امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرکز خرید شوهر! (داستان کوتاه-طنز)

مرکز خرید شوهر! (داستان کوتاه-طنز)
در یکی از کشورها یک مرکز خرید شوهر وجود داشت که ۵ طبقه بود و دخترها به آنجا می رفتن و شوهری برای خود دست و پا میکردند. شرایط این مرکز خرید این بود هر کس فقط می توانست یک بار از این مرکز خرید کند و به هر طبقه که می رفت دیگه نمی توانست به طبقه قبل برگردد.روزی دو دختر به این مرکز خرید رفتن در طبقه اول نوشته بود این مردان شغل خوب و بچه های دوست داشتنی در آینده دارند دختری که تابلو را خوانده بود گفت از بی کاری بهتره ولی می خوام ببینم که بالاتری ها چی دارند؟ در طبقه دوم نوشته بود این مردان شغل خوب با حقوق زیاد و بچه های دوست داشتنی در آینده دارند و چهره زیبا دارند. دختر گفت هوم م م طبقه بالاتر چه جوریه؟ طبقه سوم نوشته بود این مردان شغل خوب با درآمد زیاد، بچه های دوست داشتنی در آینده دارند و چهره ای زیبا و درکار خانه هم کمک می کنند. دختر گفت وای ی ی چه قدر وسوسه انگیز ولی بریم بالا تر ببینیم چه خبره؟ طبقه چهارم نوشته بود این مردان شغل خوب با درآمد زیاد، بچه های دوست داشتنی در آینده دارند، چهرهای زیبا، در کار خانه به همسر خود کمک می کنند و هدفی عالی در زندگی دارند. دختر: وای چه قدر خوب پس چه چیزی ممکنه در طبقه اخر باشه؟ پس رفتن به طبقه پنجم. طبقه پنجم: این طبقه فقط برای این است که ثابت کند زنان راضی شدنی نیستند. از اینکه به مرکز ما آمدید متشکریم روز خوبی را برای شما آرزو می کنیم!!
آیا به اندازه ای که انتظار داری همسر آینده ات چشم و دل پاک باشد، خودت هستی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sqh ، king guitarist ، ***Z.E*** ، W O L F ، کیمیانا ، هلیا سرچمی ، ncr_ranger ، sara1112 ، روناک 7 ، fatemeh00 ، *mehrzad* ، دختر شاعر ، mxad ، حقوقدان انجمن
آگهی
خخخخخخخخ!خیلی باحال بود ،دمت گرم!
پاسخ
 سپاس شده توسط blame worthy ، king guitarist
(30-09-2013، 15:53)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخ!خیلی باحال بود ،دمت گرم!

سلامت باشی
آیا به اندازه ای که انتظار داری همسر آینده ات چشم و دل پاک باشد، خودت هستی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط king guitarist
ایول حال کردم واقا همینجوریه مرسی
اینم سپاس دیگه سپاس نمیدم بیا (سپاس)
مرکز خرید شوهر! (داستان کوتاه-طنز) 1
پاسخ
ممنون جالب بود
گفتم غم تو دارم                      گفتا چشت دراید
گفتم که ماه من شو                   گفتا دلم نخواهد
گفتم دل رحیمت کی عزم صلح دارد     گفتا برو به سویی تا گل نی دراید
پاسخ
خیلی چرته
پاسخ
آگهی
مرسی خیلی باحال لوووود
پاسخ
100 سپاسHeartHeartHeartTongueBig Grin
پاسخ
مرسیHeartHeartHeartHeartHeart جلب بود25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30gungun
دست خودت نبود عزیزم..... قلبت زیر نافت بود.....
Angry
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان