امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خصوصیات یک دوست خوب

Heart 

یـک دوسـت خـوب حرفهایی که بصورت محرمانه به وی زده شـده اسـت را نـزد خـود نـگـاه داشـتـه و رازدار شـمــا
میباشد.
وقت شناس بوده و در قرار ملاقاتها و یا میهمانیها قابل اطمینان بوده و سر موقع حضور می یابد.
یک دوست خوب به موقعیت، موفقیت ها و یا دوستان جـدیـد شـــما حسادت نمی ورزد.
یک دوست خوب هنگامی که دچار بیماری و کسالت میـگردید با شما تماس گرفته و حالتان را جویا می شود و به عیادت شما می آید.
وی میداند که چه زمانی صحبت و چه زمانی سکوت نموده و تنها گوش دهد.
هنگامی که حالتان مساعد نبوده و یا دل و دماغ کاری را ندارید و پکر میباشید وی از رفتار شما دلخور نمیشود و برای رفع شدن این حالت در شما کوشش می کند.
اگر شما به فضای بیشتری نیاز داشته باشید و یا می خـواهـید تنها باشید، آنها این رفتار شما را طردشدگی تلقی نکرده و از شما دلگیر نمیشوند.
یـک دوست خــــوب حیوان خانگی شما و کـودکـان پـر جـنـب و جوش شما را به خاطر شما تحمل خواهد کرد.

وقتی نظر او را در مــورد مسئله ای جویا شوید با جان و دل و صادقانه نظرات و عقاید خودش را در اختیارتان قرار می دهـد و حتـی اگـر بـه نـصایـحش نـیز عـمل نکنید ناراحت نمیشود.
وی با شما میخندد،گریه میکند و کارهای ماجراجویانه انجام میدهد اما به دیگران چیزی در مورد آنها نمیگوید.

وی اجازه نمی دهـد کسـی پشت سر شما و در غیاب شما در مورد شما بدگویی کند و به دفاع از شما خواهد پرداخت.
شما را به کارهای ماجراجویانه، رشد دهنده و پیشرفت در کار تشویق خواهد کرد.

روز تولدتان همیشه به یادش بـوده و اگر برنامـه خـاصـی بـرای آن روز تـــدارک ندیده باشید شما را به بیرون برده و یـا با هدیه ای کوچک شما را خوشحال می کند.
دوست خوب از شما انتظار ندارد که اتوماتیک وار با عقاید وی در خصوص مسایلی همچون سیاست و مذهب موافق باشید و به عقاید شما حتی اگر برخلاف عقایدش باشد احترام میگزارد.
هیچگاه شما را نزد دیگران خرد و تحقیر نـکرده بلکه همواره به شما احترام میگذارد و در حضور دیگران از شما تعریف می کند.
اگر دوستی دارید که با شما اینگونه رفتار می کند قدرش را بدانید و از گفتن جمله ی دوستت دارم کوتاهی نکنید چرا که این جمله *معجزه* می کند و اگر دوستی را سراغ ندارید که با شما اینگونه رفتار کند شاید یک دلیـل آن ایـن باشد که شما نیز با آنان چنین رفتاری تا بحال نداشته اید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خصوصیات یک دوست خوب 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، s love m ، A * L * O * N * E b * o * y ، ایریا ، ...Sara SHZ... ، *mahya* ، white angel ، 1939 ، best~girl ، deymon1 ، Hamidreza jefri HHH ، cute flower ، (raha) ، ♥گل یخ ♥ ، benyamin ، FARID.SHOMPET ، Amir BF ، mahdi nahal ، lady snow white ، šhεïdα ، muler ، Elpadrino ، good girl* ، gisoo.6 ، -Edgar ، sarananaz51 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، bahare_021 ، یاسی@_@
آگهی
قربونه خودم برمBig Grinمن چه دوسته خوبیمBig Grin
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، šhεïdα
(14-06-2012، 20:57)...Sara SHZ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربونه خودم برمBig Grinمن چه دوسته خوبیمBig Grin

ارهBig GrinBig Grin حیف قدرمونو نمیدونن همکاره عزیزDodgyBig GrinBig GrinBig Grin
Fuck
LiFE
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، ...Sara SHZ... ، lady snow white
پس در نگهداری من کوشا باشیدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
قربون خودم برم من....Big Grin
HeRe'S tO neVeR gRoWinG Up
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
عاشق خوودمم قربون خودم برمBig Grin
هییییییییییییییی لعنتی........
این روزها هوایم را نداری.......
خفه نمیشوی بدون من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
آگهی
درود باد در رابطه با دوستی ها و مشخصه های یک دوست باید به گونه ای خاص عمل کرد نوشته باید مخلوطی از راوانشناسی و اعتقاد جامعه باشد آن موقع خواننده هرچه بیشتر مطلب را می خواند بیشتر بدان علاقه مند می شود و دوست می دارد که ادامه اش را هر چه زود تر به پایان رساند چرا که هرچه بیشتر به جلو می رود حس هم زاد پنداری اش بیشتر جلوگاه وی می شود با سپاس از نکات ارزنده ی شما هامان کبیر
راستی دوستان در بخش تاریخ و بخش های دیگر مطالب و نقد هایی را گذارده ایم که اندیشه می کنیم ارزش خواندن را داشته باشند
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، sanaz_jojo ، FARID.SHOMPET ، liklymoon
ما که ایمنجوری نیستیم....
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
به امضام توجه کن:
Big GrinBig Grinتبلیغات در این بحث شرکت کنید.Big GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=11327
هر زمان عقل کامل گردد سخن نیز کم تر شود...
HeartHeart
زندگی خالی نیست!
مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست..
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
عاشق خوودمم قربون خودم برمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Flower وقتي میگيد دوست معمولی باقی بمونیم.
Thumbs Down دلایل دوست شدن پسر ها با دختران ...
  قلب شما هم صبح شنبه را دوست ندارد!
  آیا دوست دارید شخصیت افراد را بشناسید؟
Lightbulb رازهای زنان ها که دوست ندارند مردها بفهمند
  وقتی کسی را دوست دارید که او شما را دوست ندارد...
  راه حل آشتی با دوست بعد از دعوا
  چرا در ایران دختران دوست دارند مجردی زندگی کنند؟
  متولدین هر ماه چه چیزهایی را دوست ندارند بشنوند
  ۱۷ ترفند روانشناسی که آدم‌ها بلافاصله دوست‌تان بدارند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان