امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا میدانید مونالیزا یک ایرانی بوده است؟!+عکس

Exclamation 
[url=https://www.facebook.com/samaneh.sfi#][/url]

آیا میدانید مونالیزا یک  ایرانی بوده است؟!+عکس 1

آیا میدانید که مونالیزا یک آریایی اصیل است و داوینچی تابلوی لبخند ژکوند را در ارتفاعات چاده ی چالوس کشیده است؟
.
بله دوستان!
.
تعجب نکنید!
.
تیم تحقیقاتی آقای خط پس از سالهای متوالی موفق شد معمایی فناناپذیر دیگر را حل کند!!!
..
.
اجازه دهید ابتدا تصویر بالا را مورد بررسی قرار دهیم!
.
قسمتی از تابلوی لبخند مونالیزا ( که تیم تحقیقاتی ما دورش خط قرمز کشیده است) منطقه ای ازجاده ی چالوس به نام "پیچ ژکوند" است 
.
خود لئوناردو داوینچی در کتاب خاطراتش (صفحه ی ۱۷۸) در مورد این پیچ و مونالیزا مینویسد :
.
در جاده ی چالوس به مقصد طهران بودیم که ناگهان کاروانمان در پیچی به نام ژکوند به قصد استراحت اطراق کرد من به طبق معمول، بوم و قلم نقاشی ام را برداشتم که ناگهان بانوی زیبایی را دیدم که در دامنه ی کوه به افق خیره شده و با صدایی دلنواز مشغول به نواختن "نی " است ، نزدش رفتم و از مترجمم خواستم تا نامش را بپرسد ،،،

جواب داد : مونا نی زا
.
از او خواهش کردم که تصویرش را بکشم و او اجازه داد و من نیز سیرت زیبایش را به قلم در اوردم ،،،
.
.
.
بله دوستان ! 
.
حالا شاید برایتان سوال ایجاد شود که چرا نام این آریایی مونالیزا است؟
.
جوابش ساده است دوستان
.
بر طیق تحقیقاتی که تیم تحقیقاتی ما انجام داده است ایتالیایی ها واژه ی "نی " را نمیتوانند تلفظ کنند و به جایش از واژه ی "لی " استفاده میکنند،، بنابراین با نهایت تاسف
مونا نی زا" طی فرایند واجی به مونالیزا تبدیل گشت. ،،،
.
پینوشت یکم : تصویر جاده ی ژکوند را میتوانید در پایین مشاهده کنید 
.
پینوشت دو : 
.
هموطن ! آریایی ! بیا و با به اشتراک گذاشتن این مطلب آریایی بودن خود را به رخ جهانیان بکش 
پاسخ
 سپاس شده توسط *Armila* ، hosein(●̮̮̃•̃) ، MANDI 1 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Wanton ، unruly ، بنز باز خسته ، pardis! ، jinora ، karona ، Brooklyn Baby ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، sara mehrani ، دلارام2 ، tms ، ESSE BLACK ، an idiot ، narges 021 ، اشا ، Son of anarchy ، فاطمه خانم ، AعطریناA ، ḲℑℳℐÅ ، roya15 ، ѕтяong
آگهی
ممنون ولی ایرانیا هیچوقت بی حجاب نبودن این جوری شنیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا میدانید مونالیزا یک  ایرانی بوده است؟!+عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2 ، ☼ سلنا 1380 ☼ ، Son of anarchy
نمیدونم چی بگم به نظر من که  اینم شایعست

بهگزارش روزگارنو، آنها که به هنگام ترمیمصومعه فلورانس ایتالیا با یک جسد برخورد کردند، حدس می زنند که این جسد متعلق به مونالیزا، همسر تاجر ابریشم بوده و این همان زنی است که لئوناردو داوینچی با الهام از چهره او، یکی از ماندگارترین نقاشی‌های دنیا را نقش زده است.

ونالیزا که در ایتالیا به لا جیوکوندا مشهور بود، همسر تاجر معروف ایتالیا، فرانچسکو دل جیوکندو بوده است.
قطعاتیاز اسکلت این جسد باقی مانده کهتمامی شواهد، مبنی بر این است که این جسد به مونالیزا تعلق دارد.اندازه جمجمه آن برابر با سایز استاندارد زنان بوده و همچنین از نظر قدمت نیز با زمان مرگ و دفن مونالیزه همخوانی دارد. به گفته یکی از راهبان صومعه، مونالیزه در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۱۵۴۲ در سن ۶۳ سالگی درگذشته است.
همچنینباستان شناسان جسد دو کودک را نیزدر پی جستجوهای بعدی یافتند که اکنون در حال بررسی DNA آنها بوده و درصدد یافتن رابطه این اجساد با یکدیگر هستند.
لئوناردوداوینچی، نقاشی بی نظیرمونالیزه را در بین سالهای ۱۵۰۳تا ۱۵۰۴ کشیده و در سال ۱۵۱۹ سرانجام آن را تکمیل و به موزه ای در فرانسه فرستاد.پس از مدت کوتاهی نیز از دنیا رفت.
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، M.H2 ، Son of anarchy
خخخخخخخخخخخخخخخخخ باحال بود ادامه بدین ولی این دفعه تحقیقاتتون کامل کنید چون من اگه نقاشیشو بکشم پل کارونو میکشم بعدش بگید اهوازی بوده Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2
از اونجایی که من شنیدم مونالیزا 
یه فرانسوی بودی که داوینچی پس از دیدن چهره ی اون 
شروع کرد به کشیدن 
اماو قتی بقیه عکسشو دیدن
تعجب اور بود 
اما بعد ها متوجه شدن که مونالیزا 
6تا انگشت داره و از هر طرف که اونو ببینی داره نگات میکنه 
اما بعد ها در سال 1386 فهمیدن که مونالیزا فقط یه نقاشی بوده 
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
Heartبیشتر خرج می کنیم اما کمتر داریم، بیشتر می خریم اما کمتر لذت می بریمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ☼ سلنا 1380 ☼ ، M.H2 ، اشا
.....................................
پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2
آگهی
میدونستمSleepy
اگه سپاس ندین اینجوری میشمآیا میدانید مونالیزا یک  ایرانی بوده است؟!+عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2
HuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2
خالی بندیه
پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2
عکس بالا نیومد
اما من شنیدم این خانم ی فرانسوی بودن و خب به طرز لباس پوشیدن این خانم هم نمیخوره که اریایی باشن Sleepy
کنارم گذاشتی که تلخم کنی نیستی ببینی شرابی شدم ناب........
پاسخ
 سپاس شده توسط M.H2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ☚آیا میدانید و دانستنی های خود را در اینجا قرار دهید☛
  آیا میدانید چرا رنگ لب قرمز است؟
  مدلینگ ایرانی مقیم کره جنوبی
  آیا میدانید دریای مدیترانه تنها در مدت دو سال ایجاد شده!!
  آیا میدانید کدام عضو بدن زودتر پیر میشود
Exclamation آیا میدانستید مردان ایرانی زودتر از زنان می میرند!
Thumbs Up ایا میدانید جدید
  آیا میدانید باهوش‌ ترین فرد در جهان کیست؟! +عکس
  آیا میدانید راز 100 ساله شدن چیست؟
  آیا میدانید های عجیب!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان