امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنز "دلفبن" تولید می کند +عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،  بنز را می توان بزرگترین تولید کننده خودرو در دنیا دانست. این شرکت همیشه منحصر به فردترین طرح ها را برای خودروهای خود انتخاب می کند. به تازگی یک طرح این شرکت در مسابقات چالش 2013 به رتبه سوم رسیده است. طرح اصلی این خودرو را "Liu Shun" و "Gao Zhiqiang" مشترکا ارائه داده اند و نام آن را نیز "دلفین" گذاشته اند.
بدنه این خودرو بسیار آیرودینامیک و جالب است به طوری که فشار باد به هیچ عنوان نمی تواند مانع از افزایش سرعت آن شود و همچنین کشیدگی این خودرو شبیه به بدن یک دلفین است.

سقف این خودرو تماما از شیشه درست شده است و همچنین بدنه آن نیز از فیبر کربن ساخته شده است. این قابلیت باعث می شود تا وزن خودرو کاهش یافته و سرعت آن افزایش می یابد.

این خودرو را بنز تا به حال به طور کامل تایید نکرده است اما به نظر می رسد تا سال های 2020 تصمیم به تولید آن بکند. این خودرو همچنین از یک موتور الکتریکی برای قدرت پیشران استفاده می کند.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنز "دلفبن" تولید می کند +عکس 1  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنز "دلفبن" تولید می کند +عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنز "دلفبن" تولید می کند +عکس 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
آگهی
وووو قشنگه ماشینش ماله سرعته
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودرو فولکس واگن I.D5 آماده تولید به نظر می رسد
  تولید یک موتورسیکلت با پوشش عجیب! + عکس
  خط تولید جک T8
Star سیتروژن تولید جدیدNEW Ë-C4
  کارخانه جدید ب‌ام‌و در مکزیک برای تولید سری 3
  اگر قیمتها بالا برود دوباره پراید را تولید می کنیم
  تولید روزانه ۴ هزار خودرو در کشور/ باید حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار از واردات ق
  شروع تولید خودروسازان با هفت حذفی/جزئیات تولید در فروردین
  ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود / تولید حداقل۵۰۰ هزار خودرو در سال 99
  دو احتمال از تولید و واردات خودرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان