امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شایعه ی دوباره مرگ گلشیفته فراهانی

شایعه ی دوباره مرگ گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی به دلیل درگیری و خوردن تیر اسلحه به قتل رسیده است. قاتلان هنوز مشخص نشده اند و پلیس به دنبال ضاربان وی می باشد.

بر اساس گزارش های منتشر شده پس از چند روز گلشیفته فراهانی در یک کلیسا تشییع جنازه شده است.

این خبر که توسط دیگر خبرگزاری های فارسی زبان نیز مخابره شده(البته همگی به نقل از رویداد) هنوز توسط وبسایت شخصی گلشیفته فراهانی تائید یا رد نشده است.

شایعه قتل گلشیفته فراهانی

به گزارش اروم نیوز،شایعه مرگ گلشیفته فراهانی به سرعت برق در فضای مجازی پیچیده است. - با این حال بهزاد فراهانی در مورد صحت این خبر گفت: «گلشیفته زنده است و پر انرژی تر از همیشه.» - در ادامه این شایعه آمده است: «گلشیفته فراهانی به دلیل درگیری و خوردن تیر شلیک شده از یک اسلحه به قتل رسیده است. قاتلان هنوز مشخص نشده اند و پلیس به دنبال ضاربان وی می باشد.» - بر اسااس گزارش های منتشر شده پس از چند روز، گلشیفته فراهانی در یک کلیسا تشییع جنازه شده است. - گفتنی است وی با خروج از ایران به همکاری با سینمای غرب پرداخته و در داخل کشور مورد انتقادهای اهالی فرهنگ و هنر قرار گرفته است ...

واکنش بهزاد فراهانی به خبر قتل گلشیفته: همین دیشب با گل شیفته صحبت کردم که شاد و سرحال بود
بهزاد فراهانی در عین حال گفت: ما از نخبه ها استفاده نمی کنیم و بعد که آنها مجبور به مهاجرت شدند تازه یادمان می آید که چه استعدادهایی را از دست داده ایم.
این را از حیث وضعیت دخترم نمی گویم و هستند ایرانی های مستعد که سازوکار مدیریتی گاه از آنها استفاده نکرده اند.
ابتکار بچه های مدرسه ی ما.... و به افتخار همه تتلی ها

شایعه ی دوباره مرگ گلشیفته فراهانی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط neda13 ، zahra160 ، Matin Dj
آگهی
دروغه
خداوندا
جای سوره ای به نام عشق درقران توخالیست که این گونه اغازمیشود
وقسم به روزی که دلت رامی شکنندوجزخدایت مرهمی نخواهی یافت

گفتن لحظه ی اخرواسه من هنوزسواله دیدن دوباره ی توفقط توخواب وخیاله  لحظه های اخرتوتوی قلب من میمونه هیشکی مثل توبلدنیست دلموبسوزونهM
پاسخ
(08-08-2013، 9:53)افسانه ایزدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغه
من نمی دونم دروغه یا نه اما عکس تشریحش هم بود
ابتکار بچه های مدرسه ی ما.... و به افتخار همه تتلی ها

پاسخ
 سپاس شده توسط Matin Dj
بابام آخه کی این حرفا رو باور میکنه
اگه دوسم نداری....
فقط یه کلمه
بگو ندارم
دیگه چرا انقد زجرم میدی........
پاسخ
دروغه دومن این پستو یه نفر گذاشته بود Blush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/52788580618488495341.jpeg

پاسخ
امکان ندارهHuh
پاسخ
آگهی
HeartHeartcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart شایعه    اره از اینا زیاد شنیدم ولی این یکی خیلی خوش حال کنندس  پس اگه هر کی خواست واقعی بشنوه من میگم

(08-08-2013، 10:27)ارغوان 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

HeartHeartcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart شایعه    اره از اینا زیاد شنیدم ولی این یکی خیلی خوش حال کنندس  پس اگه هر کی خواست واقعی بشنوه من میگم
اره بگو

[quote pid=852099 dateline=1375946841]اره بگو
[/quote]
پاسخ
مگه بروس لی ی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه بعد از چند سال دوباره عشقتو ببینی واکنشت چیه؟
Information ترسا فیدالگو شایعه یا واقعیت
  اگه بهت بگن فقط میتونی یه نفروکه مرده رو دوباره همونجوری برگردونی کیو برمیگردونی....
  مطالبی در باره گلشیفته فراهانی
  فروش گوشت انسان در چین؟ شایعه یا واقعیت
Thumbs Up خبرمهم خبرمهم گلشیفته فراهانی ب قتل رسید+عکس
  گلشیفته فراهانی
  گلشیفته فراهانی به قتل رسید!!
  گلشیفته و خواهرش
  شایعه یا حقیقت ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان