امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیسان ترانو، کپی برابر اصل داستر

نیسان که این روزها حساب ویژه ای برای خودروهای ارزان قیمت باز کرده و برند داتسون را نیز برای فروش همین خودروها دوباره احیا کرده است، با همکاری شریک اروپایی خود یعنی رنو، محصول شاسی بلند و ارزان قیمت داچیا را با تغییراتی با برند و نشان خود در بازار کشورهای در حال توسعه عرضه خواهد کرد. نیسان ترانو نسبت به داچیا از یک جلوپنجره مشبک متمایز، چراغهای جلو و مه شکن و سپر و چرخهای آلیاژی 16 اینچی متفاوت بهره می‌برد. چراغهای عقب برجسته تر شده و جای پلاک نیز تغییر کرده است. در مجموع طرح جدید کاملاً مشابه خودروهای پیشین شاسی بلند نیسان است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیسان ترانو، کپی برابر اصل داستر 1

در داخل کابین با مواد مرغوب‌تر و طراحی روشن و یک دست‌تر روبرو خواهید شد. بسیاری از تغییرات ترانو بر اساس داچیا داستر فیس لیفت که در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش گذاشته شده بود، صورت پذیرفته‌اند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیروگاه نیسان ترانا یک موتور کوچک 4 سیلندر 1.6 لیتری است که 102 اسب بخار نیرو و 145 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. یک موتور توربو دیزل 1.5 لیتری با 108 اسب بخار نیرو و 248 نیوتن متر گشتاور نیز قابل انتخاب خواهد بود. موتور بنزینی با یک گیربکس 5 سرعته دستی و موتور دیزل با یک گیربکس شش سرعته دستی جفت می‌شوند. همچنین سیستم دو دیفرانسیل داستر نیز به صورت انتخابی روی این خودرو قابل سفارش خواهد بود.

مقصد اول ترانو هندوستان است تا در کنار میکرا، سانی و اوالیا چهارمین نیسان ساخته شده در هند باشد. در حالی که یک SUV فورد اکو اسپورت در هند حدود 16 هزار و 400 دلار به فروش می‌رسد، داچیا داستر 11 هزار و 300 دلار قیمت دارد و البته می‌توان انتظار داشت که نیسان ترانو کمی بیشتر قیمت داشته باشد.
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط kourosh A ، mity pity
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کاهش قیمت خودرو نیسان LEAF در انگلیس
  نسل بعدی نیسان لیف با محدوده حرکتی بیشتر
  نیسان لیف ارزان می‌شود
  ساخت ساعت سوپر اسپرت مخصوص رانندگان نیسان (عکس)
  خودروی پیشرفته امداد و نجات نیسان (+عکس)
  BladeGlider، کانسپت سه‌نفرهٔ الکتریکی نیسان !
  نیسان ماکسیما 2016؛ سدانی از دیار ژاپن
  نیسان Kicks رقیب هوندا HR-V می شود .
  جدال سدان‌های کوپه؛ مرسدس بنز CLS در برابر آئودی A7
  تیونینگ نیسان GT-R توسط کول ریسینگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان