امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیشب چه خوابی دیدی؟؟؟

خواب دیدم برا چهلوهشتم رفتیم سمنان چرا شو نمیدونم وولا خب خلاصه سر راهمون ی جاده خاکی بود سمت چپش ی خونه بزرگی بود مانند مسجد یا اصن خود مسجد بودهیچی دیه توقف کردیم من بودمو داشمو مامانمو بابامو این دختر عمه خلو چلم راستش نمیدونم چرا با ما اومده بود تاااااااااااا سمنان.داشت شب میشد و ی کوچولوشلوغ بود مامانم ک رفت وسط جمع خودشو جا کرد ماهم جا نشدیم دم در نشسته بودیم.ی کم ک گذشت صدای موتور اومد چون من کنار در بودم و ی عالمه هم فضول بودم سرک کشیدم ببینم کیه که دیدم بـــــــــــــــــــــــه!سرداره!(سردار ازمون)از موتورش پیاده شد و رفت سمت مردا منم با شوق و ذوق زدم ب پهلو دختر عمم گفتم سردار بود دیدیش؟؟؟؟؟دختر عمم گفت نه باو توهم زدی.منم هر1دیقه ی بار ب بیرون نگا میکردم ببینم میاد یه نه.نمیدونم چن دیقه گذشته بود ک سردار سینی ب دس وارد شد و ی نفرو صدازد ب دختر عمم گفتم نگا خودشه الانم اومد صداشم ک معلومه خود سرداره.خانومه سینیو از سردار گرفت میخاست بره گفتم اقا سردار؟؟؟؟؟گف بله؟منم ذوق زده شدم و گفتم عه جدی جدی خودتونین؟سردار هم گف پس میخواسته کی باشم؟؟؟ازاون ورمدختر عمم گفت سردار سردار بیا اینجا رو امضا کن سردار گف نقشه جرمی چیزی نباشه ی وخ؟ما هم گفتیم ن بابا نی.دیگه ازون ب بعد ب هر کی میرسیدم ذوق زده میگفتم سردار باهام حرف زد!صب ک از خواب بیدار شدم میخواستم برم تو مدرسه ب بچه ها بگم ک یادم اومد همش ی خواب بود crying crying crying 2mo52mo5
- [هیچ زَخمی کآمِل خوب نَشُد]-

-[یآ جآش مُِوند ]-

یآ یآدِش ...~!!
پاسخ
آگهی
خواب دیدم قراره یه عمل زیبایی روم انجام بدن .. هرچی به دکتره میگفتم نمیخوام عمل کنم !
میگفت نههه .. باید عمل کنی :|||
پاسخ
marg Sleepy
                                                                                                                             دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب چه خوابی دیدی؟؟؟ 4
پاسخ
ی خوآب خرکی خوآب دیدم مآر میخواد منو نیش بزنه اونم فقط مَنو|:
دیشب چه خوابی دیدی؟؟؟ 4
پاسخ
صفحه سیاه بود چیزی ندیدم.
پاسخ
دیشب اصن نخوابییدم Wink Big Grin

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/8dipzck79pylkffrya79.jpg
پاسخ
آگهی
نمیدونم دیدم یا نه
دیشب چه خوابی دیدی؟؟؟ 4
پاسخ
امتحان
پاسخ
یادم نیست:/
من انسانم و هيچ انساني را در خود بيگانه نمي دانم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆
  دوست داری امشب چه خوابی ببینی ؟؟
  شبا که می خوابی گوشیتو کجا میزاری؟؟؟؟؟؟
  نظر شما درباره حمله دیشب سپاه به پایگاه آمریکا
  سریالی رو که نفر قبلی میگه دیدی یا نه؟؟؟
  اگه نصف شب بلند شدی دیدی نفر قبلیت پیشت خوابیده چیکار میکنی
  اگ نصهی شب ببینی نفر قبلین کنارت خوابی...نسخهی(دوم)
  نفر قبلی تو .برنامه ماه عسل دیدی.... به نظرت چه سوژه ای بوده ؟؟؟
  آخرین فیلم و سریالی که دیدی ؟ + نظرت
Tongue ***اسـم بهترین فیــــلم وسریالــی که دیدی چیه؟!**

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان