امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اولین چینی 5 ستاره!

موسسه ایمنی یورو NCAP با دادن پنج ستاره به کوروس 3، این ماشین را ملقب به ایمن‌ترین خودروی چینی کرد. این بالاترین امتیازی ست که تاکنون یک خودروی ساخت چین کسب کرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین چینی 5 ستاره! 1

سدان Qoros 3 یک خودروی خانوادگی است که با مشارکت چری چین و بزرگ‌ترین شرکت هولدینگ اسرائیل شکل گرفته است. این خودرو با هدف بازارهای اروپا طراحی و ساخته شده و به علت ماهیت اسرائیلی صاحبان آن به بازار ایران راه نخواهد یافت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین چینی 5 ستاره! 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین چینی 5 ستاره! 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین چینی 5 ستاره! 1

رزیابی ایمنی این خودرو در تست تصادف به نمره 95 برای حفاظت سرنشینان بزرگ سال، 87 برای کودکان، 77 برای عابران، 81 برای سیستم‌های ایمنی کمکی به عنوان تجهیزات استاندارد منتج شد.

اولین چینی 5 ستاره! 1

در همین روز آزمایش کیا کارنز نیز مورد آزمایش این موسسه قرار گرفت و این خودرو نیز هر پنج ستاره ایمنی را از آن خود کرد. کیا برای سرنشینان بالغ، 94 درصد، برای کودکان، 76 درصد، برای عابرین پیاده 64 درصد و برای تجهیزات ایمنی کمکی 81 درصد بدست آورد.
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لبنان اولین خودروی الکتریکی خود را به نمایش میگذارد
  اولین خودرو جهان با قابلیت تغییر رنگ؛ ب‌ام‌و برای CES 2022
  اولین تویوتا پاریس کراس ادونچر در راه است
  خودرو بیوک انویژن GX سه ردیفه در چین پیش از اولین رونمایی رسمی
  بالا و پایین بازار خودروهای چینی
  2 ماشین محبوب چینی در میان ایرانیان
  مقایسه دو پرطرفدار چینی
  مقایسه جک اس5 با رقبای چینی
Star C3 WRC برای اولین بار از CHILE استفاده می کند
  اولین کامیون 40 تنی تمام الکتریکی دنیا

پرش به انجمن: