امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افطاری اوباما در کاخ سفید با مسلمانان+ تصاویر

عاقا صبح تا شب مسلمون میکشه بعد افطاری میده
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme
آگهی
(23-08-2013، 12:37)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 12:24)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آشغاااااااااااااال!
از این ور این همه مسلمون رو تو فلسطین میکشه از این ور میاد با اینا افاطار میکنه؟
اینا همه نقششه!

(20-08-2013، 15:52)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 12:59)Only girl in the world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرف آدم شدهConfused

ادم بودش!!!!!!!

کی گفته؟
این یارو از حیوونم پست تره؟
(20-08-2013، 14:22)کلاغ نیوز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه این کثافت بووووووووووق چه می دونه روزه چیهAngry
دلم می خواد اینجوریش کنم:kar:udo5

نه فقط تو میدونی روزه چیهDodgyDodgyDodgyDodgy

نگفت فقط من میدونم!منظورش اینه که کسی که مسلمونارو میکشه اصلا میتونه عقایدشون رو درک کنه؟

(20-08-2013، 15:54)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 14:22)کلاغ نیوز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین دیوونه ی بوقی که شما میگی مسلمونای امریکایی رو دعوت کرده توی کاخ تا با هم افطار کنند....
همین دیوونه ی بوق که دوستم میگه که راستم میگه ، این کارارو میکنه تا کسایی مثل من و تورو گول بزنه!
وگرنه نمیرفت از اون ور همه ی مسلمونای فلسطینو بکشه!
به لبنان حمله کنه!
وتو کشورای مسلمون شورش ایجاد کنه!
اوکی؟

کشورای عربی که بی عرضه بازی خودشونه و به کسی ربط نداره!!!

فلسطین هم مال اسرائیله و میخواد بگیرتش!!!!!
راست میگی؟
چون فلسطین مال خودشه حق داره تمام زن و بچه های مظلومی که فقط جرمشون زندگی کردنه ، بکشه؟
اینترنت جلوته یکم سرچ کنی میبینی که اینقدر بی رحمند که روی پسر یا دختر بودن جنین بدن یک زن شرط بندی میکنن! با بچه ها مثل آشغال رفتار میکنن!
سربازای خودشون ازشون جدا شدن ، میگن : ما طاقت این کارا رو نداریم!
میفهمی؟

(23-08-2013، 12:42)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 12:24)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آشغاااااااااااااال!
از این ور این همه مسلمون رو تو فلسطین میکشه از این ور میاد با اینا افاطار میکنه؟
اینا همه نقششه!

(20-08-2013، 15:52)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 12:59)Only girl in the world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرف آدم شدهConfused

ادم بودش!!!!!!!

کی گفته؟

نگفت فقط من میدونم!منظورش اینه که کسی که مسلمونارو میکشه اصلا میتونه عقایدشون رو درک کنه؟

(20-08-2013، 15:54)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین دیوونه ی بوقی که شما میگی مسلمونای امریکایی رو دعوت کرده توی کاخ تا با هم افطار کنند....
همین دیوونه ی بوق که دوستم میگه که راستم میگه ، این کارارو میکنه تا کسایی مثل من و تورو گول بزنه!
به لبنان حمله کنه!
اوکی؟
شما که خیلی وقته به دست کسایه دیگه داری گول میخوریShy
واقعا واستون متاسفم که دفاع از این ....... اینقدر واستون مهمه!
شمایین که فقط دارین گوش میدین! یکم ببین و بفهم!
تو گوگل سرچ کن ، ببین چی راجع به جنایاتشون میاد؟
همین جدیدا واسه چی به سوریه میخواد حمله کنه؟ حتی روسیه و ایتالیا گفتن : اگه بخواد حمله کنه ما به سوریه کمک میکنیم!
نه داداش من!
شما فک میکنی هرچی تو کشورته غلطه! مغزت شستشو داده شده!
نذار دشمن اینجوری رو فکرت کار کنه!

(23-08-2013، 12:43)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2013، 12:42)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آشغاااااااااااااال!
اینا همه نقششه!

طرف آدم شدهConfused

ادم بودش!!!!!!!

کی گفته؟

به لبنان حمله کنه!
اوکی؟
شما که خیلی وقته به دست کسایه دیگه داری گول میخوریShy

مث کسی که خودشو به خواب زده و به هیچ عنوان نمیشه بیدارشون کرد!!!!
اینی که میگی دقیقا داری به خودت اشاره میکنی رهاجان!
تلوزین رو روشن کن ، ببین!
تو دختری مثلا؟ چی جوری دلت میاد زجه زدن یه مادرو ببینی؟ چی جوری دلت میاد ببینی که دارن با یه نوزاد فوتبال بازی میکنن هان؟
مردم آمریکاهم دیگه خسته شدن! اوباما نمیتونست واسه حمله به سوریه مردم کشور خودشو راضی کنه ، چرااااااااااااااااااااااا؟  چون میدونستن داره چییکار میکنه!
من خواب نیستم گلم تو خوابی! خواب نیستی ، چشماتو بستی! ولی نبند ، باز کن !
آینده ی یه دنیا زیر نگاه توهه! طرفدار تصمیم رهبرت و مردم کشور خودت باش!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
افطاری اوباما در کاخ سفید با مسلمانان+ تصاویر 2
پاسخ
اگه به زجه زدن مادره مادر ندا چه قدر زجه زد؟مادر سهراب چی؟؟

من تلوزیونی که توش یه مشت دروغ و توهمِ رو نشون میده هیچ وقت روشن نمی کنم

رهبر؟؟؟؟؟؟؟؟ واژه خنده داریه!!!!!!!!!

یاد گرفتیم جواب مشت همیشه مشت نیس

زدن و ما باتوم خوردیم و اونا ساندیس
پاسخ
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، F A R ! N
نقل قول: واقعا واستون متاسفم که دفاع از این ....... اینقدر واستون مهمه!

من این یارو اصن برام مهم نی بره گم شه باو -_-
من دارم میگم از خواب پاشو.....کشور اونارو نگا کن ماله مارو نگا کن
نقل قول: شمایین که فقط دارین گوش میدین! یکم ببین و بفهم!
ببینم و بفهمم چی رو بفهمم؟بدبختی رو؟
نقل قول: تو گوگل سرچ کن ، ببین چی راجع به جنایاتشون میاد؟
وضعیت کشور اوباما بهتره یا اینجا؟
نقل قول: همین جدیدا واسه چی به سوریه میخواد حمله کنه؟ حتی روسیه و ایتالیا گفتن : اگه بخواد حمله کنه ما به سوریه کمک میکنیم!
اینا به ما چه ما داریم در مورد ابادی کشورش حرف میزنیم..(ما هم اگه الان جای امریکا بودیم همین کارو میکردیم)
نقل قول: شما فک میکنی هرچی تو کشورته غلطه! مغزت شستشو داده شده!
غلطه!
یه کاری بگو که به سود مردم باشه از طبیعت(دریاچه ارومیه و....) بگیر تا زندگی مردم(مثال نمیخواد پُره) همشون داره به __ میره..
نقل قول: نذار دشمن اینجوری رو فکرت کار کنه!
25r30
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
ما دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو 
افتاری دادنتون رو باور کنیم یا کشتن عراقی ها افقان ها و.... هارو

پاسخ
زن مسلمان با مرد دست نميد حتي اگر اوبا ما باشد افطاری اوباما در کاخ سفید با مسلمانان+ تصاویر 2
پاسخ
آگهی
(11-09-2013، 10:29)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهبر واژه ی خنده داریه؟
همین رهبره که باعث شده الان تو امنیت زندگی کنیم!
وگرنه الان بجای گشتن توی نت نگران این بودیم که کی قراره موشک بخوره به خونمون!
بدی ما همینه عادت کردیم حرف غریبه رو باور کنیم نه حرف رسانه های خودمون!
آره تو تلوزیون ایران خیلی چیزارو نشون نمیدن ولی دورغ هم نمیگن!
کسایی که دورغ میگن همونایین که با حرفاشون دارن جوونای مارو بی اراده میکنن!
من به کشورم به رهبرم و به مردم اعتقاد دارم ، نمیخوام عقاید خودم رو هم بهتون تحمیل کنم اما اگر اعتقادی به جامعه ی اسلامی ایرانی خودتون ندارید بلند نگید که دیگران از حرفتون سوء استفاده کنند!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
پاسخ
(18-01-2014، 11:27)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2013، 10:29)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهبر واژه ی خنده داریه؟
همین رهبره که باعث شده الان تو امنیت زندگی کنیم!
وگرنه الان بجای گشتن توی نت نگران این بودیم که کی قراره موشک بخوره به خونمون!
بدی ما همینه عادت کردیم حرف غریبه رو باور کنیم نه حرف رسانه های خودمون!
آره تو تلوزیون ایران خیلی چیزارو نشون نمیدن ولی دورغ هم نمیگن!
کسایی که دورغ میگن همونایین که با حرفاشون دارن جوونای مارو بی اراده میکنن!
من به کشورم به رهبرم و به مردم اعتقاد دارم ، نمیخوام عقاید خودم رو هم بهتون تحمیل کنم اما اگر اعتقادی به جامعه ی اسلامی ایرانی خودتون ندارید بلند نگید که دیگران از حرفتون سوء استفاده کنند!

همیشه یاد گرفتم حتی اگه کوه حرف هم بودم حرف هام رو بخورم تا شنونده شم! تا یه وقت نگن منافق تا یه وقت نگن سبزی!!!!!!

افرین به اعتقاد همین جور پایبند بمون!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N
خوبه..
دمش گرم مراسم افطاري باشكوهي برگزاركردع...
هرچي باشع يه مراسم برگزاركردع!
اون اخريه زنه داره به اوبامادست ميدع؟!
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
بابا به اونا چیکاردارین به چسبین به کشور خودمون که هیچی سره جاش نیست
دوست داشتن دل میخواهدنه♥♥♥ دلیل ازته دل یادت کردم بی دلیل 

خداییش اگه شعرم قشنگ بود بی زحمت سپاس لطف کن بزن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart وحشت از ترامپ، کاخ سفید را متروکه کرد
Heart کاخ سفید: پزشکان هنوز تصمیمی درباره مرخص شدن ترامپ نگرفته‌اند
Heart ابهامات پرونده ابتلای ترامپ به کرونا/ کاخ سفید شفاف عمل نمی‌کند
Heart زنانی که سودای کاخ سفید دارند
  شیمی درمانی این زن سیاه پوست را سفید پوست کرد (عکس)
Heart کاخ سفید بررسی طرح الحاق کرانه باختری را آغاز کرد
Heart من به خاطر بایدن و اوباما اینجا هستم
  وضعیت سفید شهرها پایدار نیست
  ترامپ: جرم اوباما اوباماگیت است!
  ماسک زدن برای کارکنان کاخ سفید اجباری شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان