امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاستین بیبر با این حرکت همه را متنفر کرد (عکس)

این عکس ها روز پنجشنبه در هتل محل اقامت جاستین در تورونتو کانادا گرفته شده، جایی که جاستین در بالکن اتاقش در حال ریختن آب دهانش از طبقه چندم به پایین آن هم در مقابل چشم ده ها طرفدار و لنز دوربین می باشد. چیزی که به وضوح می توان دریافت کرد این است که جاستین هیچ ابایی از نشان دادن کارهای زشتش ندارد، چرا که این بار سوم است که جاستین با آب دهانش خبر ساز شده است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین بیبر با این حرکت همه را متنفر کرد (عکس) 1

بار اول زمانی بود که او آب دهانش را به صورت یک مرد ۴۲ ساله پرتاب کرده بود زیرا آن مرد در خیابان به جاستین درباره «رانندگی خطرناکش» تذکر داده بود.بار دوم زمانی بود که جاستین و دوستانش یک زن جوان را در باشگاه ورزشی مسخره می کردند. او و دوستانش تمام حرکات ورزشی انجام گرفته توسط آن زن را به سخره می گرفتند و با زدن حرف های زشت او را تحت فشار قرار می دادند. در پایان ماجرا هم جاستین آب دهانش را در بطری آب آن زن ریخته بود.
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot ، ÐeaÐ GiЯl ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، T A R A ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، RєƖαx gнσѕт ، Hamid818 ، ^Aytin^ ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ارشیا(دختر) ، ***Z.E*** ، mahdi.ir ، shawkila ، mk off ، سمیرا 007 ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، narges 18 ، Mr.Ehsan ، ياس12 ، HOJJAT JOoJOo ، Shervin_ST ، -Edgar ، sahar-s ، 122333 ، ~JaSmIn~ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، arman 17 ، Andrea ، ~Mahnaz~ ، pardis! ، فائقه222 ، تیناجونی ، asa14 ، "K!nd~G!Яl" ، hasti … ، | NEON DEMON | ، دختر شاعر ، pink lady ، asal.hz ، Meteorite ، ɱɪɾʌʛє ، ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، # αпGεʟ ، pesare_e_bad ، ko*minam ، яᎧмιиα ، בחור משוגע ، دختــــر نــــــــــــــاز ، ▪неизвестный▪ ، تیلور خوشگله ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، نفس هستم ، shayesteh prans ، گار ، ~ArTaBaNoOs~ ، (-_-) ، #marya# ، negin2000 ، نگین15 ، سووگند ، m.abdollahi ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، αѕтer ، mina-2mrp ، Magical Girl ، 7383 ، amir mohammad13 ، ZAHRA LOVE 1D ، OnLy-HiDdEn ، M@HrOkh ، saba 3 ، Jєιяαη ، یلدا930 ، باران20 ، Apathetic ، ✘Nina✘ ، caran ، ارباب خون خوار ، @پوریا@ ، love selena gomez ، mehdi cr7 ، AISA18 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ✖ηιяναηα✖ ، ناز خوشگله ، vampire whs
آگهی
جاستین همینطوری منفور ترین بود بدتر شد ! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط بخند بگو خب !

پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، M.barselona ، AMIR FORES ، ***Z.E*** ، shawkila ، یاسی@_@ ، HOJJAT JOoJOo ، 122333 ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، *Nafas* ، mohamadgangi ، ☺ALIVE☺ ، yasaman.a ، "K!nd~G!Яl" ، my love is m ، zahra1377 ، دختر شاعر ، Adl!g+ ، pink lady ، яᎧмιиα ، asal.hz ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Meteorite ، -Nᴇɢᴀʀ- ، pesare_e_bad ، בחור משוגע ، دختــــر نــــــــــــــاز ، نفس هستم ، نگین15 ، سووگند ، αѕтer ، mina-2mrp ، ko*minam ، M@HrOkh ، Jєιяαη ، Selenator 4 ever ، آرالیا ، باران20 ، ✘Nina✘ ، Sa Har Naz ، Dniz ، نیلوفرجون.باهوش انجمن ، طناز79 ، Apathetic ، vampire whs
چقدر ازش بدم میاد دختره ..........!
حرف بی ربطیست که مـــــــرد گریه نمی کند
    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مـــــــــرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

پاسخ
 سپاس شده توسط "K!nd~G!Яl" ، دختر شاعر ، pink lady ، نفس هستم ، Selenator 4 ever ، ✘Nina✘
چه بی فرهنگ.......
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر شاعر ، 7383 ، Selenator 4 ever ، ✘Nina✘
این جدا فکر کرده کیه
پاسخ
 سپاس شده توسط Jєιяαη ، Selenator 4 ever
چی؟؟؟؟ خاک بر سرش سلنا به خوبی رو که از دست داد به خدا سلنا دوست دختر من بود از برگ گل بهش نازک تر نمیگفتم
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، Selenator 4 ever ، ✘Nina✘
آگهی
روانی احمق دیوونه
هیچی حالیش نیست
این کارا ازش بعید نیستش کع
پاسخ
 سپاس شده توسط شیلا جون ، Selenator 4 ever ، vampire whs
واقعا نمیدوم چرا بعضیا طرفدارشن:306:
پاسخ
 سپاس شده توسط Selenator 4 ever ، ✘Nina✘
اخه چرا با من اینکارارو میکنیcryingاخه چرا
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
اين كارا از اين آدم بعيد نيست
خاك تو سرشConfused
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط Selenator 4 ever

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  تیلور:بچه های مدرسه ازم متنفر بودن
  خوانندگان سرشناسی که از مشهورترین آثارشان متنفر هستند! + تصاویر
Star خواننده‌ای که پس از یک حرکت عجیب ممنوع‌الفعالیت شد
  12 خطای نابخشودنی جاستین تیمبرلیک
  اسم الله بر روی موزیک ویدیو where are you now جاستین بیبر ( احترام به االله هست )!!!!
  سلنا گومز : من برای جاستین بیبر بسیار خوشحال هستم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان