نظرسنجی: چه رنگی رادوست دارید؟
ابی
قرمز
سبز
زرد
نارنجی
صورتی
قهوه ای
بنفش
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انسان شناسی براساس رنگها

1. همه مردم تمايز بين رنگهاي گرم (قرمز، زرد، نارنجي) و رنگهاي سرد (آبي، سبز، بنفش) را مي شناسند. رنگهاي گرم تحريك كننده و سبب فعاليت و جنب و جوش و مولد حركت و شادي هستند. در حالي كه رنگهاي سرد، برعكس موجب حالتهاي انفعالي، سكون، بي حركتي و تلقين كننده غم و اندوه هستند.

افرادي كه نسبت به رنگهاي گرم واكنش نشان مي دهند، بسيار انعطاف پذير در اجتماع و زود جوش هستند و با جديت هدف خود را دنبال مي كنند و افرادي كه رنگهاي سرد را مي طلبند نسبت به دنياي خارج بي اهميت و تغييرات را بسيار سخت مي پذيرند و داراي روحي سرد هستند.

رنگ زرد: افرادي كه اين رنگ را بيشتر دوست دارند يا باهوش و يا بي استعداد و عقب مانده هستند.
    براي لاغر شدن ، از بشقاب و روميزي آبي رنگ استفاده كنيد. رنگ آبي اشتها را كم مي‌كند

اگر مضطرب هستيد و فشار عصبي طاقت شما را بريده است، از رنگ سبز استفاده كنيد. رنگ سبز آرامبخش است و فشار خون را كاهش مي‌دهد

اگر بي‌حال و حوصله هستيد، رنگ نارنجي را انتخاب كنيد، هنگام استحمام صبحگاهي از حوله و ابزار نارنجي استفاده كنيد، رنگ نارنجي بي‌حالي شما را از بين مي‌برد

اگر از كم خوني رنج مي‌بريد، ميوه‌هاي قرمز رنگ مانند گيلاس ، توت فرنگي و گوشت قرمز مصرف كنيد

افراد افسرده لباس زرد رنگ بپوشند. غذاهاي زرد بخورند و رنگ زرد را اطراف خود بجويند. رنگ زرد سطح انرژي را بالا برده و مانع افسردگي مي‌شود

اگر كم خواب هستيد وسايل اتاق خواب را به رنگ بنفش درآوريد يا از چراغ خواب به رنگ بنفش استفاده كنيد. رنگ بنفش آرامش دهنده و خواب‌آور است

اگر مشكلي پيش روي شماست، از رنگ نيلي استفاده كنيد، رنگ نيلي كمك مي‌كند تا بهتر بينديشيد

رنگ آبي: افرادي كه اين رنگ را بيشتر دوست دارند محافظه كار هستند اين افراد معمولا انسانهاي موفقي بوده و ارتباط درستي برقرار كرده و افرادي دوست داشتني و سرشار از عشق و محبت و صبر هستند.

رنگ سبز: افرادي كه اين رنگ را بيشتر دوست دارند رفتاري ساده دارند و شهروندان خوبي هستند.

رنگ قرمز: رنگي گرم و زنده و پرنيرو است. افرادي كه اين رنگ را بيشتر دوست دارند خوشحال هستند و زندگي را شيرين مي دانند.

رنگ صورتي: افرادي كه معمولا مشكلي را پشت سر گذاشته اند و به دنبال آرامش هستند اين رنگ را دوست دارند.

رنگ نارنجي: رنگ اجتماعي و شاد است. افرادي كه اين رنگ را دوست دارند زود جوش هستند و تنهايي را دوست ندارند.

رنگ سفيد: رنگي ضعيف، بي احساس و بي تحرك است و نشانه مشكل رواني.

رنگ قهوه اي: افرادي كه اعتماد و زيرك هستن اين رنگ را دوست دارند، محكم، قابل اعتماد.

ممنون میشم سپاس ونظر بدینSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط $hanane$ ، سپهر82 ، Sanaz.m ، キム尺刀ム乙 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ._NeGiX_. ، االنا ، AعطریناA ، ♥Nastaran♥
آگهی
آآآآآآآآآبی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انسان شناسی براساس رنگها 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشقم فقط تایتانیکه
پاسخ
صصصصصصصصصصصصصووووووووووووووووووووووللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللتتت​تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتیییییییییییییییییییییییییییییییییBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeart
انسان شناسی براساس رنگها 1انسان شناسی براساس رنگها 1" />                   
پاسخ
صورتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت​تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتیHeart

اوی پسر گنده تر از دهنت حرف نزن دهنت جر می خوره
شایدباوجودم به بعضیاارامش ندم ولی وقتی باعث عذابشان ی دنیا ارزش داره

به من میگن هیتلر دیدی پس مواظب خووودت باش

دختر باس جیغ جیغ ولجباز و کله شغ و دیونه باش

بیشترین جذابیت یه دختر به بی اعصابیه بودنشه

دو چـــیــز رو نـــمــیــشــه از پسرا گــرفـــت
.
مــــعـــرفــــتـــــ " خــــوشـــتیپی
پسـرا دســــتــتــتــتــتــت هووووووراااا
.
مــیــدونــیــن چــرا؟؟
چــون اصـــلـــا نـــدارن کـــه بــخـــوای بــگــیــری ازشـــون
دختراااااااااااااااااااااااااا جـــیــــغ مـــــوج مــکــزیــکــی هـــلــکــوپــتــری .
پاسخ
 سپاس شده توسط "K!nd~G!Яl" ، "تنها"
خیلی متشکرمHeart
شاد بودن تنها انتقامي است که ميتوان از دنيا گرفت ، پس هميشه شاد باش
پاسخ
خوب من مشکی دوس دارم ولی بینش نبود
بعد مشکی سبز
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
آگهی
من قرمزو دوس میدارم
پاسخ
من یه صورتی رای دادم

رنگ صورتي: افرادي كه معمولا مشكلي را پشت سر گذاشته اند و به دنبال آرامش هستند اين رنگ را دوست دارند.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انسان شناسی براساس رنگها 1 [/img]
پاسخ
من عاشق رنگ آبی هستم
پاسخ
ابی....
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Fish تست شخصیت شناسی MBTI
  روان شناسی از طریق اواتارنفر قبلی
  تست شخصیت شناسی
  تست ادم شناسی. نسخه1
  فال و شخصیت شناسی کارتونی متولدین هر ماه ( خیلی جالبه )
  شخصیت شناسی اناگرام
Rainbow بهترین و زیبا ترین انسان جهان سال 2015 در نظر فلشخوریا کیه؟؟
  شخصیت شناسی تصویری/در عکسها چه میبینید؟
Wink شخصیت شناسی از روی فرم لب
  یه تست خود شناسی جالب.....خیلی خیلی درسته...تکراری نیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان