امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کچل کردن 1 دختر

sorry for that girlHuhHuhHuh
کچل کردن 1 دختر 4
 سپاس شده توسط محیاجان
آگهی
(14-08-2013، 11:35)♥نی نی شیطونه♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برایه اینکه موهاش پر پوشت تر بشه زده دختر عمه ی منم زده بود موهاشو از تهBig GrinBig GrinBig Grin
احساس غریبی میکردم باهاش فک میکردم پسره داره بهم دست میزنه ههBig Grin

برای اینکه مو هاشون پر پشتشه موهاشونو با تیغ می تراشن نه اینکه با صفر بزنن............

.
به وبلاگم سر بزنید.... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://hiteenagerss.mihanblog.com/

خواستم چشمهایت را از پشت بگیرم اسم هایی که ممکن بود بگویی ترسییدم........
 سپاس شده توسط محیاجان
کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4کچل کردن 1 دختر 4
.
 سپاس شده توسط محیاجان
ConfusedConfusedواییییییییی تصورش رو هم نمیتونم بکنمConfusedConfused
کچل کردن 1 دختر 4
بچه کجاس؟؟
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
منم 10 روز پیش مو ها مو تیغ زدم چون خیلی از اوتو مو استفاده میکنم ترسیدم تو سن 20-25 سالگی وسط مو هام مثل بقیه خالی بشه
الانم شبیه ارازل هام خییییییییییییییلی باحاله خییییییییییییلی راحت شدم البته مو هام تا جلوی دماغم میومدا رشد موهامم خیلی زیاد شده

توصیه میکنم شما هم این کارو بکنید
آگهی
وای چ وحشت ناک
(14-08-2013، 11:24)madis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این قصه رو بخونید

دختر عموم 2 ماه پپیش گفت به کل خانواده که میخواد موهاش رو بزنه
ما حدود 4 هفته پیش رفتیم خونشون اول که در رو باز کردن فک کردم پسر عمومه چون شباهت زیادی به هم دارند
ولی وقتی صحبت کرد فهمیدم دختر عمومه دیدم تمااااااااام موهاش رو از دم زدهو هیچی نداره جالب این بود که با 0 زده بود هیچی مو رو کلش نبود
بدبخت نمیدونم چرا اینکارو کرد که تا همین الان موهاش همه تقلبیه
تازه اولاش که چادری شد بش شک کردن بعد کلا گیس خرید Angel

بزن اون سپاسو لطفا
likeHeart

ممنون
با هم - ☜ کی میـــــــــگه  عــــــشـــــــــــق یعنــــــــی:
☜ع = علاقــــــــه ➣ ✦♥
☜ ش= شدیــــــد  ➣ ✦♥
☜ ق= قلبـــــــی؟ ➣ ✦♥
☜ شاید عــــــشــــــــق یعنــــــــی:
☜ ع= عمیــــــقتریـــــن➣ ✦♥
☜ ش= شکســـــــت     ➣ ✦♥
☜ ق= قلبــــــی!!!!!    ➣ ✦♥
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
وقتی من شکستم
هیچکس پشتم نبود
چقد جالب
ولی من اصن خوشم نمیاد
دختر باید موهاش بلند باشه خو

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان