امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ناگفته های زندگی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز ماه ها قبل از آنکه پیشرفت بزرگ زندگی اش را در سال ۱۹۹۱ بکند، "بی خانمان" بود.

به گزارش برترین ها، این سوپراستار ۴۳ ساله در سال ۱۹۹۱، در یک شوی کمدی "In Living Color” نقش یک رقصنده را بازی کرد. ولی قبل از اولین نقش بزرگش در هالیوود، لوپز می گوید که در موقعیت دشواری زندگی می کرد.

لوپز و مادرش اغلب در مورد تصمیماتی که او در زندگی می گرفت مشاجره می کردند، ولی این ستاره فقط دوست داشت به رویاهایش تحقق ببخشد.

او توضیح می دهد: «من و مامانم همیشه دعوا داشتیم. من دوست نداشتم برم کالج. دوست داشتم تمام وقت رقص رو دنبال کنم. به همین خاطر مدتی قهر بودیم. من روی کاناپه استودیوی رقص می خوابیدم. من بی خانمان بودم ولی بهش گفتم: "من باید این کارو بکنم". چند ماه بعد یه کار تو اروپا پیدا کردم. وقتی برگشتم تو برنامه "In Living Color” بازی کردم. بعد به لوس آنجلس رفتم. همه این اتفاقا تو یه سال افتاد.»

ناگفته های زندگی جنیفر لوپز 1

لوپز حالا دو فرزند از همسر سابقش مارک آنتونی دارد.

این ستاره محبوب معتقد است که باید اخلاق کاری قوی را به فرزندان دوقلوی ۵ ساله اش با الگو بودن برای آنها یاد بدهد و می گوید: «من خیلی درباره یاد دادن سخت کوشی به بچه هام فکر می کنم. من یه چیزی رو درباره بچه ها فهمیدم و اون اینکه اونا کاری رو که بهشون میگی انجام نمیدن، بلکه کاری رو که تو انجام میدی انجام میدن.»

«منم والدینمو می دیدم. بابام شبا کار می کرد و می دونستم که چقدر برامون زحمت می کشه. مامانم برای پلاستیک سازی تاپرویر کار می کرد و تو مدرسه هم کار می کرد. من همیشه حس می کردم که نباید ناامیدشون کنم. و از همون اول نظم و دیسیپلین داشتم. همیشه در حال یاد گرفتن یه چیزی بودم.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجونی ، ♥Nahal♥ ، ~JaSmIn~ ، яᎧмιиα
آگهی
اینکه منم خخخخخخخخخخخخخخخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music بیوگرافی حمیدرضا قربانی خواننده پاپ / جزئیات زندگی
  "کتاب زندگی نامه امیر تتلو منتشر شد"
Music ناگفته های تی ام بکس
Smile زندگی نامه ی آرش
  زندگی نامه مایکل جکسون،سلطان پاپ
  اعترافات یاس درباره زندگی خصوصی اش
  50 نکته خصوصی در زندگی آوریل لاوین (خیلی جالب)
  معرفی کوتاه جنیفر لارنس
  بیوگرافی جنیفر لوپز
Star جنیفر لوپز زندگی نامه اش را مُنتشر میکُند!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان