امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افسانه ی تامکت

(04-04-2012، 13:11)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینطور کهمعلومه هواپیما قابل اطمیمنانی نیست و همین طور که میبینیم بیشتر انهدام هاش براثر سقوط بوده پس اشکالات فنی زیادی داره مخصوصا که ناوگان هوایی ایران پوسیده است
40سال پیش میومدی بهت میگفتم چی قابل اطمینانه
بهتره بدونی رپتورتسلیحات ارتقایافته ی تامکته
(04-04-2012، 13:16)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2012، 13:11)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینطور کهمعلومه هواپیما قابل اطمیمنانی نیست و همین طور که میبینیم بیشتر انهدام هاش براثر سقوط بوده پس اشکالات فنی زیادی داره مخصوصا که ناوگان هوایی ایران پوسیده است

شما لطفا اظهار نظر نكن!
آخه در مورد اين هواپيما چي ميدوني؟
اين هواپيما مال 40 سال پيشه! ماله قبل از انقلابه! اون موقع هيچ هواپيمايي به گردش هم نميرسيد!Dodgy
هنوزهم یک ابرهواپیماست
(04-04-2012، 13:21)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر سروش شما اطلاعات نظامیت به درد خودت میخوره بامنم بحث نظامی نکنم چون میدونم هیچ اطلاعی نداری
خودت داری میگی 40 سال پیش به گرد پاش نمیرسیدن الانم به نظرت نمیرسن؟ برادر زمان جلو میره نه عقب اون موقع نمیرسیدن نه الان الان دیگه به درد نمایش دادن تو موزه میخوره فقط چون دیگه استفاده نمیشه چون مشکل فنی داره مخصوصا که مال 40 سال پیشه و ایران از همون موقع اینارو داره پس لطفا شما اظهار نظر نکن نه من برو یه کم مطالعه کن بعد حرف بزن Dodgy
نه که شماسرمنشا اطلاعات نظامی سایت هستیBig Grin
خط تولیدش چهارسال پیش بسته شده نه چهل سال پیش پس هنوزم قابل استفاده هست
(04-04-2012، 17:55)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقايه باهوش من دارم ميگم اون زمان يه افسانه بوده!
قراره از رده خارج بشه!!! بدون!!!
با جنابعالي هم كه هيچ اطلاعاتي نداري در هيچ ضمينه اي نداري (جز وشو) بحث نميكنم! چون مثال آب در هاون كوبيدنه!
حاظرم قسم بخورم حتي يك بار هم هيچ نوع اسلحه اي رو باز و بسته نكردي!(از نوع گرم) چه رسد به هواپيما و ...
تو هر وقت تونستي يه اسلحه رو باز و بسته كني بعدا بيا در مورد مسائل نظامي حرف بزن! ( با بقيه شما هم هستم)
خوش باشيد جيگرا! ماچ
انشاالله سربازی میریدبه اونم می رسیم
(04-04-2012، 18:59)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقایی که بازو بسته کردی من تو زمینه های مختلفی اطلاعات دارم فقط ووشو نیست برادر من ووشو رو 3 سال کار میکنم نه 16 سال بعدشم اینم میدونم که قراره خارج بشه بعدم اطلاعات نظامی ربطی به بازو بسته کردن نداره از خودت فلفسه نباف
خودت فهمیدی چی گفتی؟ابراسپم دادیBig Grin
داداش فارسی نوشتم به خداافسانه ی تامکت
(04-04-2012، 19:27)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افسانه ی تامکت 2

(04-04-2012، 19:58).ali. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی ادم نگاش می کنه یه حس خاصی به ادم انتقال میشه
اما به پای هواپیما های فرانسوی نمیرسه
اون موقع شرکت داسوتازه داشت هواپیماهاشوتولیدمی کردومیراژهاش به پای این جنگنده نمی رسید
تنهارغیب جدی ودردسرسازش میراژاف1وفلانکربودن
(04-04-2012، 21:24)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هواپیماها ی جنگی شوروی از همه این ها بی نظیر تر بدند هنوز که هنوزه یک صدم هواپیماهای شوروی نیستند.البته هواپیماهای جنگی اسرائیل هم خوب ومستتر در آسمان است.
فلانکرسوخو27-سوخو25-سوخو39-میگ33-میگ35ایناروهیچ وقت نمیشه کنارگذاشت
اسرائیل2تاهواپیمای بومی بیشترنداره یکیش که کپی برابراصل جاین10چینیه یکیشم کپی اف4فانتومه کلاخلاقیت درحدگلابی
(04-04-2012، 21:27)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما عکس سوخو 41 رو دیدین که اینجا سنگ تامکت 40 سال پیش فرسوده از رده خارج شده ایران رو میزنین که مشکل فنی هم داره؟Undecided
هواپیمای جدیدروسیه معرفی شد سوخو41!!!!
سوخو47دیده بودیم 41 ندیده بودیم
یه عکس ازش بذارببینیم این هواپیمای تازه تولیدشده روBig Grin

(04-04-2012، 21:38)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش من 47 هم ديدم!Sleepy
نه بابا!Big Grin(شوخی)
برکوت2سوخو50نخستین ضدرادارروسیه یک ماه نمیشه رونمایی شده

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، ps3000
آگهی
اگه فك ميكنيد f-14 يا همون TOMCAT قراره از ناوگانه نيرويه هوايي خارج بشه بايد بگم اينطور نيست درسته تو سال هايه گذشته با كمبوده قطعاته اين جنگنده شكاري مواجه بوديم اما الان بعده 13 سال مهندسايه هوا فضا و ارتش اورهاله اين جنگنده قدرتمندو به طوره كامل ياد گرفتن و به زودي خبر هايه جديدي در اين مورد به گوشتون ميرسه.4xv4xv4xv4xv4xv
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ||طراحی و مشخصات فنی جنگنده گرمن اف 14 تامکت||
  |||تاریخچه هواپیمای اف-۱۴ تامکت در ایران|||
  میدان جنگ؛ از جیپ افسانه ای تا هاموی!
  میراژهای عراقی مقهور تیزچنگی تامکت ایرانی
  تامکت در کمین فاکس بت
Star آشنایی با هواپیمای بمب افکن XB-70 Valkyrie،افسانه والکایری
  کدام موشک ايرانی تانك‌های افسانه‌ای "مركاوا" را به آتش کشيد؟
  اف-14 تامکت، جنگنده افسانه ای
  کدام موشک ايرانی تانك‌های افسانه‌ای مركاوا را به آتش کشيد؟
  اطلاعات کامل در مورد جنگنده F-14 تامکت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان