امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرفدارای آرمین 2afm

خب ممنون که اومدین این جا مخواهیم یک مشائره ی رپ درست کنیم از اهنگ های ارمین خب شروع میکنیم.:cool:
سره صبه رو از خواب تو پامیشی ولی من هنوز 
بیدارمو تو باعثو بانیشی که بیستو چهار ساعت به تو فکر بکنم

از کسانی که نمیدونن مشائره چیه درخواست میکنم ننویسن
طرفدارای آرمین 2afm 1 

طرفدارای آرمین 2afm 1
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
طرفدارای آرمین 2afm 1طرفدارای آرمین 2afm 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، Mᴏʙɪɴᴀ ، پریفام 2013 ، کیمیانا ، pegah 13 ، RєƖαx gнσѕт ، zeydS ، shawkila ، دلبر شیطون ، mahdi.ir ، cheshm asali ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، à V Ä Ť Å Ŗ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، دختری تنها درباران ، Ѧℳℐℝ ، SEL♥♥♥ ، sara jafari ، ملیکا00 ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥ ، امیرحسین خفن ، Archangelg!le ، irina 1986 ، HeDyE~×~ ، Shervin_ST ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، رومینا اتیش پاره ، ali0077 ، I LOVE YOU FARHAD ، saya tariha ، shervin 007 ، ☺helia☺ ، sara mehrani ، fate min ، باران قمری ، Alisaa ، Interstellar ، $$$danial$$$ ، Adl!g+ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ملیکا80 ، ɨAʀʍɨռ ، ~H!P HØp §tâR~ ، ( lιεβ ) ، EHSAN$$ ، MAHTA .S ، نازنین 79 ، ♣محمدهادی♣ ، mahdi207 ، NeGiN♦ ، مینا ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، an idiot ، fatima1378 ، خودم با غم خودم میمیرم ، zahra190 ، Navisa. ، fershteh gh ، مسی جوجو ، mahtab_i75 ، D.I.Z.E.R.E ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، f123 ، DiReCtIoNeR GiRl ، T.K-Taraneh ، Asanat ، ×fteя LifE∀× ، ensi ، ارش سلوکی ، sefidbarfy ، hava 50 ، ЯèŽvÀń ، یه دختر ، parsa2013 ، Lay lay ، امیر_s.h _یاس ، پری استار ، hanieyh ، aminamin21 ، [ niki ] ، فرینوش ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، mahdi0191 ، teen555 ، Matin Dj ، tavsa ، p/s ، BLUE WATER ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، 7383 ، sahar bano ، ارتان ، تنهای تنها ... ، محمدسجاد ، m.abdollahi ، .anita.14 ، Elena ♥♥♥♥♥ ، aszaz90 ، mandana jooon ، ~~SARA:HIVA~~ ، سورنا فاول ، RTEMIS@ ، تآج آسیا ، هیناتا ، رومینا اتیش پاره 2 ، šhεïdα ، negar14 ، nahal:o ، z2000 ، فرنوش22 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، نازدخت ، *کاترینا جون* ، دختر زیبا ، ساحل007 ، بنفشه501 ، عاشقتم فقط ، نیلوفر جوووووووووون ، #marya# ، تنها خـــودم ، zolale qasemi ، Sepehr.. ، عاشق سیروان خسروی ، melika77 ، kimia20 ، yujymy ، SÅℋAℕⅅ ، armin2afm.... ، لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، -м α є ∂ є- ، m love f ، MR.FARZAM ، amir hossein.z ، ( DEYABLO ) ، Mahdie over flowers ، ɱɪɾʌʛє ، .maryam. ، ρѕуcнσραтн ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، یکتا 911 ، ملیسا خوشگله ، hesamzibaee ، ***shabnam*** ، فاطمه:ef ، kimiyaO_o ، Thyme ، # αпGεʟ ، دخترک ، دختــــر نــــــــــــــاز ، " Arrow" ، mahdi1441 ، ✘v!☻lent girl✘ ، NeginNg ، alireza-1377 ، یسنا1374 ، 0027 ، نگین15 ، sahar15♥♥ ، ....Mahshid.... ، shayesteh prans ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، I am the Queen ، L²evi ، ℜ. mti ، سایه22 ، オスイン ، Ƒαкє ѕмιƖє ، نفس. ، مهدیس ♥♥♥ا ، ارمیتاخوشگله ، جوجو خوشگله ، (^_^)Negar Styles ، amir mohammad13 ، G*O*H*A*R ، "پارمیدا" ، ش ش ش شیطونک 16 ، ✘ЯØற!ηд✘ ، ~ERFAN~ ، panizaa ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، فاطی کرجی ، Dead Silence ، sabasam ، دُخی شِیطون ، בחור משוגע ، a.l.ir.e.z.a. ، parmisa ، khanome sahar ، _єяяσя_ ، atarri ، travo ، ☼A.L.I☼ ، rezaak ، leilajoon♥♥ ، n1379sh ، ❤уαѕαмιη❤ ، marya* ، yshim ، mahru ، esiesi ، **zeinab** ، sev sevil ، *Sanaz* ، مملی2013 ، علی تک نواز ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Neg!N ، زینب رهبر ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، ★ASAL-GIRL★ ، Ֆℋ£¥∂α ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، Sara2014 ، f-ghaemi ، nanali ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Solmaz1D ، طناز79 ، D E N I Z ، ayda1 ، denial_k ، دختر بارانی ، بیتا****** ، Medusa ، ɱøɦΛɱɱΛƊ.ҚҚ ، Arusha
آگهی
منم که واسه رسیدن به تو بی امیدم
تا جایی که یادمه هی دنبالت می دوییدم
طرفدارای آرمین 2afm 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ☺helia☺ ، BLUE WATER ، ~~SARA:HIVA~~ ، z2000 ، فرنوش22 ، "K!nd~G!Яl" ، فاطمه:ef ، ✘v!☻lent girl✘ ، یسنا1374 ، dokhi99
مثه تو هیچ جایی ندیدم ،علاقه دارم بت شدیدا،پس برو همه جا داد بزن بگو آرمینه BF جدیدم...!!!!
گــــــــاهي بايد نبخشيد كسي را كه بارهــــا او را بخشيدي و نفهميد، تا اين بار در آرزوي بخشش تو باشد!
گــــــــاهي نبايد صبر كرد، بايد رها كرد و رفت تا بداند اگر ماندي، رفتن را نيز بلد بودي!
گــــــــاهي بر سر كــار هايي كه براي اطرافيانتـــــ انجام ميدهي، بايد منتـــ گذاشت تا آن را كـم اهميتـــ ندانند!

گــــــــاهي بايد بد بود، براي كـــسي كه فــرق خوبــــ بودن را نميداند...!!

طرفدارای آرمین 2afm 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، narges.2013 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، fatima1378 ، zahra190 ، PARTO.18 ، ~~SARA:HIVA~~ ، z2000 ، فرنوش22 ، فاطمه:ef ، یسنا1374
ما که از همه خوردیم خب میگیم توام روش
می تونی این موزیکو بدی با صدای بلند گوش
طرفدارای آرمین 2afm 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، fatima1378 ، ~~SARA:HIVA~~ ، z2000 ، فرنوش22 ، فاطمه:ef ، یسنا1374
شاید حالا همش پشت سرم فش بدی هیچ
حق انتخاب داری و این مشکلی نیست
ولی خدا می دونه که اگه دوست داشتم
واسه خودت بوده و واسه ی خوشگلیت نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، zeydS ، ☺helia☺ ، باران قمری ، fatima1378 ، ~~SARA:HIVA~~ ، nahal:o ، z2000 ، فرنوش22 ، فاطمه:ef ، یسنا1374
تو که میدونی بی تو میمیرم قهر نکن عشقم
یه بار دیگه بیا آشتی کن و بده یه ارفاقی
طرفدارای آرمین 2afm 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ☺helia☺ ، fatima1378 ، zahra190 ، ~~SARA:HIVA~~ ، z2000 ، فرنوش22 ، فاطمه:ef ، یسنا1374
آگهی
هنوزم وی عطرت چندتا دونه مشکی ازاون موی لختت روتخته تختی همیشه میشدی روش توبغلم ولو توکه رفتی نمیشکودی عقلا دلو بازخم زبونه رسم زمونه اینه رابته هایی که به هم وسله نمونه خیله خوب دیگه همه چی بسه تمومه هرچی خدا بخواد همچی دست همونه اینو بدون توام یکم نه اخرشی منه سادرو بگو ساختم باهمچی دیگه نمیخوام سره صحبت الکی هی بی مورد باشم اصلا توخوبی هرچی تومیگی باشه دیگه اسمتم توزندگیم باشه نحصه هربلاییم سرم اوری ناز شصت بهتره اصلا نمونیم باهم مایه لحظه امید وارم دله توام ازمن باشه خسته خاطراتو فرا موش میکنم موبه مو شو برو باهرکی که دلت میخواد روبه روشو بدم دیگه واسه من مرده کسی که بای دنیا عوض نمیکردم یه دونه موشوL♥ve❥عاشقتم ♥ارمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن♥
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ☺helia☺ ، جوجو15 ، fatima1378 ، zahra190 ، ~~SARA:HIVA~~ ، فرنوش22 ، ستایش 2019 ، ( DEYABLO ) ، فاطمه:ef ، یسنا1374 ، mahdi207
نمیدونم Huh
ده یه چیزی بگو چرا حرف نمیزنی چرا فاصله میگیری به من دس نمیزی
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طرفدارای آرمین 2afm 1طرفدارای آرمین 2afm 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ☺helia☺ ، z2000 ، فرنوش22 ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، فاطمه:ef ، یسنا1374 ، ☼A.L.I☼ ، مملی2013
یه کمی دوسم داشتی
دیگه تنهام نمیذاشتی
طرفدارای آرمین 2afm 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، zahra190 ، fershteh gh ، ~~SARA:HIVA~~ ، z2000 ، فرنوش22 ، فاطمه:ef ، یسنا1374
(07-10-2013، 14:13)♥romina♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوزم وی عطرت چندتا دونه مشکی ازاون موی لختت روتخته تختی همیشه میشدی روش توبغلم ولو توکه رفتی نمیشکودی عقلا دلو بازخم زبونه رسم زمونه اینه رابته هایی که به هم وسله نمونه خیله خوب دیگه همه چی بسه تمومه هرچی خدا بخواد همچی دست همونه اینو بدون توام یکم نه اخرشی منه سادرو بگو ساختم باهمچی دیگه نمیخوام سره صحبت الکی هی بی مورد باشم اصلا توخوبی هرچی تومیگی باشه دیگه اسمتم توزندگیم باشه نحصه هربلاییم سرم اوری ناز شصت بهتره اصلا نمونیم باهم مایه لحظه امید وارم دله توام ازمن باشه خسته خاطراتو فرا موش میکنم موبه مو شو برو باهرکی که دلت میخواد روبه روشو بدم دیگه واسه من مرده کسی که بای دنیا عوض نمیکردم یه دونه موشوL♥ve❥عاشقتم ♥ارمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن♥
عزیزم باید با ی می نوشتی نه با ه
بعدشم از روی لاو من تغلب نکن

یه چیزی بگو بذا قانع شم
تا نتونم جلوی رفتنت مانع شم
مگه نمی بینی چه قدر خراب و داغونم تو این اوضاع منو تنها نذار خواهشا
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ~~SARA:HIVA~~ ، z2000 ، فرنوش22 ، فاطمه:ef ، یسنا1374

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طرفدارای بهزاد لیتو بیان(کدوم اهنگش؟؟؟؟)+عکس+نظرسنجی
Music اهنگ جدید 2AFM
  آرمین زارعی ( آرمین 2FM ) بصورت رسمی خواننده مجاز شد
  طرفدارای دیس لاو بیاین داخل....(از دست ندید خیلی قشنگه)
  مصاحبه با بادیگارهای آرمین 2AFM و مرتضی پاشایی
  آیا آرمین 2afm خواننده رپ مجوز گرفت؟!؟!؟!؟!؟!؟!/
  کدوم بند بهتره؟(فقط طرفدارای راک+متال+هیپ هاپ)
  توضیحات فریدون آسرایی درباره همکاری اش با آرمین 2afm
  لینک آهنگ جدید آرمین 2اف ام و امیر تتلو خیلی جدیدن شرط می بندم گوششون نکردی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان