواع بله گفتن عروس خانم ها + طنز باحال 1

عروس عادی: با اجازه بزرگترها بله (این اصولا مثل بچه آدم بله رو میگه و قال قضیه رو میکنه.)

عروس لوس: بع..........له!

عروس زیادی مؤدب: با اجازه پدرم، مادرم، برادرم، خواهرم، دایی جون، عمه جون،...، زن عمو کوچیکه، نوه خاله عمه شکوه، اشکان کوچولو، ... ، مرحوم زن آقاجان بزرگه ، قدسی خانوم جون ، ... ، ... (این عروس خانوم آخر هم یادش میره بگه بله واسه همین دوباره از اول شروع میکنه به اجازه گرفتن ... !)

عروس خارج رفته: با پرمیشن گریت ترهای فمیلی ... اُ یس

عروس خجالتی: اوهوم

عروس پاچه ورمالیده: به کوری چشم پدر شوهر و مادر شوهر و همه فک و فامیل این بزغاله (اشاره به داماد) آره.... ( وضعیت داماد کاملا قابل پیش بینی است)

عروس هنرمند: با اجازه تمامی اساتیدم، استاد رخشان بنی اعتماد، استاد مسعود کیمیایی، ...، اساتید برجسته تاتر، استاد رفیعی، ... ، مرحوم نعمت ا.. گرجی ، شیر علی قصاب هنرمند، روح پر فتوه مرحومه مغفوره مرلین مونرو، مرحوم مارلین دیتریش، مرحوم مغفور گری گوری پک و ... آری می پذیرم که به پای این اتللوی خبیث بسوزم چو پروانه بر سر آتش ...

عروس داش مشتی: با اجزه بروبکس مُجلی نیست من که پایه ام ...

عروس زیادی مؤمن و معتقد: بسم ا.. الرحمن الرحیم و به نستعین انه خیر ناصر و معین ... اعوذ با... من شیطان رجیم یس و القرآن الحکیم .... الی آخر .... ( و در آخر ) نعم
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد

و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل

یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، marry ، A love J ، pink devil ، FARID.SHOMPET ، poya ، .ali. ، cute flower ، j0oj0o ، ♥ Sky Princess♥ ، helena ، ململ جوجو ، ffrr ، s love m ، deymon1 ، houman ، AmItiSe ، **MONA** ، *mahya* ، sara ss501 ، mohamad66 ، sajede ، raha8919 ، Angel1 ، .shakila. ، FrOzen あHeArt ، mohamad342 ، hero2012 ، ƝeGaЯ ، راستین ، sp_go ، (raha) ، targol ، narges ، aCrimoniouSs ، parya2 ، palang ، hoora ، istanbul ، *GANDOM* ، ZUSE ، GHASEM ، love 2012 ، art ، mersede ، سپید ، S-A ، Bahador1 ، ROOZBEH ، Albert wesker ، ارمين2012 ، فرشته ي كوچولو ، ...ab... ، رندی ارتون ، hani eh ، **MOHAMMAD** ، ÐeaÐ GiЯl ، PN2 ، L.A.78 ، يه دوست ، زی زی گول ، emo love ، sadaf3 ، Hengame Plang ، mehrasa2012 ، همنفس ، غروب ، leba3ekhaki ، Amir BF ، MARICHI ، mobina 1379 ، neda13 ، good girl* ، محمدلاتی ، مبینا11 ، ماه طلعت ، RєƖαx gнσѕт ، Spell †
آگهی
خیلی باحال بود من که حسابی حالیدم!Wink
بدترین شکل دلتنگی اونه که کنار یکی باشی و بدونی هرگز بهش نخواهی رسید...
:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، Bahador1 ، ارمين2012 ، ...ab... ، sadaf3
من شنیده بودمشUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided ولییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مرسییییییییییییییIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط ffrr ، **MONA** ، mohammadreza... ، SALAM MAN AMIRAM ، Bahador1 ، ارمين2012 ، sadaf3
خیلی باحال بود مخصوصا عروس زیادی مومن!!
بعد از رفتنت ، جای خالیت در دلم مثل کفش های سیندرلا ، اندازه ی هیچ یک از مردم شهر نشد
حتی به زور !!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، Bahador1 ، ارمين2012 ، sadaf3 ، mehrasa2012
بد نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil ، mohammadreza... ، Bahador1 ، ارمين2012 ، sadaf3
من از اولیه میخوام
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، Bahador1 ، ارمين2012 ، sadaf3
آگهی
زنم بیاد بپرسم میخواد چطوری بله بگه Smile

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، Bahador1 ، ارمين2012 ، رندی ارتون
باحاله بیشترش کنین
a-n-jell
پاسخ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin مرسی کلی خندیدیمBig GrinBig GrinBig Grin
Fuck
LiFE
پاسخ
مرسی قشنگ بود Big Grinدخترای انجمن شما چطوری بله میگین؟؟؟؟
True love does not come by finding the perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly:
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، Bahador1 ، ارمين2012 ، رندی ارتون ، sadaf3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انواع وال پست در ساختمان‌ها
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
  لیست قیمت و فروش ارزان انواع قفل دیجیتال و هوشمند
Big Grin خاطرات امروز من = طنز و باحال
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  باحال ترین سایتای گوگل پارت 3
  باحال ترین سایتای گوگل پارت 2
Lightbulb باحال ترین سایتای گوگل
  انواع آرایشگاه در زبان انگلیسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان