امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتیجه علاقه شدید این دختر به عروسک های ژاپنی+ عکس

نتیجه علاقه شدید این دختر به عروسک های ژاپنی+ عکس 1

ممکن است بیشتر دختران غربی مجذوب عروسک باربی باشند ولی یک دختر 20 ساله هر روز عمرش را همانند یک عروسک زنده ژاپنی می گذراند و روزانه بیش از 3 ساعت را صرف آراستن خود به شیوه این عروسک می کند.

به گزارش پرشین وی کتی لارنس اهل کمبرول لندن لباس های زنانه مخصوص در رنگ های روشن و به سبک عروسک پوشیده و تمام تلاش خود را می کند تا همانند عروسک به نظر برسد.
او که دانشجوی هنر است ساعت ها صرف مطالعه فرهنگ ژاپن و بازی های ویدئویی می کند و ظاهر خود را از آنها الهام گرفته است.

خانم لارنس می گوید:"من چشمان درشت شخصیت های انیمیشنی را دوست دارم. سال هاست که از لنزهای گرد و دو دست مژه مصنوعی استفاده می کنم تا آن چهره را به دست آورم. ولی برای من مهم است که شخصیت خودم را هم داشته باشم و به همین دلیل نگین هایی نیز بر صورتم کاشته ام.

کتی پنج دست لباس به ارزش حدود 80 پوند دارد که هر کدام از آنها را از بازار کامدن خریداری کرده است و پرشین وی نوشت بیشتر پولی که از کار نیمه وقت به عنوان مدلینگ به دست می آورد را صرف خریداری لوازم آرایش می کند، او می گوید به طور تقریبی ماهیانه 200 پوند صرف خرید ابزار آرایشی لازم می کند.
او هزاران نوع وسایل آرایشی دارد و به صورت همزمان بر روی صورتش از دو نوع کرم پودر استفاده می کند. اعتیاد او به آرایش از 11 سالگی شروع شد و از آنجا که به یک مدرسه خصوصی با قوانین سختگیرانه می رفت در مدرسه اجازه آرایش نداشت و پس از ترک آن مدرسه تا کنون به همین رویه زندگی می کند.
اون که از من گذشت، واسه من درگذشت... پس روحش شاد و یادش فراموش!
پاسخ
 سپاس شده توسط D-: ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، جيمزباند ، ღSηow Princessღ ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، *Armila*
آگهی
چقد عشق عروسکه
اینجوری که داریم پیش میریم باید به دخترا بگیم مگه پسری که ابروهاتو برداشتی Sad

* * *

یکی از دردناک ترین اتفاقاتی که تو خرداد ماه می افته

شیرین شدن گوجه سبزه !

پاسخ
 سپاس شده توسط جيمزباند ، mahlajoon
اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییییییی

2i8d2i8d2i8d2i8dggreggreggreggreggreggreggreggreggre:p319::p319::p319::493::493::493:cry2cry2cry2:hlp::hlp::hlp:cry girlcry girlcry girlcry girlcry girl3cy3cy3cype5pe5pe5pe5pe53fs3fs3fs3fs:230::230::230::229::229::229::229:

چه دختره زشتییییییییییییییییییییییییییییییییAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط D-: ، جيمزباند ، mahlajoon
ديوانه به اين ميگن
.HuhHuh

دنیاچه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon
چه خریهSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon
عجججججججججججججججججججببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon
آگهی
واووووووووووووووووووووو
بهترين عشق اينست كه بزاري يكي ديگه خوشبختش كند
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon
نتونستم نیگاش کنمConfusedConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط mahlajoon

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان