امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شوکه شدن مردم از اقدام عجیب یک عروس!! +عکس

به گزارش ایران ناز این عروس خانم 28 ساله ساکن لندن روز عروسی اش تصمیم گرفت مسافت خانه تا کلیسا را با یک اتوبوس عمومی طی کند و با این کار همه مسافران این اتوبوس را شوکه کرد. در حالی که همه عروس ها دوست دارند با کالاسکه های سفید به کلیسا رفته و لحظه های رومانتیکی خلق کنند خانم جنی کلوکو این فاصله را با وسیله نقلیه عمومی طی کرد.

شوکه شدن مردم از اقدام عجیب یک عروس!! +عکس  1

او به همراه دو ساقدوش خود سوار بر اتوبوس در میان بهت و حیرت مسافران حاضر به کلیسا رفت. این دختر خانم خوش ذوق میگوید: دوست داشتم در روز عروسی ام کار متفاوتی انجام دهم. در اوکراین رسم بر این است که عروس مسافتی را پیاده طی کند تا کسانی که به مراسم دعوت نشده اند هم بتوانند او را ببینند. با الهام از این مسئله من تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم.

او اضافه می کند جالب است که حتی یک نفر هم صندلی اش را به این عروس خانم تعارف نکرده است و او مجبور شده است همه راه را بایستد.

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، max_blade ، pink devil ، mahsa_joon ، SABER ، نادیا ، best~boy ، poya ، mohamad66 ، خانوم گل ، fat.k ، raha8919 ، رعنا کوهزاد ، ALA ، Hengame Plang ، Amir BF ، sanaz_jojo ، ÐeaÐ GiЯl ، PN2 ، يه دوست ، مینا92 ، ZUSE ، عاطفه جوووون2 ، angry girl1 ، خورشید پورامینی ، MINA JOON ، ...elham... ، kame ، The Ginkel ، امیر حسام20 ، دخمل ، مانیا2012 ، why lie ، Apathetic ، فرشته ي كوچولو ، ستاره زمینی ، яê¥нαñê ، اتالانتیس ، صدقی ، black devil ، پيشي ي ملوس ، love...! ، mehrasa2012 ، pinkey_bear ، hodaa ، *GANDOM* ، احساس7600 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ali50000 ، vida1994 ، دلشكسته ، black n jean ، Senator✘Strong ، arman jj ، سوچلا ، sim sim ، sasa. ، نانا☀2012 ، M0HSEN2 ، Shawty Girl ، قاتل ، دختر مو بور چشم آبی 11 ساله ، ana16 ، بهرخ ، azary ، آرمان*** ، اتنا 00 ، lady snow white ، ...asall... ، Kamila❤ ، All out of love ، Mason ، تراختور ، عارفه ، امیرحسین79 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، -_- kimiya ، باران..... ، NASIM.BH ، ^BaR○○n^ ، هما جون ، شیدا18 ، šhεïdα ، مارال1392 ، KOH ، صحرا 2 ، درنا عسل ، Hanie* ، arbab1376 ، ایزابل777 ، .maryam. ، aCrimoniouSs ، mahe15 ، sors ، hadise del ، لامیا ، رامان خالقی ، sasan225588 ، ღSηow Princessღ ، street girl ، دخترزیبا ، یشیم2 ، ★MoRpHeUsS★ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Albert wesker ، دنیای مد دخترا ، *Armila* ، hadi0120 ، yegi200180 ، n.leito ، A lover ، Mr. Potato Head ، _Lσѕт_ ، رزایتا ، sama00 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ⚡️Zahraw.M⚡️ ، رها جوووون.لپتاپ ، setayesh 1386 ، ارزوخواجه ، Aesthetic ، ყ_ʍ ، *Tamana ، ☆єℓαнєн✮
آگهی
اینودیشب تواخبارنشون داداچه مردم کم عقلی هستن ایناDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، raha8919 ، ستاره زمینی ، black n jean ، هما جون ، دختراتش ، آیدا امیری ، یشیم2
دیوونه است دیگه دیوونه شوهرش چه پیرهConfusedConfusedConfused
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط ar.f ، raha8919 ، ستاره زمینی ، دلشكسته ، black n jean ، قاتل ، یشیم2 ، Mιѕѕ UηυѕυαL
افرین اونوقت دخترای ایرانی براشون باید با ماشین x6 بیایی دنبالشون افاده هم میان ShyShy
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، raha8919 ، angry girl1 ، ستاره زمینی ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، سوچلا ، قاتل ، lady snow white ، یشیم2 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، رها جوووون.لپتاپ
منکه باید واسم کشتی بگیرن من نمیدونم این چش بودهConfusedConfused
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil ، raha8919 ، ستاره زمینی ، black n jean ، یشیم2 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، رها جوووون.لپتاپ
اتوبوس؟؟؟ConfusedConfusedخدا بده عقلConfusedچیز دیگه نبود؟؟Confused
فهمیدم میخواسته جلو شوهرش خودشیرینی کنه نشون بده من اصلا اهل خرح نیستم و حاظرم روز عروسیم با اتوبوس بیامBig Grin
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، raha8919 ، ستاره زمینی ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، black n jean ، قاتل ، fashionbaby ، ƝeGaЯ ، یشیم2 ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی
خیلی با مزه بودSmile
یک روز یک جیر جیرک به یک خرس گفت عاشقتم
خرس گفت الان وقت خواب زمستونیمه بزلر وقتی بیدار شدم بهت نظرمو میگم
وقتی خرس از خواب بیدار شد دیگه جیرجیرکی نبود چون عمر جیر جیرکا فقط 3 روزهcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil ، ستاره زمینی ، black n jean ، هما جون ، یشیم2
بی چاره پول نداشته سوار تاکسی بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره زمینی ، black n jean ، هما جون ، شیدا18 ، لامیا ، یشیم2 ، saba 3
چه آدمای لوسی پیدا میشنا!!
بدترین شکل دلتنگی اونه که کنار یکی باشی و بدونی هرگز بهش نخواهی رسید...
:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره زمینی ، شیوانوروزی ، black n jean ، قاتل ، هما جون ، یشیم2 ، Mιѕѕ UηυѕυαL
چه آدمای لوسی پیدا میشنا!!
بدترین شکل دلتنگی اونه که کنار یکی باشی و بدونی هرگز بهش نخواهی رسید...
:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط ronika ، تین تین ، ستاره زمینی ، black n jean ، هما جون

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  هشدار روحانی به مردم
Heart مردم آمریکا از این 3 زن بیزارند! (عکس)
  ظالم ترین معلم زن جهان باعث خشم مردم شد !+ عکس
Smile ☼عجیب ترین کلاه های دنیــا+عکس☼
  اقدام بسیار جالب پسری که عاشق یکی از همکلاسی‌هایش شده بود !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان