امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاین یه بازی بسازیم

(10-09-2013، 16:15)***star girl*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2013، 16:04)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinو بعد از خواب پامی شویم و تمام!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اییییییییشششششششششششششششش بیمزهAngry
بابا خیار شورBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
آگهی
شما باید محفظه ی پشت سر خودرا خراب کنید تا هوا گرم شود و یخ های پرنسس یخ زده باز شود وبعد باران شدیدی می آید وتا یک رعد وبرق میزند شما می فهمید پرنسس یک هیولا است که تغیر شکل داده وشما باید بااو بجنگید.راستی بیاین باهم دوست شیم تایک گروه داشته باشیم.
Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
و پس از شکست دادنش وارد به مرحله دوم می شوید که از یک هواپیما سقوط می کنید و وارد جزیره ی ای ناشناخته می شوید که پس از مدتی متوجه می شوید که در زیر
ماسه های این جزیره اجساد مردگان وجود دارد که زنده می شوند و ....
بقیش هم شما بگین
بیاین یه بازی بسازیم 2
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
درس مث زامبی ها بودن.به دور ور م نگاه می کنم میبینم یه تبر زنگ زده اونجاست سریع برش می دارم.ولی بازم حریفشون نمیشم باید یه کاری کنم که......

(10-09-2013، 16:04)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinو بعد از خواب پامی شویم و تمام!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چند ساعت تو آب نمک بودیTongue
چه قدر لباس مشکی بهت میاداگه میدونستم زودترمیمردم.
اشتباه ازمن بود کسی راپاشویه میدادم که در تب دیگری میسوخت

رونوشت برداشته شده از کاربر (نگین...)
پاسخ
 سپاس شده توسط DOLIツ2013/DEC/15 ، Aiden Pearce
اونا خودشونو از بین ببرن ولی اخه چطوری...
بیاین یه بازی بسازیم 2
بیاین یه بازی بسازیم 2
پاسخ
با استفاده از معجون جادوگر سپید موBig Grin

یکی از انها به معجون شک میکند
بیاین یه بازی بسازیم 2

پاسخ
آگهی
[quote='!MOHAMMAD' pid='1027924' dateline='1378881387']
درس مث زامبی ها بودن.به دور ور م نگاه می کنم میبینم یه تبر زنگ زده اونجاست سریع برش می دارم.ولی بازم حریفشون نمیشم باید یه کاری کنم که......

که جون سالم بدر ببرم.سعی میکنم با تبر یه راه باز کنم.فرار یکنم و میدوم(با اینکه سرعتشان کم است)
شب شده و من نمیتوانم در جنگل بدون محافظ بخوابم
رفیق فابریک roxi

هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش

چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني

چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي ناپلئون

پاسخ
(11-09-2013، 9:36)!MOHAMMAD نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند ساعت تو آب نمک بودیTongue
دقیق نمی دونم
ولی فک کنم 
یکم کمتر از تو!!!!

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
یکی از اونا میپره و با زو مو گاز میگیره خیلی سعی میکنم اونو از خودم جدا کنم که یک دفعه ..........
Every thing that kills me ... Makes me feel alive ... Heart
پاسخ
(12-09-2013، 10:31)kate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از اونا میپره و با زو مو گاز میگیره خیلی سعی میکنم اونو از خودم جدا کنم که یک دفعه ..........
متوجه می شم که بقیه ی زامبی ها هم دارن به من حمله می کنن
بیاین یه بازی بسازیم 2
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین سوسک هارو از شهرمون بیرون کنیم.
  ✹ ✺ ✻ ✼ ❄دی ماهیا بیاین تو ❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  با عقل ها ، عکس حل کن ها ...حالا همه بیاین بحلین ،امیدوارم خوب باشه
  جوک خنده دار جدید(بیاین بخونید)
  بیاین تو و اسم خودتونو با دست خط شتری بنویسین!!!!!!!!!!!
  مشاعره(باهر شعری به ذهنتون میرسه)بیاین خوش میگذره
  ما.....{دهه هشتادیا بیاین }ویرایش شد
  گفتگوی تکان دهنده با دختر دوجنسه( همه بیاین)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان