نظرسنجی: نظرتون درباره ی این موضوع چیه
خوبه و ادامه اش بدم
معمولی هست و نظر خاصی ندارین
اصلا جالب نیست
بهتره ادامه اش ندم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطراتی از شهدای نسل سومی

سلام
سلام آقا حجت سلام آقا محمد من منم همانی که خودتان می دانید
خیلی بدم درست ولی آدمم و عاشقتان نه عاشق چهره و حرکاتتان که قرار باشد پس از مدتی از بیت برود هر چند چهره تان و رفتارتان هم خداییست اگر نبود که خدا عاشقتان نمی شد
راستی آقا حجت چه کردید که خدا خون بهای تان را داد
اصلا خودت بگو چه کردی که خدا عاشقت شد
هر چه هست خوشا به سعادتت که رفتی دوستانت خیلی بی قراری می کنند جای مداحی هایت انگار خیلی خالی است در هیئت
به هر جال خوشا به خالت این جا اصلا اوضاع خوب نیست آدم دلش می گیرد دلش می گیرد از غم نبودن یاران سفر کرده و این که حسابی احساس تنهایی زمینی می کند آدم
ما هم که مانده این کم کم داریم زمینی می شویم اگر خاطرات شما نبود حسابی زمینی می شدیم ممنونم که با خاطراتتان کمکمان می کنید
راستی آقا محمد حالا دیگر راحت شده ای از دست بی حجاب ها نه؟خوشا به حالت دلم گرفته خیلی هم گرفته راستش آقا محمد چرا چشمانت این قدر جذبه دارند آخر بعضی اوقات آدم می ترسد از این جذبه
این جا هوا خیلی ابری ست خیلی نیاز داریم به این جذبه
دل تنگتان هستیم خیلی زیاد
شاید هر کس که این ها را می خواند بگوید برو بابا با این چرت و پرت هات اما بگذار بگویند
مهم نیست مهم این است که حرفم را به شما بگویم به شمایی که مثل خودم در همین جامعه بودید و مثل شهید همت و باکری مال 30 سال پیش نبودید که بگوییم مال خیلی وقت پیش بودید
فقط می خواستم بگویم دل تنگتان هستم خیلی هم زیاد فاتحه و دعایی برایم بخوانید SadSadSad
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
خاطراتی از شهدای نسل سومی 6
پاسخ
 سپاس شده توسط orkideh
آگهی
(13-09-2013، 22:21){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقایدشو بیان کنه نه این که تحمیل کنه فکرمیکردی اگه اون دونفر قبول نمیکردند کارشون اشتباست سرنوشت دیگه ای جز پاسگاه پلیس داشتند؟ازادی ای خوبه که مردم عقایدشون رو بیان کنند و نه این که به زور تحمیل کنند
سلام اولا تو دوره وعصر اطلاعات زندگی میکنیم این یعنی حجت تمام پس نمیدونم راحت جونه ثانیا هر کشوری قوانین خودشو داره ما تو این کشور بزرگ شدیم پس با قوانینش اشنایی داریم وهر کاریم که بخوایم انجام بدیم باید اگاهانه عمل کنیم بعدشم اینجا که یه سایت دولتی یا سیاسی نیست درسته
خدایا هرگز نگویمت که بیا دست من بگیر عمری گرفته ای نکند تا رها کنی
پاسخ
بابا بسیجی
خیانت واژه ی تلخی ست , حقیقت زهر آگین

فرود دشن , پی در پی , بر پیکره ی دوستت دارم ها

هرگز تبرئه ای نیست

آنکه را که چنین به کشتن قلب آهنین عشق برخواست ودلی را که پژمرد
پاسخ
(15-09-2013، 4:43)yasinazizi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2013، 22:21){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقایدشو بیان کنه نه این که تحمیل کنه فکرمیکردی اگه اون دونفر قبول نمیکردند کارشون اشتباست سرنوشت دیگه ای جز پاسگاه پلیس داشتند؟ازادی ای خوبه که مردم عقایدشون رو بیان کنند و نه این که به زور تحمیل کنند
سلام اولا تو دوره وعصر اطلاعات زندگی میکنیم این یعنی حجت تمام پس نمیدونم راحت جونه ثانیا هر کشوری قوانین خودشو داره ما تو این کشور بزرگ شدیم پس با قوانینش اشنایی داریم وهر کاریم که بخوایم انجام بدیم باید اگاهانه عمل کنیم بعدشم اینجا که یه سایت دولتی یا سیاسی نیست درسته
چه ربطی داره؟بسیجی میگفت اگه خیلی ناراحتید از حکومت از مملکت برید پس منم باید بگم اگه شما هم از زمان شاه بدتون میومد از مملکت برید؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ♡♡شهدای فراموش شده در دنیای مجازی♥♥
  پاسخ به ابهامات دفن شهدای گمنام
  شهدای کمیل » افسانه های واقعی!
  تکان دهنده ترین خاطره تفحص شهدای فکه
  معرفی شهدای شاخص بسیج در سال 94 +زندگینامه
  تنها گلزار شهدای آبی ایران
  خاطراتی که این قطعات زنده می کنند
  شهدای لشکر 25 کربلا در عملیات والفجر شش
  دیدار رهبر انقلاب با خانواده های شهدای خراسان شمالی
  «باب الصغیر» محلی که سرهای شهدای کربلا دفن بود

پرش به انجمن: