نظرسنجی: نظرتون درباره ی این انجمن چیست؟؟؟؟
خیلی خوب
خوب
معمولی
بد
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاید با هم خوش بگذرونیم.

اینجا میتونید جک بگید - عکس بگذارید و همگی با هم شاد باشیم بازی هایی مانند 20 سوالی هم داریم امیدوارم لحظات خوبی را داشته باشید.

غضنفر میره خواستگاری ازش میپرس چه کاره ای؟ رروش نمیشه بگه قصابم میگه لوازم یدکی گوسفند دارمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تو قبرس سفینه می سازند برن خورشید بهشون میگن ذوب میشید بابا مین فکر اونجاشم کردیم اگه با برنامه جلو بریم شب میرسیم

سپاس نشه فراموشHeartHeartHeartHeartHeart

سپاس نشه فراموش
پاسخ
 سپاس شده توسط فرهاد1370 ، ***EHSAN - ABADAN*** ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، ناز خوشگله ، zahra160 ، PROOSHAT ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، homa12 ، Thyme ، *Armila*
آگهی
جکات خیلی بی مزه بودAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط *Armila*
ﺍﻣﺮﻭﺯ رفتم بانک، ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﺑﺎﻫﻢ ﻣﺸﺎﺟﺮﻩﻣﯿﮑﺮﺩﻥ، ﯾﮑﯿﺸﻮﻥ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﯾﮑﯽ ﮔﻔﺖ:
ﻧﺬﺍﺭ ﺩﻫﻨﻤﻮ ﻭﺍ ﮐﻨﻢ ﺑﺮﯾﻨﻢ ﺑﻬﺕ :|
ﯾﻌﻨﯽ این بشر ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺶ ﺩﺭﯾﭽﻪ ﺍﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﻪ ﺭﻭﯼﻋﻠﻢ ﺑﯿﻮﻟﻮﮊﯼ ﻭ ﻣﺒﺤﺚ ﺷﻨﺎﺧﺖ ﺁﻧﺎﺗﻮﻣﯽ ﺑﺪﻥ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ.

ﻏﻀﻨﻔﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎ ﻧﺎﻣﺰﺩﺵ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﺩﻩ، ﯾﻪ ﺑﻼﻝ ﺭﻭ ﺑﺮ ﻣﯿﺪﺍﺭﻩ
ﻧﺸﻮﻥ ﻧﺎﻣﺰﺫﺵ ﻣﯿﺪﻩ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ :
ﻗﺪﺭﺕ ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ؟ ! ﺯﻣﺎﻥ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮ ﺍﯾﻦ ﺍﺫﺍﻥ ﻣﯿﮕﻔﺘﻪ !

به داداشم ميگم پاشو سحره...ميگه بيخيال فردا بهش زنگ ﻣﻴﺰﻧﻢ :| :|

همین روزاس که روی مودما عکس مثانه یه آدم سالم رو بزارن کنار عکس مثانه یه معتاد به اینترنت مقایسه کنن و به ملت هشدار بدن!
برو ديگه

ﺁﺧﺮﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻋﺸﻘﻬﺎﯼ ﺍﻣﺮﻭﺯﯼ :
ﺍﺳﻢ ِ ﺍﻭﻥ ﻋَﻨــــﻮ ﺟﻠﻮ ﻣﻦ ﻧﯿﺎﺭ |:

يه جوجه تو تخمش ميگوزه,خفه ميشه.نخندين!اين یه داستان غم انگيزه
پاسخ
 سپاس شده توسط ***EHSAN - ABADAN*** ، فرنوش22 ، LOVE8 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ^Aytin^ ، *Armila*
از غضنفر میپرسن پرچم دزدان دریایی چه معنی داره؟ میگه : خوردن کله پاچه تو دریا ممنوعDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

غضنفر تو مسابقه 20 سوالی شرکت میکنه یارو ازش میپرسه جان داره ؟ میگه نه یارو میگه توجیب جا میشه؟ غضنفر کلی فکر میکنه بعد میگه: تو جیب جا میشه ولی اگه بریزی تو جیبت جیبت ماستی میشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط hosein(●̮̮̃•̃) ، LOVE8
غضنفر با دوست دخترش تو ماشین بودن میبینه جلوتر ایست بازرسیه!  قبل از ایست بازرسی به دوست دخترش
می گه:تو از ماشین پیاده شو بعد از ایست بازرسی بگو مستقیم  ونک که من دوباره سوارت کنم بعد از  ایست
بازرسی دختره یادش میره بگه ونک میگه: مستقیم تجریش غضنفر میگه شرمنده مسیرم نمیخوره.

غضنفر میره امامزاده میبینه یه دختری میگه خدایا یه شوهر خوب به من بده . غضنفر خودشو میندازه تو بغل دختره میگه خدایا هل نده .

یارو میره خارج. میگن : اسمت چیه ؟ میگه : SUN OF GOD BETWEEN TWO WATER OF ORIGINAL
 میگن : یعنی چی؟ میگه : شمس الله میاندوآبی اصل
گاهے اوقات سخت مے گذرد ، ولے مے گذرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ ، فرنوش22 ، BlAcK dAy ، hosein(●̮̮̃•̃) ، LOVE8 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Thyme ، *Armila* ، پرهام 15
[ltr]دوستت دارم[/ltr]
[ltr]  بهایش هم هر چه هست [/ltr]
[ltr]روی چشمانم ...  [/ltr]
اگر به خاطر تو نبود تا حالا ده دفعه خودمو توی خماری راحت کرده بودم ...

از زندگی بیزارم چون غصه منو کشته
غصه ی من که مثل تو نیست همه اش شده التماس ...
پاسخ
 سپاس شده توسط فرنوش22 ، *Armila*
آگهی
آخرین خبر :

ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺕ غضنفر ، ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻤﺎﺭﺵ پله ﻫﺎﻱ پله ﺑﺮﻗﻲ ، ﺑﻲ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻣﺎﻧﺪ !Big GrinBig Grin

به غضنفر می گن: شنیدی آدم شدی؟ می گه: نامردا شایعه کردن!!

بالاخره ابم اومد!!!
دکترشریعتی در کنارزاینده رود

پدر : پسرم هروقت من رو اذیت می کنی یکی از موهای سرم سفید می شه. پسر : پس برای همینه که بابا بزرگ تمام موهای سرش سفید شده؟!!
غضنفر با کت و شلوار ورزشی تو خونش نشسته بود . بهش گفتن: چرا کت پوشیدی؟ میگه: آخه شاید مهمون بیاد. میگن : خوب چرا زیر شلواری پوشیدی ؟ می گه : خوب شاید هم نیاد.

خسیس ها رو از چهار تا چیز میشه شناخت:۱- همشون زیرشلواری آبی راه راه دارن
2 هر قلوپ نوشابه که می‌خورن به شیشه نگاه می‌کنن ببینن تا کجاش رفته !
3 جلوی در وامیستن و به جای اینکه بگن بفرمایین تو، میگن حالا چرا نمیان تو؟
4 بستنی لیوانی که می‌خورن حتما درش رو می‌لیسن!! Big Grin

*به یه نفر می گن: به نظر شما هویج باعث تقویت قوه ی بینایی می شه؟ می گه: بله آخه تا به حال خرگوشی ندیده ام که عینک بزند، تازه باعث تقویت قوه ی شنوایی هم می شود ، خرگوش ها رو دیدی گوش هاشون چه قدر دراز است؟!! Big GrinBig Grin

25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
اینم از چندتا جک.فعلا ب ذهنم نمیرسه تا بعد.
بیاید با هم خوش بگذرونیم. 1

اسمه عشقم!!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط فرنوش22 ، سایه2
سلام کسی نیستش یکم حرف بزنیم از تنهایی در بیایمHuhHuhHuh
پاسخ
اون چیهه سگه ولی سگ نیست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیاید با هم خوش بگذرونیم. 1
پاسخ
(06-08-2013، 16:05)hooshi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون چیهه سگه ولی سگ نیست
نمی دانم خودت جوابش را بگو ما هم بدانیم.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاید اعتراف کنید
  بیاید اینجا با هم چند تا سلامتی بریم .........
  من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم!
Heart دهه هفتادیا بیاید پرچم بالاست
  بیاید جواب بدییییییییییید
  چالش انفجار تتلیتی(من هم یک زیر زمینی هستم)تتلیتیا واس خاطر امیر بیاید
  بیاید ماه تولدتونو پیدا کنید(ببخشید اگه بعضیاشون نیست)
Heart همه بیاید تو امروز جیگر آوردم براتون........!!!!!!
  عکس های ناناز و زیبا و کارتونی!!(نی نی کوچول ها بیاید)
  بیاید جواب بدید زود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان