امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان عاشقانه و طنز چیترا (به قلم خودم) حتما بخونید

cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
آخییییییییییییییییییی طفلکی چیتراگناه داشت 
بازم بنویس اجی ولی لطف کن اخرش یکم شادباشه ولی خوب این خوبه که میتونه واقعی باشه راستی اجی توکه گفتی که 25قسمته چیشد پ؟؟؟؟؟
*****shin min ah*****
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رمان عاشقانه و طنز چیترا (به قلم خودم) حتما بخونید 7
پاسخ
 سپاس شده توسط beauty ، Ava-girl
آگهی
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingوووووواااااااااااااییییییییییییcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
باورم نمیشه................آوا جان من فقط رمان های تو رو میخونم چون واقعا قشنگن.Heartبازم بنویس برامونHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Ava-girl ، zahra!
ممنون از لطفتون بچه ها .دوباره براتون رمان میذارم
ویرایش شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط beauty ، zahra!
آره گلم بازم بذارHeart
*****shin min ah*****
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ava-girl
(17-09-2013، 11:34)elnaz-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جونه تو من میدونستم بابکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin
منم همینطور راستی رمانت خیلی توپه امیدوارم یه نویسنده توپ واسه خودت بشیSmileWinkHeart

cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دیگه طاقت ندارم خدایا هیچکس رو به این سرنوشت دچار نکنcryingcryingcryingcryingcryingcrying
عشق فقط جااااااااااااااااانگ گیوووووووووووووووون سووووووووووووووووووووووکHeartgrou
به وبلاگم بیایید خوشحال میشم 
اینم سایتش:
fs26.blogfa.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Ava-girl
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط Ava-girl
آگهی
ممنون از لطف همتون بچه ها ببخشید تاخیر داشتم منزل نبودم
ویرایش شد.
پاسخ
cryingخیلی قشنگ بود مرسی اگه رمان گذاشتی بهم خبر بده بازم ممنون
دیشب از دلتنگی ات بغضی سکوتم را شکست گریه ای کردم که روزگارم برخلاف ارزوهایم گذشت من نگاهت را کشیدم روی تاریخ غزل تا بماند یاد تو روزی که بر قلبم نشستHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Ava-girl
سلام بچه ها لطفا به این تایپیک سر بزنید حنما

رمان جدید من.......(چیترا تموم شد و رمان جدید شروع.......)Heart

اینم ادرسش

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=59974
ویرایش شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط beauty
هیچ جاشو نخوندم ولی مرسی خخخخخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط Ava-girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان