امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی در شبکه دو(زمین خوردن مهمان)

سوتی در شبکه دو(زمین خوردن مهمان) 1سوتی در شبکه دو(زمین خوردن مهمان) 1سوتی در شبکه دو(زمین خوردن مهمان) 1سوتی در شبکه دو(زمین خوردن مهمان) 1سوتی در شبکه دو(زمین خوردن مهمان) 1
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

سوتی در شبکه دو(زمین خوردن مهمان) 1
مَن هَمینَم...نَه چشمآטּ آبــﮯ دارَم...نه کفشهآﮮ پآشنِه بُلنَد... هَمیشِه کَتآنـﮯ مـﮯ پوشَم عِشوه ریختَن رآ خوب یادَم نَداده اَند... وَقتـﮯ اَز کِنارَم رَد میشوﮮ ، بوﮮ اُدکُلنَم مَستت نمیکُند... . نگرآטּ پآک شدטּ رُژ لَب و ریملَم نیستَم ... لآک نآخن هآیم اَز هزآر مترﮮ داد نمیزَند. گآهـﮯ اَز فَرط غُصّه بلنَد دآد میزَنم خدآیَم رآ بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم....... و بَعضـﮯ آدم هآﮮ اَطرافَم رآ هَم بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم بَلد نیستَم تآ صُبح پآﮮ گوشـﮯ پِچ پِچ کُنم " من " اَگر بگویَم دوستَت دآرَم....... دوست دآشتَنم حَد ومَرزﮮ ندآرَد مَن خآلِصآنه هَمینَم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
پاسخ
 سپاس شده توسط LOUD ، M.H2 ، ღselenaღ ، Eli17 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ERF@N ، ***EHSAN - ABADAN*** ، saye641 ، zahra160 ، يه رفيق ، kia17 ، HeDyE~×~ ، m.md ، بنز باز خسته ، PARIA33 ، new girl ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، -Edgar ، noora91 ، ...سارا... ، سایه2 ، آدنیوس2 ، * Exceptional girl * ، MR.FARZAM ، KOH ، مهنا79 ، mobinamahro ، alireza2099 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، هیوا1 ، سورنا فاول ، Thyme ، ندا ، تیناجونی ، دل خون ، M A H S A N` ، ʂհმოἶო ، ترانه95 ، marjan74 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ماه اسمان ، MANDI 1 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، "K!nd~G!Яl" ، Sieiry ، rana m ، Mohammad 77
آگهی
شاید باورتون نشه ولی حدود ده ثانیه زده بودم کانال دو ساعت حدود بین 2 تا 4 ظهر بود پایه صندلی شکست زنه ولو شد رو زمین
پاسخ
جالبترین برنامه ای بود که تو عمرم دیده بودم
پاسخ
فکرکنم میخواست درمورد مسائل دینی حرف بزنه از چادرش معلومه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91
قیافش خنده دار بودBig Grin
رفیق فابریک roxi

هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش

چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني

چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي ناپلئون

پاسخ
چه جالبب خیت شده
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
پاسخ
آگهی
من اینو دیده بودم پایه صندلی شکستBig GrinBig Grinمجری میگفت قطع کنین برنامه رو ولی کسی محلش نمیزاشتTongue
پاسخ
من کیلیپ کاملشو دیدم . زنه یه مشفت حرف الکی می زنه بعد خدا غضبش میکنه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تو کیلیپش مجریه بعد چند ثانیه می خواد از خنده منفجر شه ولی به زور جلو خودشو می گیره.
در زندگی به 3 چیز تکیه نکن : غرور - دروغ - عشق .ادم با غرور می تازد با دروغ می بازد باعشق می میرد.(دکتر علی شریعتی)
مهران مديري ديالوگ:   تا ديروز جلوي اسانسور واي ميستاد ميگفت دربست  حالا براي من فرهنگ اپارتمان نشيني ياد ميده
فيلم "دايره زنگي"
پاسخ
HeartHeartHeartHeartHeartHeartواقعا چه قدر بده ادم تو برنامه ی زنده ضایع بشه25r3025r3025r30crazycrazy

پاسخ
اوه ه ه ه ادم اینجوری زایه نشه
از تنهایـــــــی گریزی نیستــــ . . بگذار آغوشـــمـ برای همیـــشهـ یخـــ بزنـــد . . .
نمـــیخواهمـــ کـــســی شالــــ گردنـــ اضافیـــ اش را دور گردنــ آدمـــ برفـــــی احساســـــم بیانــــدازد...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سه بازیگر جدید برای بازی در نقش‌های اصلی به سریال Willow شبکه دیزنی پیوستند
Shocked سریال کیمیا سوتی میدهد(:(سری 2)
Information معرفی شبکه سپهر
  شبکه‌ی HBO پخش دو قسمت ویژه از سریال Euphoria را تأیید کرد
  جیمی فاکس در فیلم مهیج Day Shift شبکه نتفلیکس نقش‌آفرینی می‌کند
  سریال L.A.’s Finest شبکه اسپکتروم پس از دو فصل لغو شد
  اطلاعات جدید از برنامه همرفیق شهاب حسینی؛ نوید محمدزاده یکی از مهمان‌ها
  تمرکز اصلی شرکت دیزنی به جای سینما روی شبکه آنلاین خواهد بود
  مرور زندگی اسرای ایرانی دوران جنگ با بازپخش «نبردی دیگر» از شبکه افق سیما
  کلویی گریس مورتس ستاره سریال The Peripheral شبکه آمازون خواهد بود

پرش به انجمن: