نظرسنجی: از موضوع استفاده کردید ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
0%
0 0%
خیر
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمای استفاده از گزینه های انجمن ! (تصویری)

(24-07-2012، 20:38)عشق اول نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تو آوردن نقل قول یکم مشکل دارم میتونی بیشتر توضیح بدی.ممنون

با اجازه آقا سلطانBig Grin
اون جایی که میخای متنتو بنویسی بغل علامت # (سمت چپ) شکل یه کاغذیه اونو بزن بعد متنتو کپی کن بعد از نوشته [quote] پیست کن بعد دوباره همون شکلو بزن میشه نقل قول
یاد گرفتی؟
راهنمای استفاده از گزینه های انجمن ! (تصویری) 2
آگهی
اگه بخوایم امار بگیریم که در هر موضوع هر نفر چقدر ارسال داره باید چیکار کنیم؟؟؟؟
راهنمای استفاده از گزینه های انجمن ! (تصویری) 2
 سپاس شده توسط mohamad66
دوست من سلام!
میخواستم بدونم علت اینکه ارسالهای من که شعرهای خودم بوده چرا باز نمیشن این در حالیه که تو قسمت کاربری من شعرهام هم جز ارسالهام نیومده همچنین من نه در مورد ارسالهام اخطار گرفتم نه مقررات انجمن را نقض کردم نه از شعر شخص دیگه ای کپی برداری کردم راستش خیلی از این موضوع دلخورم لطفا علت این مساله را توضیح بدید اگه ممکنه!
من قبلا هم تو قسمت انتقادات این سوال را پرسیده بودم که (پورمن )جواب داده بودن باید از مدیر این بخش (فکر کنم منظورشون بخش ادبیات بوده )سوال کنم .مرسی ! منتظر جواب شما هستم.
پاسخ شما در بخش انتقادات داده شده .
Lightbulb 
سلام،من امروز خواستم مطلبي بزارم درباره بخش كنترل پنل.البته با اجازه از مديران اين انجمنBlush
اول ازهمه بايد عضو باشيد،بعد از عضويت فرم ورود را تكميل نماييد.بعد از ان وارد بخش پروفايل خود مي شويد.بالا نوشته كه برای قرار دادن آهنگ ابتدا اينجا کليک کرده و آهنگ خود را آپلود کنید آدرس آهنگ آپلود شده را کپی نموده و سپس به تنظیمات پروفایل خود بروید و آهنگ را قرار دهيد.اگر اهنگ موردعلاقتان را داريد گزينه(اينجا)را انتخاب كنيد و اپلود كنيد.حالا ميريم سراغ اطلاعات انجمن.درقسمت تاريخ عضويت،تاريخي كه شما در ان موقع عضو شديد را ميزند.درمحل اخرين بازديد،تاريخ اخرين بازديدتان را ميزند.دركل ارسال در زيرقسمتي كه با مشكي نوشته شده است 2گزينه دارد به نام ها(يافتن تمامي موضوع ها)و(يافتن تمامي ارسال ها)كه از موضوعش معلومه چي هست.در پايين هم مدت زمان آنلاین بودن شما را نشان ميدهد.درپايين ان ميزان اخطار شما را نشان ميدهد كه اگه خطايي كرده باشيد ديگراز 0%درمياد.حالا ميريم سراغ تماس:درانجا نوشته كه ادرس وبلاگ يا وبسايتتون كه بعدا توضيح ميدهيم كه چگونه انرا تكميل كنيد كلا اين بخش بعدا توضيح داده مي شود.خب حالا ميريم سراغ قسمت اطلاعات اضافي درباره...اون قسمت هم بعدا توضيح ميدم كه چگونه پرش كنين،همينطور بخش پايين اون رو(بخش امضا)بريد يك مقدار بالاتر در پايين ارم فلش خور دكمه ي كنترل پنل كاربر رابزنيد كه با ابي پر رنگ نوشته شده است.درپايين قسمت خلاصه اطلاعات حساب کاربری شما مي تونيد قسمت (دفترچه یادداشت شخصی)رو ببينيد.ميتونين تو اون قسمت هرچي كه مي خوايين و شخصيه رو بنويسيد بستگي به خودتون داره اگه هم خواستين ننويسيد.اگه نوشتيد دكمه ي به روز رساني دفترچه يادداشت رو كليك كنيد.حالا ميريم سراغ قسمت منوي كاربري كه در سمت راستتون قرار داره.ميريم سراغ پيام رسان اگر دكمه ي ارسال پيام رو بزنيد مي تونين يك پيام خصوصي ارسال كنيد.ميتونيد قسمت انتخاب از دوستان رو كه در سمت پايين دريافت كننده ها است رو كليك كنيد گرچه پر كردن قسمت دوستان و انتخاب دوست بعدا توضيح داده مي شود.خلاصه ميتونين نمادتون رو انتخاب كنين و پيام بنويسيد.ميريم سراغ صندوق دريافت.تو اين قسمت پيام هاي خصوصي اي كه به شما ارسال شده را مي توانيد مشاهده كنيد يعني فرد ديگه اي به شما ارسال كرده باشه.در قسمت ارسال شده ميريم.دراين قسمت پيام هايي كه شما ارسال كرديد به فردي ديگر نشون داده خواهد شد.دربخش (نمونه ها)ميتونين در اين بخش پيام هايي كه در قسمت هاي(صندوق دريافت) و(ارسال شده)به اينجا منتقل كنين اگه خواستيد بدونين چجوري بعدا از من در قسمت نظرات بپرسين.در قسمت سطل زباله مي تونين پيام هايي كه در3بخش بالا بود را به اينجا منتقل كنيد.حالا ميريم سراغ قسمت پيگيري.در اين قسمت مي تونين پيام هاتون رو پيگيري كنين.
در قسمت (ويرايش پوشه ها)مي تونين نام قسمت هاي بالا رو تغيير بديد و يا پوشه جديدي بسازيد.حالا در قسمت ويرايش پروفايل،در اين قسمت مي تونين تاريخ تولد و ادرس سايتو و اطلاعات اضافيتون رو پر كنيد.درقسمت تغيير گذرواژه ميتونين كه رمزتون رو ويرايش كنين.در قسمت تغيير ايميل مي تونين ايميلتون رو تغيير بدين.درقسمت تغيير اواتار مي تونين عكسي انتخاب كنين و بزاريد تا همه ببينن زماني كه مردم مراجعه مي كنن به پروفايلتون يا شما نظر ارسال مي كنين اين عكس در قسمت راست شما نمايان مي شود.در قسمت تغيير امضاءميتونين مطلبي كوچك و يا اموزنده البته خيلي كم بنويسيد و يا قسمتي كه مطلب مي نويسين يا نظر ميدين اين مطلبتون نمايان مي شود.درقسمت ويرايش تنظيمات ميتونين تنظيماتتون رو ويرايش كنين.در قسمت گروه هاي عضو ميتونين در گروه هايي كه در ان ها عضو شده ايد را ببينيد.درقسمت ليست دوستان/سياه،ميتونين دوستي براي خود انتخاب كنيد يا دوستي را يا شخصي را در ليست سياه قرار دهيد.
درقسمت مدیریت فایل‌های پیوست ،ميتونين فايلي رو كه پيوست كرديد رو ببينيد.
درقسمت پيش نويس هاي دخيره شده:
جهت ذخیره یک ارسال یا موضوع به عنوان پیش نویس:

به صفحه ارسال پاسخ و یا ارسال موضوع مراجعه نمایید .
سپس متنی را که می‌خواهید به عنوان نمونه ذخیره کنید را در جعبه متن وارد نمایید.
سپس بر روی کلید "ذخیره به عنوان پیش نویس" کلیک کنید.

درقسمت موضوع هاي مشترك شده ميتونين موضوع هايي كه در ان مشترك شديد را ببينيد.
وهمينطور در قسمت پايين ان انجمن هايي كه دران مشترك شديد.
درقسمت مشاهده پروفايل ميتونين پروفايل خود را مشاهده كنيد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باتشكر،عضو انجمن
باتشكر از مديران اين قسمت و انجمن
بااجازه.
لطفا دكمه سپاس را بزنيد ويا نظر بدهيد.ممنون ميشم.
اگه طولاني بود ميتونيد نظر بديد و بخشي رو كه مي خوايين دربارش بدونين رو از من بپرسيد و من براي شما اون بخشو مي نويسم در قسمت نظرات براي شما.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دیدن قوانین انجمن اینجا کلیک کنید.

برای گفتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات خود روی هر کلمه کلیک کنید

لطفا اسپم ندهید.
باتشکر(kamy)
 سپاس شده توسط امیررضا* ، mohamad66 ، bahare_021 ، raha8919 ، Apathetic ، amirff
درسته
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط kame
آگهی
ممنون
 سپاس شده توسط Apathetic ، kame
یک سوال:Huhبرای نوشتن مطلب جدید باید چیکار کرد؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
 سپاس شده توسط kame ، fair of love
تو قسمتی که میخواهید موضوع بذارید از اون جا (موضوع جدید ) را انتخاب کنید

اگه نفهمیدی پ.خ بده کامل بهت بگم
I'm happy because she's happy and in favor of his Halh
 سپاس شده توسط kame ، elmira12
ممنون از همتون که اینقدر تاپیک خودمو نظر دادید و همچنین سپاس هیچ وقت فراموشتون نمی کنم عزیزانمHeart

(02-11-2012، 16:13)elmira12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک سوال:Huhبرای نوشتن مطلب جدید باید چیکار کرد؟؟؟؟؟HuhHuhHuh

فهمیدی عزیزم؟اگه نفهمیدی به من بگو خودم براتون توضیح میدم.Heart

حالا توضیحی در مورد همه ی سوالات که البته به لطف خودتون همه جواب داده شدند اما منم یک توضیحی میدم باز در موردشون:اول کاری که نیکولاجون(☭Nicola☭ )گفتن رو انجام میدم.درخواست:اگر کسی می تونه درمورد امکانات ارسال پاسخ ونحوه استفاده از آنها مثل استفاده از نقل وقول و... برای دوستان تازه وارد یا نا آشنا توضیح دهید بعضی از دوستان نا آشنا هستن(مثلا یک نفر در قسمت تاریخ به جای نقل قول از رنگ قرمز استفاده کردهBig GrinSleepy)
جواب:خب درمورد قسمت پاسخ یا نظر دهی،در پایین هر تاپیکی یک قسمت نظر دهی دارد در بعضی جاها که تاپیک قفل شده این قسمت وجود ندارد خب یک قسمت هستش که نوشته(پاسخ سریع)خب حالا دوگزینه در پایین دیده می شود در قسمت بالای شکلک ها که نوشته امضا،غیر فعال کردن شکلک ها.اگر خواستید امضایتان در پست نمایش داده شود این دکمه را بزنید و اگر خواستید در پیامتان شکلک هایتان نمایش داده نشوند دکمه غیر فعال کردن شکلک ها را بزنید.در پایین هم قسمت شکلک ها است که چند شکلک دیده میشود که با کلیک روی هر کدام انها شکلک در روی قسمت سفید نظر دهی ایجاد میشود.اگر شکلک های بیشتری خواستید روی قسمت:[شکلک‌های بیشتر]کلیک کنید که پایین شکلک ها نوشته شده است.خب حالا قسمت بالای نظر دهی را توضیح میدهم یک شکلک است که نوشتهAوبعد هم پایینش رنگ داره و بغلش هم یک فلش به سمت پایین،ان را کلیک کنید رنگ نوشتن متنتان عوض می شود یعنی رنگ قلمتان.در بغل ان هم به صورت مشخصی نوشته اندازه متن و بعدش هم بغل ان فونت این ها که مشخص اند.در قسمت پایین یک علامت ویدیو وجود دارد در ان میتوان ویدیویی را قرار داد.بغل ان نماد شکلکی وجود دارد که شکلک یک کاغذ را نشان می دهد اگر کلیک کنید میتوانید کدPHPرو وارد کنید در قسمت یغل ان قسمت ستاره هستش اگر کلیک کنید می توانید یک کد بیافزانید.در قسمت بغل ان که قسمت نظر دادن نشان داده می شود شما میتوانید یک نقل قول اضافه کنید.در قسمت چپ اون میتونید ادرس ایمیل اضافه کنید.در قسمت بغل اون میتوانید لینک اضافه کنید و در قسمت بغل اون هم یک تصویر.درقسمت چپ ان میتونید لیست نقطه دار اضافه کنیدودر قسمت بغل ان برای هر خط شماره ای بگذایدو در قسمت بغل ان نماد متن توجیه شده است و در قسمت بغل ان تراز به سمت راست ودر قسمت بغل ان تراز به وسط یا مرکز و در قسمت بغل ان تراز به سمت چپ در قسمت بغل ان افزودن نوشته خط دار است و در قسمت بغل ان میتونید مورب بنویسید و در قسمت بغل ان ضخیم.خلاصه بعدش هم پایین این ها نظرتان را می نویسید و اگر خواستید ارسال کنید دکمه ارسال پاسه را میزنید و اگر خواستید پیش نمایش را ببینید دکمه پیش نمایش ارسال را.به قول دوستمان بهاره برای اضافه کردن نقل قول باید:اون جایی که میخای متنتو بنویسی بغل علامت # (سمت چپ) شکل یه کاغذیه اونو بزن بعد متنتو کپی کن بعد از نوشته [quote] پیست کن بعد دوباره همون شکلو بزن میشه نقل قول.در کناره های هر نظری دکمه ای وجود دارد مثل ایمیل که میتوان با استفاده از ان ایمیل زد به دیگران اون پیامو و دکمه(پ.خ)میتوان پست خصوصی ارسال کرد و بعد در قسمت سوابق فعالیت های کرده شده اون کاربر و در قسمت پاسخ میتونید پاسخی برای نظر اون کاربر ارسال کنید،در قسمت سپاس میتونید هم سپاس کنید و هم سپاستان را پس بگیرید.در بغل ان میتوانید نقل قول کنید و در قسمت گزارش ان را مدیر گزارش دهید.برای نوشتن مطلب جدید در هر انجمن بالایش یک نوشته دارد که نوشته ارسال پست جدید با استفاده از ان دکمه می توانید پست ارسال کنید.
پایان
باتشکر،kameعزیز
برای دیدن قوانین انجمن اینجا کلیک کنید.

برای گفتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات خود روی هر کلمه کلیک کنید

لطفا اسپم ندهید.
باتشکر(kamy)

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان