امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عكس بدون آرايش كيم هيون جونگ

بدون آرايشم قشنگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عكس بدون آرايش كيم هيون جونگ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع:انجمن هواداران کی پاپ

این حرفارومن توی صفحه4زدم اینجاهم میگم به خاطراینکه بچه ها خیلیا توجه نمیکنن:
.
.
.
.
اینودارم به همه اونایی میگم که یاازکره ایا خوششون نمیادیااینکه بادیدن عکس بدون آرایش هیون دیگه ازش خوششون نمیادومیگن که زشته:خواهش میکنم اگه خوشتون نمیادنه سپاس بدین و نه نظربذارین منم تایه حدی تحمل میکنم ازاین به بعددیگه رعایت نمیکنم و تامیتونم جوابتونومیدم تااونجایی که خودتون پشیمون بشین فهمیدین؟؟
قابل توجه کسایی هم که میگن من دارم خودم و به آب و آتیش میزنم باید بگم که اصلااینجوری نیست ولازم نمیدونم که بخوام به کسی جواب بدم وبه کسی ربطی نداره...من دلایلی دارم ووظیفه ای ندارم که بخوام دلایلم و برای کسی بازگوکنم واونایی که هیونو نمیشناسن دیگه این سوال و نکنن چون تاحالا3..4بارتوضیح دادم دیگه ازاین به بعدجواب هیچکدوم داده نمیشه

♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط S H A Y A N ، mahlajoon ، mobina bieber ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، Mahdie over flowers ، رومینا اتیش پاره ، šhεïdα ، setayesh-$$501 ، maria-masiha ، دختری تنها درباران ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، _-~king of dark~-_ ، پرنسس گاردنیا ، مبینافرزین ، EHSAN$$ ، پيشي ي ملوس ، گل سا2 ، لی مین هو3 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Nazanin501 ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، paria~~~~ ، ko*minam ، rozparmis ، taha1154 ، mahdi.ir ، sara-ice girl ، Asanat ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، *niloo* ، 0027 ، Alijah-1994 ، ×●SomeOne●× ، ~× like nOboDy ×~ ، # αпGεʟ ، sogol15 ، pink apple ، 111atena ، @**ji yeon**@ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، rezaak ، cheshm asali ، نفس. ، n1379sh ، shawkila ، Aesthetic ، secret.girl ، בחור משוגע ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، KHJ ، فرشته ي كوچولو ، shayruan ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، خوشتیپ انجمن ، zaz ، ‌ss 501 ، دخمل کره ای ، ✓SHINE AGAIN✓ ، خانم خلاق ، مریم14 ، black-niloo ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، negin2000 ، "تنها" ، sanash ، mahlaaaa ، BAILANDO ، ss sayeh 501 ، ★ASAL-GIRL★ ، Titiw ، tina.m ، زینب رهبر ، Brooklyn Baby ، dokhi99 ، ♥ فرشته 87♥ ، ღSηow Princessღ ، *tara* ، mona7913 ، melinda ، SANAZ.SL ، ḲℑℳℐÅ ، MAHSA~ ، لاراجون ، Sedigh Joon ، 28hossein ، Apathetic ، فرگلf ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sober ، مانیان ، ѕтяong ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦
آگهی
نظرم راجبش عوض شد Dodgy
ggreggreggreggreggre
ggreggreggreggre
ggreggreggre
ggreggre
ggre
اون که از من گذشت، واسه من درگذشت... پس روحش شاد و یادش فراموش!
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، اریانه ، Apathetic ، رومینا اتیش پاره
نه زشت شده و نه تغییرکرده فقط بدون آرایش کمی صورتش تیره ست همین
اینکه دیگه ازاین جورادا و اطفارا نمیخواد...من که هنوزم دوسش دارم
دیگه بهم ثابت شد که95%طرفدارای هیون فقط به خاطر قیافشه که میخوانش
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin501 ، 0027 ، نفس. ، *الی* ، مریم14 ، ss sayeh 501 ، EHSAN$$
(06-09-2013، 17:33)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو پس فکر کردی چیه من فقط از قیافش خوشم میومد که دیدم مثل پسرای دیگه قیافه هم نداره ولی بازم برا اینکه نترشه قابل تحمله:cool:
اون که از من گذشت، واسه من درگذشت... پس روحش شاد و یادش فراموش!
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، مریم14 ، 2G4E
(09-09-2013، 10:55)mahlajoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2013، 17:33)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو پس فکر کردی چیه من فقط از قیافش خوشم میومد که دیدم مثل پسرای دیگه قیافه هم نداره ولی بازم برا اینکه نترشه قابل تحمله:cool:
نه عزیزم نمیترشه چون هنوزم خوشگله وهنوزم کسایی هستن که همینجوری هم بخوانش...
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، مریم14 ، ss sayeh 501 ، *pariya
نه زشت نشدهIdea 
چون موهاش بههم ریختست بد به نظر میاد(من طرفدار کیو و جونگ مینم)Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط EHSAN$$ ، 2G4E ، *pariya
آگهی
من هنوزم دوسش دارم
حداقل مثل بقیه خواننده  ها نه عملیه نه خیلی زشته 
HeartBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط setayesh-$$501 ، 2G4E ، ‌ss 501 ، *pariya
(06-09-2013، 12:31)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیون همین جوریشم خوشگله اصلا هرجوری باشه من دوسش دارم شدید, هیووووووووون خوچملیHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

منبع:انجمن هواداران کی پاپ
پاسخ
 سپاس شده توسط setayesh-$$501 ، 2G4E ، *pariya
من دوسش دالمو عاشقشم

Heart    گاهی دلم تفریح نا سالم میخواد مثل فکر کردن به توHeart

دوستی را از زنبور عسل یاد نگرفتم که وقتی از گلی جدامیشه میره سراغ گل دیگه دوستی را از ماهی یاد گرفتم که وقتی از اب جدا میشه میمیره پس صادقانه بهت میگم دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط šhεïdα ، setayesh-$$501 ، 2G4E ، *pariya
واا بنده خدا چشه مگه Exclamation
به این خوبی
تازه فک کردین خواننده ها وبازیگرای خودمون کم گریم و آرایش و عمل میکنن؟؟؟ مرداشون هم ابرو برمیدارن اینا که خوانندن دیگه اشکالی نیSleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط šhεïdα ، setayesh-$$501 ، 2G4E

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
  عکس های قسمت اخر و بدون سانسور سریال ایمان (سرنوشت)
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون
  یه عالمه عکس خوشگل از کیم هیون جونگ لیدر گروه ss501 !!!
  عکس عشقم♥♥ جونگ ایل وو♥♥
  دختر مورد علاقه ی پارک جونگ مین...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان