امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان های واقعی از جن ها .هرکی جرعت داره بیاد تو

ا سلام بدوستان محترم منم میخوام یه خاطره براتون بگم سالها قبل تو یه خونه قدیمی ساکن بودیم که یه مطبخ قدیمی تو حیاط داشت که وسط اون یه تنور بود وسالها پیش برا پخت نان ازش استفاده میکردن یروز که تو خونه تنها بودم از رو کنجکاوی رفتم اونجا دیدم کنار تنور یه دختر کوچولو و بسیار زیبا تقریبا همسن خودم داره بازی میکنه و بمن گفت دوست داری با من بازی کنی گفتم اره و شروع کردیم بازی وقتی میخواستم برم گفت هرروز میتونی بیای اینجا وبامن بازی کنی ولی نباید بکسی بگی با من دوستی چون اگه بگی مامانم اجازه نمیده بیام پیشت واین اغاز دوستی من واون دختر بود که اسمش باردا یا بردا یا یه همچین چیزی بود دقیقا یادم نمونده تا اینکه ما با فامیل رفتیم بیرون شهر برا تفریح ومن افتادم تو رودخونه وتا خانواده ام فهمیدن منو اب برد وتو اخرین لحظات که داشتم غرق میشدم احساس کردم یک نفر بغلم کرد واز اب بیرون اورد و کنار رود خانه منو زمین گذاشت گ تو همین موقع خونواده ام رسیدن بالای سرم ولی جالب بود خانم سیاهپوشی که منو نجات داده بود رو فقط من میدیدم و اونا انگار نمیدیدن و فکر میکردن نجات من با نذر و دعای اونا واز طرف انبیاء بوده
روز بعد که داشتم با دوستم بازی میکردم یهو بهم گفت دیروز که افتادی تو اب ترسیدی گفتم اره ولی تو از کجا فهمیدی
گفت اخه مامان من تو رو از اب گرفت و دیروز چون میدونست می افتی تو اب همش مراقبت بود مدتی بعد هم مامان دوستم تو خیابون منو از جلو یه ماشین کنار کشید ودیگه ما از اون خونه اسباب کشی کردیم ومن حالا فهمیدم که همبازی یک بچه جن بودم ولی هنوزم گاهی دلتنگ دوست کوچولوم ومادر مهر بانش میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط zxccxz1
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: داستان های واقعی از جن ها .هرکی جرعت داره بیاد تو - mina1368 - 04-08-2016، 21:01

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عشق واقعی
Exclamation مجنون (داستان ترسناک واقعی) +18
  این یک داستان بی معنی است.
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
Eye-blink داستان ترسناک +18
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Rainbow یک داستان ترسناک +18
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان