نظرسنجی: ایا با تفتیک جنسیتی موافق هستید؟
بله موافق هستم
نخیر موافق نیستم
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرتون راجع به تفتیک جنسیتی چیست؟!

درود دوستان گرامی
نظرتون راجع به تفکیک جنسیتی پیش از اندازه در ایران چیه؟
به نظرتون فایده ای داره که دوجنس مخالف رو بیش تر از پیش از هم دور نگه داریم؟
مثلن مدرسه های جدا؟در اتوبوس جایگاه های متفاوت زنانه و مردانه وخیلی چیزهای دیگه
واگه نظرتون مثبته لطفن بادلیل بگین
و اگه هم مخالفین دلایلتون رو بیان کنید
دوستان گرامی این یه بحث دوستانست پس از کل کل کردن پرهیز کنید لطفن وفقط نظرتون رو بیان کنید با سپاس از شما !

نظرتون راجع به تفتیک جنسیتی  چیست؟! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط PROOSHAT ، сÜтε Đévìł ツ ، "SoLmAz RaD" ، FARID.SHOMPET ، radmehr rad ، ღSηow Princessღ ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، elnaz-s ، aCrimoniouSs ، ~JaSmIn~ ، ارتادخت ، M.barselona ، Ƒαкє ѕмιƖє ، T A R A ، سلنا15 ، MAHTA .S ، AMIR FORES ، Mason ، .. ReZa .. ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، امیر بهادر رفعتی ، "K!nd~G!Яl" ، یک گل ، sara1112 ، بهرخ ، *Armila* ، azary ، TurK WolF ، F A R ! N ، Shadow of Death ، !~IмДи~! ، Brooklyn Baby
آگهی
ب نظر من تا اندازه ای تفکیک جنسیتی خوبه ولی نه تا این حدی ک در ایران هست!!!!!
A single dream is more powerful than a thousand realities..!
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، M:?
گاهی باید به نبودنه این جور تفکیک ها فکر کنیم تا ارزشه بودنشون رو بفهمیم...
فک نمیکنم بودنه این جور مسائل برای کسی زجر آور باشه.. اینطوری نیس؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، Mrs f.a.t.e.m.e.h
خداوند دوجس روساخت كه باهم باشن خارواعاده بودن اون اينه دوجنس باهم باشن حالا رسميت نيست جداباشن
بايد جاي من باشي توزندگي بفهمي عاشقي چه حاليه
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، شا یا ن
خب تو بعضی مواقع واقعا لازمه تو بعضی مواقع هم اصلا احتیاجی نیست
من نمیتونم بگم موافقم یا مخالفم
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، "SoLmAz RaD" ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، kourosh A
من موافقم,بعضي از اقايون واقعأ شورشو در اوردن
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
 سپاس شده توسط "SoLmAz RaD" ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، M:?
آگهی
مثلا الآن دارن تا جایی ک میتونن دانشگاها رو هم تفکیک میکنن ک ب نظر من این اشتباه چون دختر یا پسر تو اون سن تقریبا همه چیو دیدن و این تفکیکا فایده نداره چون از دانشگاه ک میان بیرون محدودیتی ندارن.......
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
ببین دوستای من درجایی که ازادی نیست  همیشه زن و مرد از هم جدا می شوند
 تا مرد ها و زن ها چیزی که بینشان جریان داشته باشد، شهوت بیمار گونه ناشی از توهم شناخت از هم باشد،
 تا هیچ زنی و مردی زیبایی و زشتی واقعی را نتواند تشخیص بدهد و زن ها و مرد ها در انتخاب هم به اندازه شهوت برانگیز بودن توجه داشته باشند و بس ، نه چیز دیگری
 ..چرا؟؟
چون اگر در جامعه روابط زن و مرد آزاد باشد آن دیوار شهوت فرو می ریزد و زن ها و مرد ها زیبایی و زشتی واقعی را تشخیص می دهند 
 به نظرتون چند درصد از دختر و پسرای ایرانی میتونن یه دوست اجتماعی باشن؟!

پاسخ
 سپاس شده توسط сÜтε Đévìł ツ ، "SoLmAz RaD" ، FARID.SHOMPET ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، PROOSHAT ، ارتادخت ، Ƒαкє ѕмιƖє ، .. ReZa .. ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، F A R ! N
(18-09-2013، 0:17)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین دوستای من درجایی که ازادی نیست  همیشه زن و مرد از هم جدا می شوند
 تا مرد ها و زن ها چیزی که بینشان جریان داشته باشد، شهوت بیمار گونه ناشی از توهم شناخت از هم باشد،
 تا هیچ زنی و مردی زیبایی و زشتی واقعی را نتواند تشخیص بدهد و زن ها و مرد ها در انتخاب هم به اندازه شهوت برانگیز بودن توجه داشته باشند و بس ، نه چیز دیگری
 ..چرا؟؟
چون اگر در جامعه روابط زن و مرد آزاد باشد آن دیوار شهوت فرو می ریزد و زن ها و مرد ها زیبایی و زشتی واقعی را تشخیص می دهند 
 به نظرتون چند درصد از دختر و پسرای ایرانی میتونن یه دوست اجتماعی باشن؟!

تقریبا 1 یا 2 درصد!!!!!!
دلیلشم واضحه چون شناخت درستی از جنس مخالفشون ندارن.
توی کشورهای دیگه دختر ها و پسرها از ابتدا با هم بزرگ میشن و دوستی های ساده ای با هم دارن.اما در ایران متاسفانه این طور نیست،یا جنس مخالفشونو ی غول بی شاخ و دم تصور میکنن یا بهش ب جشم ی هوس نگاه میکنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، FARID.SHOMPET ، elnaz-s ، Ƒαкє ѕмιƖє ، sarananaz51
نخست بگم این موضوع سر درازی دارد و خیلی عمیق باید بهش نگاه کرد

چرت ترین طرحی که می تونه وجود داشته باشه  در اموزش و پرورش و جامعه ی یک کشور همین هست.

از همون نخست دختر و پسر باید در کنار هم باشن تا هم دیگه رو درک کنن. پسر بدونه دختر چیه و دخترم بدونه پسر چیه! پس از دبستان باید این جوری باشه که در کنار هم باشن. احساس نکنن با هم فرق دارن. احساس کنن هر دوشون از یه جنس هستن!
اخه نه خدایی چه فایده ای داره تفکیک جنسیتی!؟ هر کی از فواید این کار و طرح میگه کلا چرت میگه چون استدلال هاش منطقی و روان شناختی و جامعه شناسانه نیست!

با تفکیک جنسیتی به جایی نمیرسیم. همون جور که دیدیم تاکنون به جایی نرسیدیم.

با تفکیک جنسیتی دوستی های خیابانی بیشتر شد. عقده ها بیشتر شد. نابرابری ها بیشتر شد . حقوق بیشتر ضایع شد . به زندگی مدرن ظلم شد. به اسلام ظلم شد و اسیب رسید. به ایمان ادما اسیب رسید. به فضای دانشگاه اسیب رسید. به حس رقابت اسیب رسید و...

ادمایی که موافق طرح های تفکیک جنسیتی هستن کلا ادم های نادون و کج اندیشی هستن.

مگه تو آلمان با این شرایط خوب زندگی اجتماعی تفکیک جنسیتی داریم!؟ یا توی انگلیس!؟ یا توی کشور های اسکاندیناوی!؟

کدوم دردمون با تفکیک جنسیتی درمون شده آخه!؟ کدوم درد!؟ این همش بر درد ها افزوده.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، сÜтε Đévìł ツ ، dj amir 1992 ، elnaz-s ، PROOSHAT ، mustafa ceceli ، ارتادخت ، Ƒαкє ѕмιƖє ، T A R A ، AuTuMn ، ramin joojoo ، Mason ، .. ReZa .. ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، nita99 ، sarananaz51 ، F A R ! N ، Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان