امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیکه های جدید برای ضایع کردن دوستان

1-میتونید بهش بگید:قیافشو نگاه کن از جلو شبیه عقبه
2-ازتو پنچر تر نبود با ما بیاد
3-وقتی دارید فوتبال نگاه میکنید بگید من سند میزارم این رو از زمین میکشم بیرون
4-بهش بگید یه چیز مهم بگم یه کسی نمیگه بعد اگه گفت نه بهش بگید ولش کن پشیمون شدم اونم میاد بهتون اصرار میکنه که بهش بگید شما هم بهش بگید نیم ساعت دیگه بهت میگم بعد نیم ساعت که اومد بگید اه چیز خیلی مهمی بود و لی یادم رفت(اگه مردید از من نیست)
5-شبیه زیر نویسه تایتانیکه
6-اگه یه دوست اینترنتی دارید که تا حالا ندیدینش بهش بگید میدونی دارم به چی نگه میکنم اونم اگه گفت اره بهش بگید به اشغالا تا شاید بتونم چهره ی تورو تو ذهنم تجسم کنم
میدونم کمه ولی اگه شما جنبتون بالا باشه و نظر و سپاس بدید خیلی تیکه های دیگه هم میذارم
MA k dg dadim rf toro
پاسخ
 سپاس شده توسط Shervin_ST ، سایه2 ، ارشیا(دختر) ، kia007 ، nazanin 78 ، sadegh7520 ، reza40 ، شیدا18 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، گیسو طلا ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، روانی مزمن ، ZUSE ، گریس ، ωøŁƒ ، fatima1378 ، mxad ، sara1112 ، Eli17 ، _عقاب بی پروا_ ، RєƖαx gнσѕт ، šhεïdα ، Amir BF ، ♫♪M.J.X♪♫ ، saraaslani ، هاکان ، شکوفه2 ، ☣VALMMO☣ ، radmehr rad ، mohjkl1 ، simin jon ، 122333 ، noora91 ، armit ، saba13 ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، seta1999 ، ★MoRpHeUsS★ ، .آمیتیدا. ، بهرخ ، ارمين2012 ، سپیده جون ، لی مین هو 2 ، املیا ، DARK.H ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، ```FATEMEH``` ، نشلی ، T A R A ، GORDON FREEMAN ، هاناجون ، Ƒαкє ѕмιƖє ، eli2020 ، *Armila* ، هيچكس ، Aiden Pearce ، کریستال ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، PARIA33 ، saba.s ، MAHTA .S ، ƒяσzєη ℓσνє ، pantea17 ، ساحل007 ، lonegirl ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، ارتادخت ، i m a n ، 30Ḱᗩᔕ ، ✘ЯØற!ηд✘ ، sohrabe khaste ، هلی ، ~Mahnaz~ ، *isan* ، ندا2000 ، sandi ، (^_^)Negar Styles ، ultimate_dead.pool ، king of games ، icegirl681 ، k1.. ، rana m ، Andrea ، امیرسام. ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، الیسا61 ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، پرنسس22 ، شارمیتا ، maryam mahallati ، isi ، saman66 ، arman jj ، jinora ، Navisa. ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، キム尺刀ム乙 ، اریانا دولت ابادی ، جيمزباند ، تنهای تنها ... ، ایلگار جون ، 7383 ، ایلیاس ، teen555 ، یه دختر ، இFATEMEHஇ ، تیز بال ، عاشق الکترونیک ، mahdi0191 ، ★~Ѕдула~★ ، Forty_Seven ، ×●SomeOne●× ، نازنین زیودار ، aRdA va aYsAn ، TARA* ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ☆รคђคг★ ، *ArAsH* ، گار ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ~ArTaBaNoOs~ ، RTEMIS@ ، sina008 ، sghghashghaee ، TiHa ، Dilan ، NeginNg ، قرقی ، The Darkest Light ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، zolale qasemi ، maryamB ، ɪᴄᴇ ، W O L F ، Neg!N ، † αƖιєη † ، دخترک ، Berserk ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، mahru ، پری خانم ، سمیرا 512 ، پفکـــــــ نمکــــی ، اشا ، شاهزاده تنیس ، سروشا ، **مرضيه** ، **zeinab** ، "تنها" ، sev sevil ، االنا ، ♪neGar♪ ، sepehr 82 ، bee-a ، [χσℓσνєѕтєя] ، ~ERFAN~ ، parastoo81 ، alireza-7 ، sayeh.a ، رکسانااااا ، oprah vinfrey ، 83 pooneh ، نیلوفر 2000 ، yegi200180 ، کــــــــــⓐرمَن ، sina34916
آگهی
خیلی عالیهBlushممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، لی مین هو 2 ، baran.72 ، پفکـــــــ نمکــــی ، "تنها"
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، لی مین هو 2 ، *ArAsH* ، پفکـــــــ نمکــــی ، "تنها"
Big GrinTongueBig GrinBig GrinBig Grin
مقسی
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، D-: ، لی مین هو 2 ، پفکـــــــ نمکــــی
Heart
MA k dg dadim rf toro
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، ☣VALMMO☣ ، لی مین هو 2 ، اریانا دولت ابادی ، *ArAsH* ، پفکـــــــ نمکــــی
هههههه مرسییییییی جالب بوددد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تختی که هرشب تنها.............

با یادکسی روش بخوابی..........

تخت نیست........................

تابوته...........................!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، D-: ، *ArAsH* ، پفکـــــــ نمکــــی
آگهی
باحال بود بعضی شو امتحان کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، *ArAsH* ، پفکـــــــ نمکــــی
حتما استفاده میکنمBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، D-: ، لی مین هو 2 ، خدای فوتبال 6 ، *ArAsH* ، پفکـــــــ نمکــــی
من فقط اولی و دومی و اخری رو فهمیدمUndecidedSleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، *ArAsH* ، پفکـــــــ نمکــــی
(22-07-2013، 4:41)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط اولی و دومی و اخری رو فهمیدمUndecidedSleepy

شما خسته نباشی عزیزم به خودت فشار نیار:4chs:
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
تیکه های جدید برای ضایع کردن دوستان 1
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، لی مین هو 2 ، *ArAsH* ، پفکـــــــ نمکــــی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
  روش هایی موثر در ضایع کردن پسرا
Thumbs Up راه هایی برا اذیت کردن معلم^__^
Heart این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک}
  چالش پیام خصوصی و لیست دوستان
  تیکه کلام مادر گرامیتون چیه؟؟؟ (محض خنده)
Question به چی معتادی؟! (جدید جدید زوووود بیاین)
Rainbow فرض کــن قـرآره بــآ نـفـر قـبـلـی بــری مــهـمــونــی.......جدید جدید
  یه تیکه به نفر قبلیت بنداز
  اگه توخیابونی واعصابت خیلی خرده ونفرقبلیت بیا یک تیکه بندازه چه چیزهایی بارش می کنی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان